Keystone logo
New England College Of Optometry

New England College Of Optometry

New England College Of Optometry

Įvadas

New England College Of Optometry ( NECO ) yra optometrijos mokykla, rengianti naujos kartos akių priežiūros paslaugų teikėjus, pedagogus ir novatorius pagal griežtą mokymo programą ir didelę klinikinę patirtį. New England College Of Optometry absolventai užjaučiantys ir kvalifikuoti optometristai ruošėsi praktikuotis įvairiose aplinkose.

New England College Of Optometry mokome studentus karjerai akių priežiūros paslaugų teikimo, tyrimų ir švietimo srityse. Mes raginame studentus kūrybiškai mąstyti apie viziją ir regėjimą ir prisidėti prie šios srities ateities.

Kaip savarankiška optometrijos mokykla, New England College Of Optometry yra orientuota tik į optometrijos švietimą, tyrimus ir pacientų priežiūrą. Mes priimame studentus iš 34 valstijų ir 8 šalių. Mūsų vieta Bostone suteikia prieigą prie daug novatoriško ir aktyvaus aukštojo mokslo bei regiono sveikatos priežiūros bendruomenės. Mes ieškome judrių, atsidavusių žmonių prisijungti prie mūsų bendruomenės, kad jie galėtų paremti pasaulinio lygio optometrinio švietimo ir pacientų priežiūros patirties programas.

Vietos

  • Boston

    Beacon Street,424, 02115, Boston

    Klausimai