Keystone logo
Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam Sveikatos mokslų mokslų magistras - medicinos psichologijos specializacija
Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Sveikatos mokslų mokslų magistras - medicinos psichologijos specializacija

Rotterdam, Olandija

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

EUR 18 700 / per year

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Apžvalga

Mokslinių tyrimų magistrantūros studijų programa „Sveikatos mokslai“ siekiama suteikti studentams išsamų supratimą apie metodus, atliekamus klinikinėje ar visuomenės sveikatos srityje. Specializacijos apima klinikinę epidemiologiją, epidemiologiją, visuomenės sveikatos epidemiologiją, genetinę ir molekulinę epidemiologiją ir sveikatos ekonominę analizę. Baigę kandidatus, jie turės žinių, supratimo ir įgūdžių pasiūlyti naujausius tyrimus, rašyti puikius studijų protokolus, atlikti tyrimus, analizuoti duomenis, naudodamiesi šiuolaikiniais statistiniais metodais, padaryti pagrįstus priežastinius padarinius, padaryti pagrįstas išvadas , ir rašykite išskirtinius mokslo darbus. Priklausomai nuo specializacijos pasirinkimo, kandidatas daugiausia dėmesio skirs klinikiniams tyrimams, gyventojų tyrimams, visuomenės sveikatos intervencijoms arba modeliavimo tyrimams.

Ši programa yra NVAO akredituota. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Nyderlandų-flamandų akreditacijos organizacijoje (NVAO) adresu www.nvao.net.

Tikslai

Studentai įgyja šias kompetencijas:

 • Gebėjimas suformuluoti klinikinę ar visuomenės sveikatos problemą ir paversti ją moksliniu klausimu.
 • Gebėjimas atlikti išsamų literatūros apie problemą tyrimą.
 • Gebėjimas išversti mokslinį klausimą į tyrimo protokolą.
 • Kiekybinių įgūdžių įgijimas.
 • Gebėjimas daryti priežastinius padarinius.
 • Gebėjimas kritiškai vertinti paskelbtus tyrimus.
 • Gebėjimas atlikti tyrimą, rinkti ir analizuoti duomenis bei daryti išvadas.
 • Gebėjimas rašyti magistro darbą, įskaitant tyrimo tikslą (-us), literatūros, medžiagos, metodų, rezultatų, diskusijų ir išvadų santrauka bei pateikti šiuos rezultatus moksliniuose susitikimuose. Skatinamas mokslinių tyrimų rezultatų paskelbimas tarptautiniame recenzuojamame žurnale.

Karjeros galimybės

Šis laipsnis rengia jus už karjerą tarptautiniuose medicininiuose tyrimuose ar klinikinės medicinos, visuomenės sveikatos, farmacijos tyrimų ar sveikatos politikos vykdomosios ar konsultacinėse pareigose.

Ar turite teisę?

Turėtumėte atitikti šiuos kriterijus:

 • Jūs turite bakalauro laipsnį arba atitinkamą magistro laipsnį, susijusį su klinikine medicina ar visuomenės sveikata (gydytojas, sveikatos mokslai, mityba, (medicinos) biologija, chemija, farmacija, aplinkos mokslai, žmogaus judėjimo mokslai, sociologija, ekonomika). , psichologija ir pan.) arba platus bakalauro išsilavinimas, turintis pakankamai pagrindinių dalykų aukščiau minėtose disciplinose.
 • Turite gerą anglų kalbos žodžiu ir žodžiu komandą.

Specializacija Medicinos psichologijos turinys

Programos direktorius

Profesorius Janas van Busschbachas, Ph.D.

apibūdinimas

Medicininė psichologija yra akademinė sritis, kuriai naujai suteikiamas dėmesys sveikatos moksluose, kurioje išsamiau nagrinėjama psichologinių veiksnių ir sveikatos sąveika. Pavyzdžiui, kaip fiziniai nusiskundimai veikia mūsų psichologinį funkcionavimą? Ir taip pat: kodėl mūsų psichologinė struktūra kartais daro mus pažeidžiamus ligų ar neleidžia mums tobulėti? Studentai nuolat susidurs su mintis skatinančiais tyrimais. Be šių klausimų nagrinėjimo, medicinos psichologai taip pat tiria gydytojų ir pacientų bendravimą ir sprendimų priėmimą, parengia ir vertina psichologines intervencijas, susijusias su somatiniais skundais, tokiais kaip skausmas ir nuovargis. Tai leidžia labiau praturtinti šių temų supratimą.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Mokslo bakalauras žmogaus raidoje
  • Columbia, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Sveikatos psichologijos bakalauras
  • Boston, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Psichologijos laipsnis
  • Oakland, Jungtinės Amerikos Valstijos