Keystone logo

Online Business School

A logo

Įvadas

Įperkamos studijų programos su išskirtiniais internetiniais moduliais, skirtais greitai besimokantiesiems į universiteto kvalifikaciją.

Jei norite tobulinti savo įgūdžius, tobulinti savo komandą ar siekti profesinio išsilavinimo, " Online Business School " mokymosi Pathways gali suteikti jums viską, ko jums reikia.

Online Business School siūlo internetines universitetų Pathway programas su visiško bakalauro ir magistro diplomo apdovanojimais besimokantiesiems iš visų pasaulio kampelių. Besimokantieji gali paspartinti savo kelią į JK universitetinę kvalifikaciją universiteto miestelyje arba nuotoliniu būdu .

Mūsų internetiniai moduliai leidžia mokiniams išmokti, ko jie nori, kai jie nori ir kaip jie nori ir buvo sukurti, kad palengvintų daug greičiau, pigiau ir patraukliau mokytis. " Online Business School siūlo 24/7 studentų tinklo platformą, asmeninius informacijos suvestinius, 1-2-1 internetinius pamokymus, grupines internetines seminarus ir iš anksto užregistruotų internetinių laidų internetinį banką, kuris suteikia studentams visą reikalingą pagalbą, kad jie galėtų sėkmingai plėtoti savo Online Business School profesinio meistriškumo pagrindas ir universiteto kvalifikacija.

" Online Business School - "Vimeo" vaizdo įrašų bibliotekos "Žvaigždžių mokymosi revoliucija".

Mūsų įgaliojimai

Online Business School veikia pagal aukščiausius akademinius standartus ir turi keletą struktūrų, užtikrinančių aukščiausią kokybę jų mokiniams teikiamų švietimo standartų. Toliau pateikiamas įmonių, kurioms mes priklausome, ir asociacijų, kurias sudaro:

 • OTHM
 • ATHE
 • QUALIFI
 • Koventrio ir Varvikšyro prekybos rūmai
 • Direktorių institutas
 • Svetingumo institutas
 • Britų kompiuterių draugija
 • ELCAS


OFQUAL pripažinimas

Visa mokomoji medžiaga yra sukurta ir parašyta profesionalių akademinių autorių, kad kiekvienas interaktyvus modulis būtų suderintas su konkrečiais mokymosi kriterijais, kuriuos nustatė JK aukštojo mokslo akademinių standartų JK vyriausybinė institucija. Šie standartai užtikrina, kad tie, kurie mokosi su mumis, gauna aukštos kokybės išsilavinimą kartu su universitetų ir darbdavių visuotinai pripažįstamu sertifikavimu.


Partnerio universiteto kvalifikacija

Baigus baigiamąjį darbą, studentams suteikiama pripažintos diplomo kvalifikacija. Šis diplomas gali būti naudojamas siekiant papildyti visą bakalauro laipsnį arba MBA įvairiuose JK universitetuose, universiteto miestelyje arba nuotoliniu būdu.


Kokybės stebėsenos valdyba

Online Business School taip pat vykdo kokybės stebėsenos valdybą (QMB), siekdama užtikrinti, kad mes visada teiktume akredituotus internetinius kursus ir išteklius, kad atitiktume jūsų mokymosi poreikius. Ši valdyba reguliariai susitinka, kad įvertintų:

 • Konkretūs studentų klausimai.
 • Visų universiteto partnerių kokybės klausimai.
 • Vertinimo standartų stebėjimas.
 • Materialinio turinio stebėjimas prieš mokymosi rezultatus.
 • Konkretūs veiklos klausimai, nes jie veikia kokybę ir klientų aptarnavimą.

Valdybos nariai yra gerbiami akademiniai ir verslo lyderiai. Apžvalgos rezultatai yra bendrai naudojami internete, siekiant užtikrinti skaidrumą ir supratimą tarp mūsų partnerių ir studentų. Visi atsiliepimai yra sveikintini, kad problemas galima oficialiai iškelti per QMB profesionaliai ir objektyviai.


Koventris ir Warwickshire prekybos rūmai

Didžiosios Britanijos prekybos rūmai yra didžiausias ir įtakingiausias nepriklausomas verslo balsas Didžiojoje Britanijoje, kuris nesąmoningai lobiai atstovauja narių ir platesnės verslo bendruomenės klausimais, kurie yra svarbūs - sukurti tinkamas sąlygas verslui klestėti, skatinti JK įmones svarbiausiose pasaulio rinkose. rinkas ir sukurti dinamišką verslo ekonomiką.

Jie taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį mažinant atotrūkį tarp pedagogų ir verslo, pabrėžiant įgūdžius, kuriuos darbdaviai turi ir kurie turi įtakos švietimo politikai, siekiant užtikrinti jų veiksmingumą.

Koventrio ir Varvikšyro prekybos rūmai yra tik vienas iš rūmų tinklo, dirbančių su įvairaus dydžio įmonėmis ir jų vardu visuose JK pramonės sektoriuose. Jie padeda vietos įmonėms užmegzti ryšius, augti ir pasiekti sėkmės. Rūmai bendradarbiauja su kitais rūmais, vietos valdžios institucijomis ir organizacijomis partnerėmis, kad suprastų verslui aktualius klausimus, o tada perduotų tas žinias, kad padėtų Vyriausybei formuoti efektyvią verslo politiką.

Vietos

 • 7 Osbourne House, Queen Victoria Road, Coventry, CV1 3JD, , Coventry

Klausimai