Keystone logo
Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Įvadas

MOKSLINIŲ TYRIMŲ MEDICINOS IR SVEIKATOSIOS MOKSLINĖS MOKYMAI

Kokie yra jūsų ambicijos šioje naujoje atradimų eroje?

Manome, kad norint išspręsti gyvybiškai svarbius sveikatos klausimus, labai svarbi yra švietimo ir mokslinių tyrimų metodologija. Mes siekiame įkvėpti ir vadovauti talentingiems studentams siekti tapti pirmaujančiais sveikatos priežiūros specialistais, profesoriais ar novatoriškais mokslininkais - tiems, kurie siekia savo mokslinių tyrimų skirtumų, nepriklausomai nuo jų srities - klinikinės medicinos, narkotikų tyrimų, visuomenės sveikatos ar sveikatos politikos plėtros .

MSC PROGRAMOS

Šios filosofijos centre yra trys magistrantūros programos. Du iš jų skirti bakalauro laipsnį turintiems asmenims: sveikatos mokslų magistro laipsnį (dvejų metų dieninės programos, kuri siūlo specializacijas epidemiologijos, klinikinio epidemiologijos, genetinės epidemiologijos, visuomenės sveikatos ir sveikatos ekonomikos srityse) ir mokslinių tyrimų magistro laipsnį. Klinikiniai tyrimai. Trečioji programa skirta magistrantams ir sveikatos priežiūros specialistams antrosios pakopos lygmenyje. Tai yra Sveikatos mokslų magistro laipsnis, kuris yra siūlomas kaip vienerių metų dieninės programos arba specialiai pritaikytas dvejų metų ne visą darbo dieną vykdomos programos. Ši programa taip pat siūlo keletą specializacijų.

ERASMUS VASAROS PROGRAMA

Kiekviena iš šių trijų programų apima teorinius ir praktinius mokslinius tyrimus medicinoje ir sveikatos moksluose. Programa prasideda kiekvieną rugpjūtį "Erasmus" vasaros programa. Šis trijų savaičių 30 kursų turinys naujausių biomedicinos temų tikslas yra visiškai patenkinti tarptautinių studentų ir specialistų su konkrečiu interesu poreikius, pavyzdžiui, klinikinės medicinos, bendrosios praktikos, visuomenės sveikatos, epidemiologijos, genetikos arba biostatistika.

Kadangi vasaros programa orientuota į pagrindinius kiekybinių medicininių tyrimų principus ir metodus, ji yra atvira ne tik dalyviams magistrantūros programose, bet ir visiems studentams bei sveikatos specialistams. Jei nesate įregistruotas studijų programoje, bet norėtumėte gauti esminių atnaujintų taikomųjų medicinos ir sveikatos priežiūros sričių spektrą, galite NIHES savo asmeninį mokymo planą - dar vieną svarbų NIHES filosofijos aspektą. Kaip nepriklausomas studentas, jūs taip pat galite užsiregistruoti bet kurioje mūsų reguliaraus rudens mokymo programoje.

PROGRAMOS DĖL GALIMYBĖS

Ar norite įtraukti savo mokslininko karjeros tarptautinį aspektą? Sujungti mokslinius tyrimus ir klinikinį darbą? Arba jūs siekiate maksimaliai padidinti savo galimybes gauti doktorantūros projektą per antrosios pakopos studijų programą? Mūsų mokslinių tyrimų mokymas yra skirtas padėti jums juos atlikti.

Apsvarstykite mūsų antrosios pakopos studijų programą dar vienam mokslo metų mokymui po savo magistro, jei norite įgyti daugiau mokslinių tyrimų patirties arba padidinti savo galimybes gauti doktorantūros mokslinių tyrimų projektą.

NIHES mes nuolat plečiame savo partnerių universitetų tinklą visame pasaulyje. Taigi, nepriklausomai nuo jūsų ambicijų - ar ketinate dirbti mokslininku, viešajame sektoriuje ar pramonėje, mes suteiksime jums reikiamų žinių ir patirties.

Vietos

  • Rotterdam

    NIHES Educational Support Center Room Fe209 PO Box 2040 3000 CA , , Rotterdam

    Klausimai