Keystone logo

Northpoint Centre of Learning

A logo

Įvadas

Northpoint filosofija

Verslo sėkmė yra sukurta valdymo žvalgybos. Vadovavimo žvalgybos ateina iš apčiuopiamų žinias. Aktas žinios gali būti sukurta tik paskatinti realaus laiko praktinį aspektą esamos teorijos, kuri yra tikrai ankstesnės patirties dokumentai. Ir tai realus mokymasis prasideda ten, kur teorija baigiasi. Tai veda prie sėkmingos karjeros ir klestinčių organizacijų.

Unikalus mokymo modelis

Iš daugiau nei 500+ Northpoint absolventų pasiekimai liudija unikalaus mokymo modelį, kad centras sukūrė ir toliau. Visi kursai yra iš esmės vykdoma bendradarbiaujant su geriausiais organizacijų savo srityje. Tai užtikrina, kad mokymo programos, kuri įvertintų kiekvienais metais ir atnaujinamas laikantis pramonės reikalavimus galiojimą. Uždaryti Vestuvinis pramonės, kuri gauna naudos iš kvalifikuotų vadovų atneša vyresniųjų praktikuojančių vadovai mokyti ir mentorių studentų per kursus.

Pagrindiniai akcentai Unikalus mokymo modelis yra -

  • Mokymo programa yra skirta konsultuojantis su pramonės, kad visi mokymosi svarbiausia ir aktualiausia
  • Visi mokymai yra praktikuojančių vadybininkų, kad realaus gyvenimo mokymosi į klasę rankas (100+ praktikuojančių vadovai dėsto Northpoint)
  • Kiekvienas studentas dirba srityje ir įmonės stažuotes gyvų projektus
  • Kuravimo programą remti vystymąsi
  • • Universalus plėtra per programą sutelkiant dėmesį į asmens raidos srityse, pavyzdžiui, pristatymo įgūdžių, laiko valdymo, komandinio darbo, viliojimo ir etiketo ir kt

akademinės kompetencijos

Pateko tarp šešių 'INDIAN MOKYKLŲ už geriausią rinkodaros komunikacijų ir reklamos vadybos mokykla "tuo edutainment Awards 2015 DNR Novatoriškas B mokyklos apdovanojimas už inovacijų ir statybos Academic & Industry Interface 2015) Pateko tarp 3 reklamos mokyklų Indijoje tuo edutainment Awards 2014

pramonė Peržiūrėti

Northpoint mokymo centre mano pasaulio, suteikia įvairus, daugiakultūrėje mokymosi aplinką, kuri suteikia mums pažangiausius ir unikalų konkurencinį pranašumą. Nors MBA kursuose perteikti pagrindines žinias apie rinkos tyrimus ar rinkodaros komunikate Northpoint programa atneša specializuotų mokymo sąstingis, reikalingų pramonei Northpoint bendradarbiauja su kai kuriais iš didžiausių ir sėkmingiausių šalies reklamos ir rinkodaros įmonių. Mūsų rinkos tyrimų programa sąnarių sugalvojo su Nielsen atneša visų būtinų prielaidos, kurie padeda mūsų studentus gražu rankas su jų darbo pradžios dienos.

Northpoint mokymo centre buvo įsteigta pagal Lintas darbuotojų gerovę tiki, buvę Indijos akcininkai Lintas India Private Limited ". Lintas Indija yra viena iš pirmaujančių ryšių grupė iš 16 įmonių. Tai Lowe visame pasaulyje, kuris yra iš Interpublic Group of Companies, JAV dalis narys. Interpublic yra viena iš pirmaujančių pasaulyje organizavimas reklamos agentūrų ir rinkodaros paslaugos įmonėms. Jis turi 43.000 darbuotojų visame pasaulyje 130 šalių.

Vietos

  • Unit No. 13, Third Floor Prabhadevi Industrial Estate 408, Veer Savarkar Marg , 400 025, Mumbai

  • Rustic Highlands Old Khandala Road Khandala - , 410 401, India Online

Klausimai