Keystone logo
Northampton Community College AAS RN slaugoje
Northampton Community College

AAS RN slaugoje

Bethlehem, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Semesters

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 2 535 / per semester *

Stovykloje

* Northampton County PA: 2535 USD Monroe County PA: 3990 USD Kita PA apygarda: 5325 USD už valstijos / šalies: 7 410 USD.Gali būti taikomi papildomi mokesčiai

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Jūsų, kaip slaugytojos, darbas neapsiriboja viena užduotimi per dieną.Jūs atliekate gyvybiškai svarbų vaidmenį sveikatos priežiūros sistemoje kaip pacientų advokatas ir gydytojų bei specialistų ryšininkas.Jūs gebate išlikti ramus ir empatiškas kaip paramos šaltinis sunkiais laikais.

Mokymasis tapti RN NCC yra sudėtinga, bet naudinga patirtis.Jūs ne tik išmoksite išgelbėti gyvybes, bet ir rūpinatės kitais, kad ir kokia situacija būtų.

Programą sudaro bendrojo lavinimo ir slaugos kursai, apimantys planuojamą klinikinę patirtį.Slaugos mokymas suteikia studentams pagrindinių žinių ir įgūdžių, reikalingų kompetentingai pradinio lygio praktikai.Ji ruošia rūpestingą ir empatišką slaugytoją, kuri veikia kaip savarankiškas besimokantis ir prisiima atsakomybę už profesinį elgesį.

Akreditavimo informacija

Associate Degree Nursing programa yra akredituota Slaugos švietimo akreditavimo komisijos ir turi visišką Pensilvanijos valstijos slaugos tarybos patvirtinimą.

Perdavimo potencialas

Bendradarbiaujant su East Stroudsburg universitetu, NCC Betliejaus miestelyje siūloma BSN užbaigimo programa.Programa siūlo lanksčias vakaro ne visą darbo dieną ir visą darbo dieną galimybes dirbančioms slaugytojams ir gali būti baigtas vos per 18 mėnesių.

Sklandus perėjimas prie BSN užbaigimo programos taip pat galimas sudarant susitarimus, sudarytus su keliomis ketverių metų trukmės institucijomis, įskaitant, bet tuo neapsiribojant:

  • Bloomsburgo universitetas
  • Karlovo universitetas
  • Cedar Crest koledžas
  • DeSales universitetas
  • Drekselio universitetas
  • Moravijos kolegija

Valstybinis licencijavimas

Jei esate Northampton Community College studentas, gyvenantis ne Pensilvanijoje arba ketinate baigti stažuotę ar klinikinę praktiką ne valstijoje pagal NCC programą, kuri baigia profesionalų licenciją, turėtumėte peržiūrėti reikalavimus valstijos valdybos svetainėje, kad įsitikintumėte, jog programa atitinka.

Licencijos reikalavimai įvairiose valstijose skiriasi, todėl jums gali reikėti papildomo leidimo iš profesionalios licencijavimo agentūros toje valstijoje.Jei dalyvaujate programoje ne iš Pensilvanijos, jei tos valstijos profesionali licencijavimo taryba nėra tinkamai įgaliota, galite prarasti teisę gauti licenciją.Jei reikia pagalbos ar turite klausimų, daugiau informacijos gausite susisiekę su programos direktoriumi.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai