Keystone logo
Novosibirsk State University Dermatovenerologijos rezidencijos programa
Novosibirsk State University

Dermatovenerologijos rezidencijos programa

Novosibirsk, Rusija

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

Mokslinė medicina Novosibirsk State University buvo organizuota pagal Gamtos mokslų katedros Medicinos biologijos skyrių. 1995 m. Čia buvo pradėtas biomedicininių tyrimų specialistų kvalifikacijos kėlimas. Tais pačiais metais Rusijos Federacijos švietimo ministerija nusprendė atidaryti medicinos katedras trijuose klasikiniuose universitetuose Maskvoje, Sankt Peterburge ir Novosibirske. Novosibirsko universiteto medicinos skyriaus steigėjai buvo akademikai Rusijos mokslų akademijos - Liudmila N. Ivanova, Dmitrijus G. Кнорре ir Valentinas V. Власов. 2002 m. Novosibirsk State University turėjo leidimą mokyti bendrąją mediciną, o kitais metais pirmieji studentai buvo įtraukti į Gamtos mokslų katedros Medicinos skyrių. 2003 m. Padalinys išsiplėtė į naują universiteto skyrių, o profesorius Andrejus G.Pokrovskis tapo pirmuoju dekanu.


2009 m. Įvyko pirmoji medicinos departamento baigimas Novosibirsk State University . Visi absolventai gavo medicinos daktaro diplomą su specializacija bendrosios medicinos srityje, o tie, kurie nusprendė tęsti medicininę praktiką, buvo pripažinta internų ar gydytojų rezidentais įvairiose Novosibirsko miesto ir regiono ligoninėse. Kai kurie absolventai įstojo į aspirantūros švietimo programas mokslinių tyrimų institutuose Sibiro filialuose Rusijos mokslų akademijos ir Rusijos medicinos mokslų akademijos ir vykdė biomedicinos tyrimų karjerą. Tais pačiais metais buvo sėkmingai įgyta valstybės akreditacija į bendrosios medicinos mokymą. Novosibirsk State University Medicinos fakultetas vis dar auga. 2010 m. Skyriuje buvo įkurtas Vidurinio medicininio išsilavinimo centras, o 2011 m. Novosibirsk State University buvo išduotas oficialus leidimas vykdyti antrosios pakopos studijų stažuotes ir išsilavinimą kitose pagrindinėse specialybėse.

5479_nov12.jpg


Užsienio studentų mokymo anglų kalba "Dermatovenerologija" švietimo programa

Pagrindinės disciplinos:

  • Ląstelių biologija. Kamieninės ląstelės turi unikalų sugebėjimą: kai jie suskaidomi, jie gali arba sukelti daugiau kamieninių ląstelių arba specializuotų ląstelių tipų įvairovę. Tiek pelėms, tiek žmonėms odos bazės ląstelių sluoksnyje yra kamieninių ląstelių, kurios gali virsti specialiomis ląstelėmis aukščiau esančiuose sluoksniuose. Kažkuriame savo gyvenimo etape kamieninės ląstelės po oda nustoja proliferuoti ir pradeda diferencijuoti į ląsteles, kurios sudaro pačią odą. Norėdami tai padaryti, jie turi išjungti "kamieninių ląstelių programą" savo genuose ir įjungti "odos ląstelių programą". Kamieninių ląstelių tyrimas atveria naujus horizontus, siekiant suprasti odos ligų patogeniškumą ir išplėsti gydymo galimybes dermatologijoje ir kosmetologijoje.
  • Molekulinė biologija yra biologijos šaka, susijusi su makromolekulių (pvz., Baltymų ir nukleino rūgščių, veikiančių odos ląstelėse ir šių odos raukšlių struktūrų ląstelėse) struktūra ir funkcija, kurios yra gyvybiškai svarbios. Biologinės realybės diktuoja, kad efektyvus odos priežiūros gaminys ar gydymas gali būti gauta tik suprasti kūno funkciją.
  • Gyventojai yra panardinami į dermatopatologijos mokymą kasdien išsiunčiami dermatopatologijos darbuotojai, specializuotų dermatopatologinių konferencijų, stiklo skaidrumo savęs vertinimo. Šios rotacijos metu įgyta patirtis suteikia gyventojui įžvalgą dermatopatologijos praktikoje nuo pirminio biopsijos egzempliorių apdorojimo iki optimalaus histologinių skaidulų aiškinimo ir patologijos ataskaitų rašymo.
  • Biochemija. Odos ligų diagnozei dažnai naudojami biocheminiai tyrimai. Kurso biochemija pritaikyta prie dermatologijos ir venereologijos reikalavimų ir apima siauresnius biocheminių sutrikimų aspektus odos ligomis.
  • Genetika. Genetinis polinkis yra svarbus daugelio odos ligų diagnozavimui, tokiems paplitimams kaip egzema ir psoriazė, taip pat kuriant ir susitinkant. Genetikos eigoje nagrinėjami aktualiausi dermatologijos paveldimų ligų klausimai.

Apie Mokyklą

Klausimai