Keystone logo

Masaryk University Faculty of Economics and Administration

A logo

Įvadas

Apie mus

Ekonomikos ir administravimo fakultetas buvo įkurtas 1991 m. kaip pirmasis Masaryko universiteto fakultetas, įkurtas po aksominės revoliucijos. Šiandien fakultete ekonominį išsilavinimą gauna beveik trys tūkstančiai studentų ne tik čekų, bet ir anglų bei prancūzų kalbomis. Be aukščiausios kokybės išsilavinimo, fakultetas daug dėmesio skiria moksliniams tyrimams: mūsų institutuose dirba puikūs mokslininkai, nagrinėjantys įvairias ekspertines temas. Kur šiuo metu krypsta fakultetas, galite sužinoti FEA MU strateginiame plane.

Spektaklis

Pirmos kokybės mokymas. Pageidautini absolventai. Aukščiausio lygio tyrimai. Tarptautinis bendradarbiavimas. Ekspertų straipsniai žurnaluose. Ekonomikos naujienų komentarai. Bendradarbiavimas su išmanančiais partneriais. Savo studentams dirbame visu pajėgumu.

Efektyvumas

Būdami ekonomistai, mes pasiekiame aukštesnį nei standartinį išteklių valdymo efektyvumą. Be to, mus remia partneriai organizuojant praktinius studentų mokymus ar skiriant finansines aukas fakulteto renginiams. Mes galime kuo geriau išnaudoti blogą situaciją. Esame taupūs, bet ne kenkiame ugdymo kokybei.

Solidarumas

Pagrindinė mūsų misija – kelti išsilavinimo lygį, tačiau mums rūpi ir gyvenimo kokybės gerinimas regione ar kultūroje. Organizuojame ir dalyvaujame daugelyje renginių, skirtų fakulteto nariams ir plačiajai visuomenei. Jaučiamės atsakingi tiek už fakultetą, tiek už visuomenę.

Apdovanojimai ir sertifikatai

AIESEC partnerių fakultetas
Ekonomikos ir administravimo fakultetas gavo 2017 metų partnerio fakulteto apdovanojimą iš AIESEC filialo, esančio Brno.

EAPAA akreditacija
Fakultetas yra akredituotas prestižinės tarptautinės asociacijos EAPAA visuomenės ekonomikos ir administravimo programai. Asociacijos teigimu, programa atitinka tarptautinius reikalavimus, kurie remiasi studijų programomis, orientuotomis į viešąjį administravimą.

ACCA akreditacija
Fakultetas gavo prestižinę ACCA akreditaciją. Studentai gali gauti ACA sertifikatą, įrodantį gilias teorines ir praktines apskaitos ir finansų specialistų žinias.

Statistika

  • Nuo 1994 m. daugiau nei 14 000 sėkmingų absolventų
  • 2 995 nuolatinių studijų studentai
  • 220 darbuotojų, iš jų 15 profesorių ir 28 vyresnieji dėstytojai

    Vietos

    • Masaryk university Faculty of Economics and Administration Lipová 41a , 602 00, Brno

    Klausimai