Keystone logo
National College Of Technical Instruction

National College Of Technical Instruction

National College Of Technical Instruction

Įvadas

NCTI yra „American Medical Response, Inc.“ (AMR) dukterinė įmonė, kurios būstinė yra Greenwood Village, Kolorade. Mes siūlome paramedikų ir EMT kursus keliose vietose visoje šalyje.

NCTI bendradarbiauja su Kolumbijos pietų universitetu Orange Beach, AL, kad sudarytų konsorciumus, remiančius keturias atskiras paramedikų programas.

NCTI - Roseville paramedikų programa yra konsorciumas, kurį remia „American Medical Response West“, dba NCTI ir Kolumbijos pietų universitetas.

NCTI - Bay Area (Livermore) paramedikų programa yra konsorciumo programa, kurią remia „American Medical Response West“, dba NCTI ir Kolumbijos pietų universitetas.

„NCTI - Riverside Paramedic Program“ yra konsorciumas, kurį remia „American Medical Response Ambulance Service Inc.“, dba NCTI ir Kolumbijos pietų universitetas.

NCTI - Springfildo paramedikų programa yra konsorciumas, kurį remia „Massachusetts, Inc.“ Amerikos medicinos atsakas. Dba NCTI ir Kolumbijos pietų universitetas

Kiekvieną paramedikų programą atskirai akredituoja Sąjungininkų sveikatos mokymo programų akreditavimo komisija.

Akreditacijos

NCTI paramedikų programas programiškai akredituoja Sąjungininkų sveikatos mokymo programų akreditavimo komisija (CAAHEP), remdamasi Skubios medicinos pagalbos profesijų švietimo programų akreditavimo komiteto (CoAEMSP) rekomendacija.

Vietos

  • Natick

    Tech Circle,4, 01760, Natick

    Klausimai