Keystone logo
Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

Įvadas

Apie Mt. SAC

Ties kalnu SAC, studentai gali įgyti visą kolegijos patirtį be visos kolegijos skolos. Mes suteikiame savo studentams paramą ir puikų išsilavinimą, reikalingą norint sėkmingai pradėti naują karjerą, stoti į aukščiausio lygio universitetus ar tobulėti dabartiniame darbe. Mes turime daugiau nei 260 laipsnių ir pažymėjimų programų, 25 palaikymo programas ir daugiau nei 50 studentų klubų bei lengvosios atletikos programų.

Misija

Misijos Mt. San Antonio College turi padėti visiems studentams siekti savo švietimo tikslų akademinės kompetencijos aplinkoje. Konkrečiau, kolegija yra įsipareigojusi teikti kokybišką švietimą, paslaugas ir darbo jėgos mokymą, kad studentai taptų produktyviais įvairios, tvarios, globalios visuomenės nariais. Kolegija įsipareigoja parengti studentus mokymosi visą gyvenimą pagrindinių įgūdžių meistriškumą, iš asocijuotų laipsnių ir sertifikatų pasiekimų ir karjeros ir perkėlimo pabaigos Pathways . Kolegija įvykdys šį įsipareigojimą, sudarydama patrauklią ir palaikančią mokymo ir mokymosi aplinką įvairios kilmės, patirties, poreikių, sugebėjimų ir tikslų siekiantiems studentams. Kolegija yra skirta tarnauti mūsų bendruomenei gerinant ekonominius pasiekimus, skatinant pilietinį įsitraukimą, stiprinant asmeninę gerovę, skatinant kritinį mąstymą ir praturtinant estetinę bei kultūrinę patirtį.

Idėjos pareiškimas

Mt. San Antonio College stengiasi būti laikomas vienu iš geriausių tautos kolegijų. Mes būsime vertinami kaip bendruomenės kolegijų mokymo, programų ir paslaugų lyderiai. Mes, kaip pirmaujanti bendruomenės kolegija, suteiksime prieigą prie kokybiškų švietimo programų ir paslaugų, daugiausia dėmesio skirdami studentų sėkmei vientisumo ir pagarbos atmosferoje. Uždirbsime šią reputaciją nuosekliai viršydami studentų, darbuotojų ir bendruomenės lūkesčius.

Pagrindinės vertybės

 • Sąžiningumas: pasitikėjimo atmosferoje elgiamės sąžiningai, etiškai ir pagarbiai.
 • Teisingumas ir įvairovė: Mes gerbiame ir palankiai vertiname visus skirtumus ir puoselėjame vienodas galimybes pasisekti visoje universiteto miestelio bendruomenėje.
 • Bendruomenės kūrimas: Mes dirbame atsakingoje partnerystėje per atvirą bendravimą, rūpestingumą ir bendradarbiavimo dvasią.
 • Dėmesys studentams: Planuodami ir vykdydami veiksmus atsižvelgiame į studentų ir bendruomenės poreikius.
 • Mokymasis visą gyvenimą: Mes skatiname nuolatinį aukštųjų švietimo tikslų įgyvendinimą suteikdami vienodas galimybes tobulėti tiek mokymo, tiek palaikymo tarnybose.
 • Teigiama dvasia: darniai dirbame, parodome užuojautą ir didžiuojamės savo darbu.
 • Efektyvus valdymas: Mes palaikome ir tobuliname instituciją ir aplinką efektyviai išnaudodami laiko, talentų, galimybių ir finansavimo išteklius.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123065_architecture.jpg" />

123065_architecture.jpg

Žvilgsniu

Mūsų profesoriai ir instruktoriai yra vieni geriausių savo srityje. Mūsų studentai yra iš visų gyvenimo sričių ir eina daryti didelius dalykus. Mūsų patalpos konkuruoja su universiteto pastatais, suteikdamos studentams galimybę dirbti su geriausiomis technologijomis ir geriausiose erdvėse.

Vieta

Universiteto miestelis įsikūręs ant 420 riedėjimo akrų Walnut mieste, Kalifornijoje, esančiame rytiniame Didžiosios Los Andželo srities pakraštyje. Riešuto miestas laikomas vienu geriausių mažų miestelių, kuriame gyvena „Money Money“ žurnalas. Įvairus priemiestis „Walnut“ yra žinomas dėl savo šalyje žinomų mokyklų ir jojimo bendruomenių. Miestas sujungia kaimo gyvenimo žavesį ir pranašumą, nes jis yra tik už 25 mylių nuo Los Andželo centro ir jo neįtikėtiną kultūrinę bei rekreacinę veiklą.

Mt. San Antonio College tarnauja visiems - nuo gyventojų iki dirbančių profesionalų ir tarptautinių studentų. Vietos kolegijos rajono ribos apima Baldwino parko, Bassett'o, Chartijos ąžuolo, Covinos, Deimantų baro, Glendoros pietinę dalį, Hacienda Heights, Pramonės miestą, Irwindale, La Puente, La Verne, Pomona, Rowland Heights, San Dimas bendruomenes. , Valinda, Walnut ir West Covina.

Dinaminė bendruomenė

Ties Mt. San Antonio College , įvairovė yra tai, kas atgaivina mūsų miestelį. Mūsų studentai yra kilę iš unikalių sluoksnių ir yra skirtingose savo gyvenimo vietose. Kai kurie čia gyvena iš vidurinės mokyklos, kiti turi šeimas ir dirba visą darbo dieną, tačiau visi čia yra dėl tos pačios priežasties: siekti savo tikslų per švietimą. Mes išdidžiai aptarnaujame daugiau nei 50 000 studentų iš visų gyvenimo sričių. Apie pusė mūsų studentų siekia laipsnių ir pažymėjimų. Kita pusė naudojasi bendruomenės programomis, darbo jėgos tobulinimo užsiėmimais ir kitais nekreditų kursais.

Kokybės akademikai

Mes didžiuojamės savo akademinių programų meistriškumu ir įvairove. Mt. SAC galite rinktis iš daugybės skirtingų takų, todėl jei pradėsite čia, galėsite nuvykti bet kur.

 • Mt. SAC yra 10 geriausių Kalifornijos perkėlimo kolegijų
 • Galima pasirinkti 240 laipsnių ir pažymėjimų programas
 • 200 profesinio tobulėjimo ir bendruomenės kursų
 • Bakalauro laipsniai skirti Mt. SAC studentai
 • Šiuolaikiškos patalpos, kabinetai ir dirbtuvės
 • Geriausios technologijos ir moderni įranga, padedanti studentams mokytis

Studentų parama

Dėka klestinčios universiteto miestelio aplinkos ir įdomių studentų komandų bei klubų, Mt. SAC studentai įgyja visą kolegijos patirtį.

 • Daugiau nei 50 studentų klubų
 • 22 lengvosios atletikos programos (su daugiau nei 60 valstybinių ir nacionalinių titulų)
 • 25 nemokamos paramos programos, skirtos padėti studentams sėkmingai įsitvirtinti kolegijoje

Neprilygstama vertė

Kaip ne pelno siekiantis Kalifornijos bendruomenės koledžas, Mt. SAC teikia visiškai akredituotus kolegijos kursus tik už 46 USD už vienetą. Privačios įstaigos vidutiniškai kainuoja 30 kartų.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123066_flags2.jpg" />

123066_flags2.jpg

Kodėl Mt. SAC?

Yra daugybė priežasčių pasirinkti Mt. San Antonio College . Mes siūlome šimtus akademinių, atletiškų ir palaikymo programų, kurios padėtų mūsų studentams pasiekti bet kokį tikslą. Nesvarbu, ar norite persikelti į ketverių metų universitetą, užsidirbti savo GED, įgyti asocijuoto laipsnio ar tiesiog pasiimti porą užsiėmimų, kad padėtų susirasti savo darbą, Mt. SAC turi programą jums.

Lanksčios programos, puikus išsilavinimas

Mt. SAC turi daugiau nei 90 įvairių laipsnių programų ir 150 pažymėjimų (karjeros mokymo) programų pramonės ir dalykų srityse, pradedant grafiniu dizainu ir baigiant žemės ūkiu, baigiant slauga ir baigiant oro kondicionavimo remontu. Nepriklausomai nuo dalyko, mūsų kursai yra aukščiausios kokybės. Mt. SAC studentai, fakultetas ir pati kolegija už savo darbą pelnė daugybę apdovanojimų ir apdovanojimų. Būtent mūsų atsidavimas kompetencijai pavertė mus 10 geriausių Kalifornijos perkėlimo koledžo dalyvių.

Visa patirtis kolegijoje be visos skolos

Kalifornijos gyventojams tai kainuoja tik apie 1400 USD per metus, jei norite lankyti Mt. San Antonio College . Mes siūlome tuos pačius bendrojo lavinimo kursus kaip UC ir CSU mokyklas, tačiau jie kainuoja dešimtimis tūkstančių dolerių mažiau. Tiesą sakant, studentai gali uždirbti bakalauro laipsnį su puse studento skolos sumos, tiesiog pradėję nuo Mt. SAC ir vėliau perkeliant į ketverių metų universitetą. Be to, mes siūlome konkurencingas lengvosios atletikos komandas, studentų klubus ir moderniausias patalpas bei technologijas, tokias, kokias rastumėte ketverių metų universitetuose.

Studentų parama

Kolegija gali būti sudėtinga, ypač tiems studentams, kurie namuose neturi reikiamos paramos arba kurie turi savo šeimas, kuriems palaikyti. Štai kodėl mes suteikiame savo studentams visas priemones, kurių jiems reikia sėkmei. Tai apima mokymą, vaikų dienos priežiūros paslaugas, mokyklos nebaigimo kursus ir pagrindinių įgūdžių užsiėmimus.

Vietos

 • Los Angeles

  Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos

Klausimai