Keystone logo
Moravian University

Moravian University

Moravian University

Įvadas

Moravian University turi gilias šaknis ir sėkmės rekordą ilgiau nei mūsų tauta. Garsioji Moravijos žvaigždė yra įrašyta į mūsų istoriją ir yra visur, kur tik pasisuksi. Moravijos jausmas yra susipynęs su Betliejaus jausmu, pasižyminčiu plieninės miesto istorijos atsparumu ir langų žvakių, kurios kiekvieną naktį šviečia pagal Moravijos tradicijas, lengvumą.

Betliejus yra taip vertinamas dėl savo istorijos, kad buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, tikintis prisijungti prie tokių istorinių vietų kaip Nepriklausomybės salė, Laisvės statula ir Egipto piramidės.

Bakalaurai akademikai

Mažai mokyklai Moravijos patirtis yra plati. Galite rinktis iš daugiau nei 70 studijų sričių arba net susikurti savo specialybę. Be to, studijų programa suteikia daugiau nei 45 doktorantūros ir magistro laipsnius bei sertifikavimo galimybes. Bet jūs neturite nieko dabar nuspręsti. „Moravian“ norime, kad jūs skirtumėte laiko ištirti visus savo akademinius pomėgius ir sutelktumėte dėmesį į pasirinktą kelią.

Peržiūrėkite visas bakalauro programas .

Be to, jūs galite dalyvauti mūsų pagyrimų programoje, SOAR tyrimuose, vietinėse stažuotėse, studentų klubuose, studijuoti užsienyje ir dar daugiau.

Mūsų vidutinis klasės dydis yra 16 studentų, o studentų ir dėstytojų santykis yra 11:1. Tai reiškia, kad jūsų profesoriai pažįsta jus vardu ir rūpinasi jūsų sėkme! Jums bus suteiktas „Macbook Pro“ ir „iPad“, kuriuo galėsite naudotis per visus ketverius mokyklos metus, o baigę studijas galėsite juos pasilikti.

Absolventai akademikai

Moravian Graduate siūlo daugiau nei 50 absolventų ir pažymėjimų programų elgesio sveikatos, verslo, švietimo, vaizduojamojo meno, slaugos, reabilitacijos mokslų ir teologijos studijų srityse.

„Moravian“ absolventų ir atestatų programos yra skirtos paruošti aukščiausios klasės absolventus, kad jie atitiktų augančių pramonės šakų poreikius, ir jie taip pat sukurti taip, kad tilptų į jūsų gyvenimą, o ne išnaikintų jį. Štai kodėl magistrantūros kursai siūlomi tradiciniais, pagreitintais, mišriais ir internetiniais formatais. Jūs taip pat turėsite geriausius Moravian University išteklius po ranka, o mūsų dėstytojai, darbuotojai ir studentų patirties mentoriai yra pasiryžę jūsų sėkmei.

Peržiūrėkite visas magistrantūros programas .

Vieta

Įsikūręs palei rytinę JAV pakrantę, „Moravian“ namus vadina Betlieju, Pensilvanijos valstija. Šiame jaudinančiame mažame miestelyje rasite vos per keletą minučių nuo pagrindinių miestų, tokių kaip Filadelfija, Niujorkas ir Vašingtonas. Įsivaizduokite visas savaitgalio keliones ir naujus nuotykius! Nesijaudinkite, čia taip pat yra daug ką padaryti Lehigh slėnyje. Ar lankotės viename geriausių muzikos festivalių Šiaurės Amerikoje („Musikfest“), ar mėgaujatės beisbolo žaidimu „Coca Cola“ stadione, niekada nebūna niūrių akimirkų Betliejuje, PA.

Betliejaus bendruomenė visada labai priima Moravijos studentus ir dažnai bendradarbiauja su universitetu, kad pasiūlytų stažuotes, praktinio mokymosi galimybes ir nemokamus renginius.

Orai

Pensilvanijos Lehigh slėnyje visi keturi sezonai patiriami iki galo. Rudenį atneša atšiaurus megztinis oras ir spalvingi lapai. Žiemą mūsų miestelį padengia sniegas. Pavasaris siūlo lietaus lietų ir žydinčias gėles. O vasara saulėta ir šilta. Kiekvienas sezonas Betliejuje šiek tiek skiriasi ir mes tai mylime!

Universiteto ypatybės

Studentiškas gyvenimas

„ Moravian University “ yra daug ką veikti, nesvarbu, ar domitės sportu, menu ar bendruomenės veikla. Kaip NCAA III diviziono mokykla, Moravian turi 23 universiteto lygio sporto komandas ir 10 vidinių komandų, jei norite tiesiog smagiai praleisti laiką! Yra daugiau nei 80 studentų klubų, kuriuose gali dalyvauti, įskaitant muzikos ansamblius, studentų vyriausybę, studentų sąjungas ir kt.

Saugumas

Taip! Mūsų mokinių saugumas yra svarbiausias Moravian University prioritetas. Mūsų miestelio policija stengiasi palaikyti saugią ir saugią aplinką visiems ir visada pasiruošusi padėti, jei iškiltų poreikis. Mes taip pat siūlome 24 valandas per parą veikiančią palydą ir kasdienes pervežimo paslaugas, taip pat avarinius mėlynos šviesos telefonus visame miestelyje.

  Stipendijos ir finansavimas

  Išlaidos ir pagalba

  Esame pasiryžę padėti jums pasiekti savo tikslus, įskaitant prieinamą privatų išsilavinimą.

  Moravian University siūlo Tarptautinį studentų nuopelnų apdovanojimą, visų pirma pagrįstą akademiniais pasiekimais: pažymiais, jūsų akademinės programos stiprumu, TOEFL arba IELTS balais ir SAT balais, jei jie pateikiami. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tarptautinį studentų nuopelnų apdovanojimą, susisiekite su tarptautinės registracijos vykdomuoju direktoriumi užpildydami užklausos formą šiame puslapyje.

  Alumnų statistika

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Bethlehem

   1200 Main Street Bethlehem, PA 18018, 18018, Bethlehem

  Klausimai