Keystone logo
© Nova National School of Public Health
NOVA University Lisbon - National School of Public Health

NOVA University Lisbon - National School of Public Health

NOVA University Lisbon - National School of Public Health

Įvadas

Pirmaujantis visuomenės sveikatos ugdymo keliu

204164_Designsemnome2.png

NOVA nacionalinė visuomenės sveikatos mokykla ( NOVA NSPH ) užėmė šią lyderio poziciją, remdamasi konsoliduotu ir įvairiapusišku požiūriu, turėdama baigtų kursų mokymo portfelį, pagrįstą šiandienos poreikiais, orientuotą į į studentą orientuotą mokymosi procesą, ir sudarydama išskirtinių bei patyrusių profesorių grupę. .

Glaudžiai bendradarbiaudama su moksliniais tyrimais ir palaikydama tvirtą ryšį su praktika, NOVA NSPH sukūrė kritinę masę labai diferencijuotų specialistų. Mūsų studentai išsiskiria savo techniniais, moksliniais įgūdžiais ir gebėjimu veikti įvairiuose sektoriuose, gebėdami spręsti sudėtingiausias visuomenės sveikatos problemas nuolat besikeičiančiame pasauliniame kontekste.

Nacionaliniai ir tarptautiniai tyrimai ir plėtra

Vykdome nacionalinius ir tarptautinius kokybiškus tyrimus .

NOVA NSPH vadovauja ir dalyvauja sudėtinguose ir konkurencinguose mokslinių tyrimų projektuose, kultūroje, kuri vadovaujasi dabartiniais ir būsimais visuomenės sveikatos iššūkiais, orientuota į inovacijas ir socialinį poveikį.

Įrodymų kūrimas palaiko gyventojų sveikatą ir gerovę bei stiprina sveikatos priežiūros sistemas, kurių prioritetas yra paversti įrodymus taikomais sprendimais realiame kontekste, nuo vietinio iki pasaulinio.

Žmonės yra mūsų sėkmės raktas

Mūsų sėkmę lemia mūsų komanda. Darbuotojai yra gyvybiškai svarbūs mūsų institucijai, nes jie yra tiesiogiai atsakingi už mūsų misijos, tikslo ir principų vykdymą . Būtent mokytojų, tyrėjų, partnerių, studentų ir absolventų įsitraukimas leidžia prisiimti šį svarbų vaidmenį bendruomenėje.

Mūsų studentai

NOVA NSPH kasmet priima apie 180 naujų studentų vienerių ar daugiau metų trukmės kursuose, įskaitant doktorantūrą, magistro studijas ir specializacijas. Be to, apie 200 studentų lanko trumpus kursus.

Magistro, doktorantūros ir kiti baigiamojo kurso darbai dažniausiai publikuojami pripažintuose mokslo žurnaluose. Mūsų studentai turi įvairaus išsilavinimo, įskaitant mediciną, slaugą, farmaciją, sveikatos technologijas, verslininkus, ekonomiką, vadybą, teisę, psichologiją ir kt.

Statistika

Faktai ir skaičiai

Įsidarbinimo lygis

 • NOVA NSPH magistrų įsidarbinimo lygis yra didesnis nei 85%.
 • NOVA NSPH doktorantai turi 100% įsidarbinimo lygį.
 • Praėjus vieneriems metams po NOVA NSPH magistro kurso baigimo, studentai dažnai tampa „savarankiškai dirbančiais“ (+21 %, palyginti su ankstesniais metais).

Inovacijos ir verslumas

 • Maždaug 1/3 magistrantūros ir doktorantūros yra tam tikru būdu susiję su naujovių ir verslumo iniciatyvomis. Ši veikla apima jau veikiančių šeimos įmonių išlaikymą ir naujų įmonių kūrimą.
 • Verslumo iniciatyvose dalyvaujantys doktorantai yra ypač orientuoti į naujų produktų ir (arba) paslaugų kūrimą.

Tarptautiniai studentai

88 užsienio studentai iš 24 tautybių

8% pajamų iš tarptautinių šaltinių

Ši informacija yra pagrįsta OBIPNOVA – Lisabonos universiteto NOVA profesinio įtraukimo observatorijos absolventų duomenimis, kurie seka NOVA nacionalinės visuomenės sveikatos mokyklos studentų (absolventų, magistrų ir doktorantų) duomenimis per 10 metų po jos baigimo.

  Priėmimai

  NOVA NSPH turi daugiau nei 25 kursus per metus. Nuo doktorantūros, magistrantūros, magistrantūros ar trumpalaikių studijų kursų priėmimo data skiriasi.

  Šią informaciją rasite toliau pateiktoje svetainėje arba susisiekite su mūsų akademinėmis tarnybomis ( [email protected] ).

  NOVA nacionalinės visuomenės sveikatos mokyklos kalendorius

  1 semestras: nuo rugsėjo iki vasario
  2 semestras: nuo vasario iki liepos
  Egzaminai - 1 semestras: vasario mėn
  Egzaminai – 2º semestras: liepa/rugsėjis

  Universiteto ypatybės

  Campus

  Biblioteka

  Mūsų bibliotekoje yra 15 vartotojų, kurie gali nemokamai naudotis visais leidiniais. Pagal mūsų Dokumentacijos ir informacijos centro – CDI nuostatus, ji prieinama dėstytojams ir studentams, taip pat NOVA NSPH absolventams ir plačiajai visuomenei.

  Mūsų bibliotekos rinkinyje yra daugiau nei 17 500 tomų (įskaitant vadinamąją pilkąją literatūrą), viešajame kataloge; ir apie 200 spausdintų mokslinių žurnalų.

  Mes teikiame tarpbibliotekinio skolinimo paslaugą, prieinamą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, kur vartotojai gali prašyti prieigos prie knygų, knygų skyrių ir žurnalų straipsnių, kurių nėra mūsų patalpose.

  Biblioteka suteikia prieigą prie kelių pilno teksto duomenų bazių, taip pat prie Biblioteca do Conhecimento Online (b-on), kur vartotojai gali gauti informacijos iš daugybės akademinių leidinių net ir už universiteto ribų.

  Interneto ryšys

  Mokyklos miestelyje visame pastate veikia belaidis internetas. Čia taip pat yra studentams skirtas kompiuterių centras, kuriame yra apie 30 darbo vietų, visose yra internetas ir spausdintuvas.

  Mokyklos laboratorijos

  NOVA NSPH yra pripažinta už savo tyrimus keliais visuomenės sveikatos klausimais. Tam mokykloje yra 2 laboratorijos:

  Analizės ir valdymo metodų laboratorija
  Analizės ir vadybos metodų laboratorija yra svarbi metodų duomenų bazė, skirta mokymo/si ir mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų projektams.

  Profesinės sveikatos laboratorija
  NOVA NSPH Profesinės sveikatos laboratorija yra vieta, skirta mokslinių tyrimų projektams plėtoti ir Bendrijos išorės veiksmams remti. Ji taip pat kuria sveikatos priežiūros klinikinio įvertinimo metodikas profesinės sveikatos kontekste, kurios gali būti taikomos išplėstinio darbo medicinos kurso mokymo ir mokymosi procese.

   Alumnų statistika

   Reitingai

   Visuomenės sveikatos magistro kursas

   1ª 2022 m. Eduniversal geriausių meistrų reitingo TOP 100

   2022 m. NOVA Nacionalinės visuomenės sveikatos mokyklos visuomenės sveikatos magistro kursai buvo pripažinti „ Geriausiais 2022 m. meistraisEDUNIVERSAL BEST MASTERS RENGINGU „Sveikatos kategorijoje“.

   APHEA tarptautinis sertifikatas

   2023 m. Visuomenės sveikatos magistrantūros kursai gavo APHEA tarptautinį sertifikatą , įrodantį ne tik kurso meistriškumą, bet ir NOVA nacionalinės visuomenės sveikatos mokyklos įsipareigojimą laikytis tarptautinių sveikatos priežiūros vadybos švietimo standartų.

   Vietos

   • Lisbon

    Avenida Padre Cruz, 1600-560 Lisbon, 1600-560, Lisbon

   • Lisbon

    Lisbon, Portugalija

    Klausimai