Keystone logo
NYU New York University

NYU New York University

NYU New York University

Įvadas

Apie NYU

Nuo savo įkūrimo 1831 m., NYU buvo aukštojo mokslo novatorė, užmezgusi ryšius su besiformuojančia vidurine klase, apimanti miesto identitetą ir profesinį dėmesį bei propagavusi visuotinę viziją, informuojančią apie 19 mokyklų ir kolegijų.

Šiandien ši stebinanti dvasia daro NYU vienu iškiliausių ir gerbiamiausių mokslo universitetų pasaulyje, kuriame yra aukščiausio lygio akademinės programos ir priimami mažiau nei vienas iš penkių bakalaurų. Įsikūręs Niujorke ir turintis laipsnių suteikimo miestelius Abu Dabyje ir Šanchajuje, taip pat 11 studijų vietų visame pasaulyje, NYU yra pasaulinio švietimo lyderė, turinti daugiau tarptautinių studentų ir daugiau studentų studijuojančių užsienyje nei bet kuris kitas JAV universitetas.

NYU studentai yra iš beveik visų valstijų ir 133 šalių, o universitetas remiasi įvairiais mūsų fakulteto, personalo ir studentų sluoksniais, užtikrindamas, kad jo stipendijos ir dėstymas bus naudingi iš įvairių perspektyvų. NYU rimtai vertina savo, kaip socialinio mobilumo variklio, vaidmenį ir išsiskiria tarp geriausių JAV universitetų atstovaudama mažas pajamas gaunantiems ir pirmosios kartos studentams savo bendruomenėje.

Dabar vienas didžiausių privačių JAV NYU teikia griežtą, reikalaujantį išsilavinimo daugiau nei 50 000 studentų ir kasmet įsipareigoja atlikti beveik milijardą dolerių tyrimų. Jis priskiriamas fakulteto aukščiausių mokslo apdovanojimų gavėjams ir yra didžiausias patentų gamintojas bei pajamas gaunantis iš licencijavimo JAV universitetuose. NYU turi didžiulį tinklą absolventų, kurie sėkmingai mokėsi visose profesijose - nuo mokslų iki meno ir vyriausybės - visame pasaulyje.

Epidemiologijos skyrius

Šaltiniai, tyrimai ir įrodymai, kaip gerinti burnos sveikatos lygybę lokaliai ir visame pasaulyje

„Pasekminga“ epidemiologija ir prevencija

Epidemiologijos skyrius

120682_clinic-doctor-health-hospital.jpg

Institucinis įsipareigojimas įvairialypei ir integracinei aplinkai

Nuo 1831 m. Įkūrus Niujorko universitetą, įstaiga vykdė misiją mieste, mieste ir pasaulyje. Odontologijos koledžas laikosi šios filosofijos ir įsipareigojimo nuolat stengtis puoselėti dinamišką ir griežtą mokymo ir mokymosi aplinką, atspindinčią perspektyvų, patirties ir požiūrių įvairovę, siekiant įsitraukti į sistemingas ir kryptingas pastangas pritraukti ir išlaikyti studentus, dėstytojus ir personalą. iš įvairių sluoksnių ir sistemingai vertinti išsamias strategijas, skirtas dar labiau sustiprinti institucinę įvairovės aplinką. Kolegija yra tvirtai pasiryžusi įvairovei ir įtraukimui į kolegijos struktūrą, mokymo programą ir institucinę atmosferą, ir sąmoningai dirba daugelyje įstaigos sričių, siekdama teikti išteklius, programas ir palaikymo paslaugas, kurios padėtų ugdyti ir palaikyti išsilavinimą. aplinka, apimanti skirtingą pagrindą ir istoriškai nepakankamai atstovaujamas grupes rasės, etninės priklausomybės, kultūros, amžiaus, religijos, sugebėjimų, seksualinės orientacijos, lyties ir lytinės tapatybės, socialinio ir ekonominio statuso, tautinės kilmės ir išsilavinimo srityse.

NYU odontologija per savo misijos pareiškimą išreiškia savo lūkesčius dėl įvairovės visoje akademinėje bendruomenėje, atsižvelgdama į vietos ir nacionalinius įsipareigojimus, „bendradarbiaudama su studentais siekdama akademinės kompetencijos, teikdama geriausias burnos sveikatos priežiūros paslaugas ir užsiimdama tyrimais, stipendijomis ir kūrybinga veikla“. stengiasi pagerinti labai įvairių Niujorko ir viso pasaulio gyventojų sveikatą “.

120683_pexels-photo-Dentistry.jpeg

Vietos

  • New York

    NYU College of Dentistry, 345 E. 24th Street, (corner of First Avenue), 10010, New York

Klausimai