Keystone logo
Oman Dental College

Oman Dental College

Oman Dental College

Įvadas

Oman Dental College yra pirmoji ir šiuo metu vienintelė odontologijos kolegija Omano sultonate. Ji priėmė savo pirmąją studentų grupę 2006/7 mokslo metais ir iki šiol sėkmingai baigė tris kvalifikuotų dantų chirurgų kohortas, įgijusi dantų chirurgijos (BDS) bakalauro laipsnį.

Visada ODC ketino atlikti aktyvų ir informuotą vaidmenį įgyvendinant Jo Didenybės Sultono Qaboos bin Saido toliaregę viziją tiek Omano aukštojo mokslo, tiek sveikatos priežiūros sektoriuose, ir tai įgyvendinama naujoje ODC valstybėje. meno odontologijos koledžas ir odontologijos mokymo ligoninė, kuri naudinga studentams ir visuomenei, tiek piliečiams, tiek gyventojams. Kolegija yra puiki akademinė aplinka, joje yra studentų mokymo ir mokymosi patalpos, apimančios bendras ir specializuotas laboratorijas, kelis paskaitų teatrus, mažų grupių mokymo sales, gerai aprūpintą biblioteką, daugialypės terpės kambarį ir daugybę kitų studentų zonų. Kolegijoje taip pat yra moderni, pilnai įrengta ambulatorinė odontologijos klinika, kurioje yra 67 odontologijos kėdės, rentgeno įranga, Centrinis sterilaus tiekimo skyrius ir operacinių salė. Visi šie įrenginiai yra įrengti pagal aukščiausius standartus, naudojant naujausias šiuo metu prieinamas technologijas.

Be to, kad Omanas teikia odontologijos bakalauro klinikinį išsilavinimą ir mokymą, odontologijos klinikų mokymo ligoninė teikia ambulatorines odontologijos įstaigas, kurios žymiai padidina plačiajai visuomenei prieinamų odontologijos kėdžių ir odontologų skaičių Sultanate, taip pagerindamos pacientų galimybes naudotis kokybiškomis odontologinėmis sveikatos priežiūros paslaugomis. yra beveik nemokama.

Vietos

  • Al Wutayyah

    Al Wutayyah, Omanas

    Klausimai