Keystone logo
New York University NYU

New York University NYU

New York University NYU

Įvadas

NYU „Rory Meyers“ slaugos koledžas yra pasiryžęs ugdyti visą gyvenimą besimokančius mokinius, kurie tobulės slaugos karjeroje ir bus pripažinti lyderiais, kurie savo vertybėse išlaiko dėmesį į pacientą orientuotą priežiūrą ir visuomenės sveikatą.

Pavadinta Rose-Marie "Rory" Mangeri Meyers, kolegija kaupia žinias slaugos, sveikatos, tarpdisciplininių mokslinių tyrimų srityje ir auklėja slaugos lyderius, kad jie galėtų skatinti sveikatos priežiūrą vietos ir pasaulio mastu. „NYU Meyers“ teikia novatorišką ir pavyzdingą sveikatos priežiūrą, suteikia galimybę naudotis įvairia įstojusiųjų į šią profesiją grupe ir formuoja slaugos ateitį, vadovaudamas politikoje.

Įkurta 1932 m., „NYU Meyers“ yra antra pagal dydį privati universitetinė slaugos kolegija JAV ir atspindi NYU būdingą intelektinį smalsumą, dinamiškumą ir kokybę. Pirma, kaip skyrius, paskui skyrius, o dabar - nepriklausoma kolegija, mūsų pasaulinio lygio BS, MS, DNP ir doktorantūros programos suteikia švietimo pagrindą, kad būtų galima paruošti naujos kartos slaugos lyderius. NYU „Meyers“ absolventai ir jo dėstytojai yra pirmtakai naujoje slaugos eroje, kur svarbiausia vaidinti lyderio vaidmenį siekiant puikių pacientų rezultatų ir sveikesnės pasaulinės visuomenės.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Manhattan

    Manhattan, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai