Keystone logo
New York University NYU

New York University NYU

New York University NYU

Įvadas

NYU Grossmano medicinos mokykloje mūsų įsipareigojimas diegti naujoves paskatino mus ieškoti naujų būdų, kaip panaikinti atotrūkį tarp pagrindinių mokslo tyrimų, medicininio išsilavinimo ir pacientų priežiūros kokybės. Naudodamiesi XXI amžiaus mokymo programa C21, mes sujungiame pažangias mokymosi strategijas, naujas technologijas ir informatikos sprendimus, kad įvykdytume savo trigubą misiją: mokyti, tarnauti ir atrasti.

Kiekvienas studentas, įstojęs į mūsų medicinos studijų programą, gauna stipendiją visoms studijoms, neatsižvelgiant į nuopelnus ar finansinį poreikį, kuri padengia didžiąją dalį lankymo išlaidų. Mūsų visų studijų stipendijos suteikia galimybę besikreipiantiems gydytojams pasirinkti specialybę pagal jų talentą ir polinkius, kad būtų galima geriau aptarnauti bendruomenes, kurioms to labiausiai reikia, ir lengviau siekti mokslinių proveržių, kurie pagerintų pacientų priežiūrą. Mes siekiame, kad geriausi ir ryškiausi būsimi gydytojai taptų lyderiais, galinčiais pakeisti sveikatos priežiūrą.

Mūsų novatoriškas pagreitintas trejų metų MD programa, pradėta 2013 m., Vieneriais metais sumažina tradicinės medicinos mokyklos programą ir suteikia galimybę pasirinkti per pirmuosius medicinos mokyklos metus. Mūsų ketverių ir penkerių metų MD laipsnio Pathways , įskaitant dvigubo laipsnio programas, siūlome neprilygstamą lankstumą pritaikyti medicinos mokymą taip, kad atitiktų jūsų profesinius interesus.

Mes tęsiame medicinos mokymo programos pertvarkymą, kad išspręstume didžiausius šiandienos sveikatos priežiūros uždavinius. Mūsų medicinos mokymo inovacijų institutas neseniai pradėjo mokymo programą „Sveikatos priežiūra pagal skaičių“, skirtą pirmojo ir antrojo kurso medicinos studentams šviesti apie daugybę būdų, kuriais „didieji duomenys“ - prasmingos informacijos semimasis iš didelių viešųjų duomenų rinkinių - gali būti informuojami. ir pagerinti klinikinę priežiūrą.

Vietos

  • Manhattan

    Manhattan, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai