Keystone logo
National University of Natural Medicine

National University of Natural Medicine

National University of Natural Medicine

Įvadas

National University of Natural Medicine ( NUNM ) yra seniausias akredituotas natūralios medicinos universitetas Šiaurės Amerikoje ir natūralios medicinos švietimo lyderis bei įrodymais grįsti tyrimai. Kaip vienas iš labiausiai gerbiamų natūralios medicinos universitetų visame pasaulyje, mūsų dalyvavimas tarptautiniame medicinos švietime ir tyrimuose yra nuolat siūlomas. Mes tikime gydančia gamtos galia ir tuo, kad maistas yra vaistas.

National University of Natural Medicine siūlo tvirtą, įkvepiančią mokymosi aplinką ir gyvybiškai svarbią, novatorišką tyrimų bendruomenę, apimančią mūsų klases, sveikatos centrus ir ne tik. Mūsų dinamiškas miestelis siūlo visiems mūsų studentams galimybę tapti pokyčiais sveikatos pasaulyje. Galite būti naujų būdų pažvelgti į mitybą, psichinę sveikatą ir dar daugiau srityje. Kaip medicinos studentas, dirbsite su įvairiomis pacientų grupėmis mūsų bendruomenės klinikose ir vertinsite skirtingas praktikos aplinkybes. Mūsų sveikatos centrai ir pripažintas Helfgotto tyrimų institutas bus pagrindiniai jūsų kurso darbai. National University of Natural Medicine mes visi esame susiję su švietimu, moksliniais tyrimais ir paslaugomis. Tai yra tai, ko nori mūsų studentai ir pacientai.

Mūsų studentai yra aistringi, daug pasiekę žmonės, kurie imasi priemonių, kad pasaulis būtų geresnis, naudojant natūralią mediciną.

Mūsų išskirtinės natūralios medicinos, klasikinės kinų medicinos, integracinės medicinos tyrimų, pasaulinės sveikatos ir mitybos programos sujungia senovės gydomąją išmintį su šiuolaikiniu, mokslu pagrįstu mokslu. Mūsų absolventai yra labai paklausūs ― daugybė JAV sveikatos priežiūros vartotojų siekia prevencinės, neinvazinės ir aukštos kokybės natūralios sveikatos priežiūros.

Vietos

  • Portland

    South Porter Street,49, 97201, Portland

    Klausimai