Keystone logo
North Iowa Area Community College Radiologijos technologija AAS laipsnis
North Iowa Area Community College

Radiologijos technologija AAS laipsnis

Mason City, Jungtinės Amerikos Valstijos

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Radiologinį technologijos (rentgeno) programą rengia radiographers imtis rentgeno visų žmogaus kūno dalių už diagnozuoti sveikatos sutrikimų tikslu. Radiographers poziciją pacientams, kurie arba guli ant stalo, sėdi, ar stovi, kad teisingi kūno dalių gali būti radiographed. Be to, radiographers gali užtrukti nešiojamų rentgenogramos srityse ligoninę, kad įtraukti palatoje, darbo kambarį, intensyviosios terapijos skyriuje, ir pacientų priežiūros vienetus. Radiologinį technologai dirbti su jonizuojančiosios spinduliuotės ir mokytis tinkamas procedūras, siekiant apsaugoti save ir savo pacientus nuo nereikalingo radiacijos poveikio. Radiographer turi naudoti sterilų techniką, registruoja, padėti specialiųjų procedūrų, ir administruoti kontrastinė medžiaga per kelis maršrutus, įskaitant intraveninių maršrutais. Perkėlimo ir padėties veikla yra integruota visoje programoje. Radiographers turi būti patikimas, turi mechaninį gabumų ir turėti gerus bendravimo įgūdžius.

Įėjimas Reikalavimai

Pareiškėjas turi užpildyti paraiškos formas, galima rasti ant Gailestingumas medicinos centras-Šiaurės Ajovos svetainėje (www.mercynorthiowa.com/xrayschool~~HEAD=pobj) ir kreipkitės į NIACC sveikatos priežiūros profesijų patarėjas įsikūrusi Studentų plėtros tarnyba. Mercy prašymas terminas sausio 15 kiekvienais metais.

paraiškoje pateiktą informaciją

Siekiant taikyti šia turi būti įvykdyti:

 1. Visi pareiškėjai turi būti Jungtinės Amerikos Valstijos piliečiai ar nuolatinis gyventojas.
 2. Visi pareiškėjai turi būti bent 18 metų amžiaus, starto datą programą.
 3. Visi pareiškėjai turi baigė akredituotos aukštosios mokyklos ar praėjo standartinį lygiavertė programa.
 4. Visi pareiškėjai turi dalyvavo vienas iš informacinių sesijų turimų Gailestingumo medicinos centras-Šiaurės Ajovos.

Susitikimas priėmimo reikalavimai negarantuoja priėmimo į Gailestingumas Radiologinį technologijų programą. Geriausi kandidatai bus suteikta ne Gailestingumo interviu. Taškų pagrįstos atrankos procesas apima:

 • Akademikai: pažanga ar pabaigos kolegijos A & P I ir II su laboratorijose. Pažanga aukštasis (minimalus Associate). Minimalus 2,5 VPS, minimalus AKTAS rezultatas 18 (aukštųjų mokyklų absolventų, kurie nesiėmė veiksmų iki nereikės imtis) ir pasiekimai sveikata / anatomijos / Mokslas / matematikos, susijusių kursus.
 • Interviu: įskaitant tarpasmeninius įgūdžius ir tinkamumą sėkmės šiam profesinei veiklai
 • Pagalbinė informacija: įskaitant sveikatos priežiūros susijusių patirtimi, nuorodomis ir esė

Dėl geriausių kandidatų, galutinis priėmimas priklauso nuo sėkmingo pasirengimo būtinųjų kursus (žr įtraukimo į ugdymo skyriuje) prieš programos ir sėkmingo fizinio egzaminą, narkotikų ekranas, fono patikros pradžios poilsio ir post-pasiūlymas ekranas ne anksčiau kaip 30 dienų iki Radiologinį technologijų klasių pradžios prie Gailestingumo medicinos centras - Šiaurės Ajovos. Be to, įrodymas CPR / BLS sertifikavimo arba iš Amerikos širdies asociacijos BLS: turi būti pateikta sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas, arba Amerikos Raudonojo Kryžiaus profesinė gelbėtojas prieš programos pradžios dienos.

Nėra laukiančiųjų sąraše. Pareiškėjai, kurie nėra priimami ir nori būti laikomas kitais metais vėl reikės taikyti. Tai apima pasirinktus pakaitiniais kandidatų, kurie nepradėjo tais metais programą pareiškėjams.

Programos pabaigimas

Amerikiečių registras Radiologinį technologai (ARRT) reikalauja radiologic technologijų absolventams turėti aukštąjį prieš tai Associates laipsnį arba imtis nacionalinės sertifikavimo egzaminą. Laipsnis nereikia būti radiacinės mokslų ir gali būti baigtas prieš arba rentgeno programą. Todėl Gailestingumas Radiologinį technologijų programos studentai turi turėti Koledžas mažiausiai užbaigti programą. Yra keletas keliai į įvykdyti taip:

 1. Mercy & NIACC kursai kaip nurodyta ugdymo skyriuje
 2. Prieš laipsnį iš akredituotos bet povidurinio įstaiga * **
 3. Apdailos laipsnį iš bet akredituotos povidurinio įstaiga; laipsnį progresavimo planas turi būti patvirtintas programos direktorius * **

*Turi apimti kolegija Medicinos terminologija I kursas, (mažiausiai 2 sh) su minimaliu klasė C.

**Anatomija ir fiziologija I ir II su laboratorijose, su minimaliu klasė C. Minėti kursai turi būti per pastaruosius penkerius metus ir abi Anatomijos ir fiziologijos kursus toje pačioje institucijoje, siekiant užtikrinti visišką seka informaciją.

Nustatymai # 1 ir # 3Studentai, norintys baigti bendrojo lavinimo kursus praeities antrąjį gailestingumo kadencijos reikės ieškoti fakulteto patvirtinimo ir būti vertinamas kiekvienu atveju atskirai, atveju. Ne studentas bus leista eiti daugiau kaip 30 dienų nuo Radiologinį technologijų programos užbaigimo, nes ji labai įtakoti studento gebėjimą sėkmingai išlaikyti ARRT sertifikavimo egzaminą.

Variantas # 1: NIACC ILS laipsnis Radiologinį technologijos reikalauja 17 sh kolegijos lygio bendrojo lavinimo kursuose (besivystant kursai neatitinka) ir 3 sh medicinos terminų minimumą. Pareiškėjams, turintiems didelę įtaką ne NIACC kolegijų kreditai: net jei ankstesnieji kursai perdavimas NIACC, 20 SH Jei mažiausiai NIACC reikalaujama įvykdyti AAS radiologic Technologijos laipsnį. Studentai turi išlaikyti 2,00 patenkinti NIACC laipsnio reikalavimus. Tai rekomenduojama, kad jūs turite kuo daugiau reikiamų 20 sh užbaigtų prieš pradedant Gailestingumas Radiologinį technologijų programą. Tęsinys į Gailestingumo programa yra priklausoma nuo sėkmingo progresavimo ant NIACC kursai išvardyti mokymo programos skyriuje.

Karjeros galimybės

Radiologinį technologai dirba:

 • Ligoninės ir klinikos
 • Privati ​​įrenginiai
 • Gydytojo biurai, kurios teikia radiologines paslaugas

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai