Keystone logo
Mississippi College Mokslo Bakalauro biologijos (medicinos mokslai)
Mississippi College

Mokslo Bakalauro biologijos (medicinos mokslai)

Jackson, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Biologijos Misisipės College siūlo unikalią mokymo programą, kuri svyruoja nuo žmonijos skrodimo žinoma mūsų moderniausių žmogaus Gross anatomijos Cadaver Lab mokslinių tyrimų kursus vėžio, virusologijos, ekologijos ir kt. MC absolventai mėgautis nepaprastai aukštą medicinos mokyklą ir odontologijos mokyklos priėmimo normas. Kiti bus eiti į aukštosios mokyklos ir atlikti svarbų tyrimus. Dar kiti taps vidurinių mokyklų mokytojai ir padėti jaunimui geriau suvokti mokslą.

Kaip Biologijos dur, jums imtis kursus temomis, kaip antai:

 • Žmogaus anatomija Pilna
 • Medicinos fiziologija
 • Molekulinė biologija
 • Mikrobiologijos studijos
 • Imunologija
 • farmakologija
mc8

Pasirinkite savo dėmesį

Mokslų bakalauras Biologijos - medicinos mokslų

Biologijos premedical programa ne Misisipės College yra kaip niekas šalyje kita. Mes siūlome medicinos mokyklos lygio kursus, kaip antai žmogaus Gross Anatomijos, Medicinos fiziologijos, histologijos neuroanatomija ir farmakologijos kolekciją. Tai ne geriau pasirengimas medicinos mokykloje, nei imtis šiuos kursus iš anksto per savo bakalauro programą.

Kadangi daugelis mokslo kursus medicinos mokykloje yra labai panašus į dantų mokyklos kursinį darbą, biologija premed programa yra fantastinis pasirengimas dantų mokykloje taip pat. Medicinos mokslų programa yra taip pat puikiai tinka studentams, norintiems eiti į vaistinę mokykloje, nes šis kūrinys taip pat apima visus savo prielaidas dėl šios profesinės programos.

Mokslų bakalauras Biologijos - Moksliniai tyrimai

Biologijos skyrius turi vieną iš geriausiai įrengtų mokslinių tyrimų įrenginių studentams pietrytinėje JAV. Mūsų dėstytojai mėgsta turėti bakalauro studentai padėti jiems su savo mokslinių tyrimų. Tyrimas takelis suteikia jums galimybę atlikti mokslinius tyrimus vėžio, virusologijos, molekulinės biologijos, lauko biologijos, ir daugelyje kitų sričių. Daugelis mūsų studentų panaudoti savo mokslinių tyrimų patirtį eiti į aukštosios mokyklos siekti savo daktaro Mokslų bakalauras Biologijos mokslai - Švietimas profesinio mokymo kursus papildyti mokslo kursus studentų, siekiančių mokytojų ia vidurinį išsilavinimą, todėl sertifikavimo biologijos ir bendrųjų mokslų už lygiai 7-12.

Mokslų bakalauras Biologijos - Bendroji biologija

Tvirtą pagrindą įvairių karjeros: fizinė terapija, vaistinė, gydytojo asistentas, medicinos technologijų ir lauko biologija.

MC3

MC Patirtis

Biologijos mokslų fakultetas yra įsipareigojusi vykdyti didesnę misiją, sukuriant aplinką, kurioje studentai gali plėtoti akademiškai ir intelektualiai, taip pat emociškai ir dvasiškai. Mes siekiame suteikti geriausią įmanomą mokslinį išsilavinimą ir tvirtą pagrindą sėkmingai profesinei mokyklai, aukštosios mokyklos, ir magistro karjerą. Mūsų absolventai vykdo prestižinių karjerą medicinos ir mokslinių tyrimų, ir padaryti skirtumą, kaip pedagogų ir sveikatos priežiūros specialistų.

Galimybės

Mes siūlome puikią stažuotę studentams, norintiems dalyvauti medicininis arba dantų mokyklą. Per mūsų medicinos / Dantų Alumni asociacijos, kvalifikuoti studentai galės praleisti laiką šešėliai gydytojui ir stomatologui visoje valstybės. Šie specialistai yra taip pat Misisipės Kolegijos absolventai, kurie ką padėti mūsų bakalauro studentai mokosi iš pirmų rankų, kaip tai yra būti gydytoją ar odontologą.

MC nuosekliai suteikia maždaug 20% ​​ketinančių įsijungti medicinos mokyklos klasę iš Misisipės universiteto medicinos centras, rašyti tik apie 5% pareiškėjų.

Be to, studentai premedical programos yra vieninteliai bakalauro studentai šalyje, galintis imtis medicinos mokyklos taryba egzaminus (taip pat vadinamas "lentynos egzaminus"). Šie egzaminai, parašytus Nacionalinės tarybos medicinos gydytojai (NBME), atsižvelgiama į kiekvieno medicinos mokyklos kurso pabaigoje. Kadangi MC moko daugelis mūsų biologijos kursus medicinos mokyklos lygiu, NBME leido MC duoti tuos lenta egzaminus į mūsų studentams. Į viršų MBME Stalo balų MC studentų yra virš 90 procentilių. MC Top Pilna Anatomija diskusijų rezultatas buvo neseniai 97. procentilių, o tai reiškia MC Pilna Anatomija studentas, kuris pasiekė, kad rezultatą padarė geriau nei 97% medicinos studentų visoje šalyje, kurie ką tik baigė savo medicinos mokykloje bendrasis anatomija kursą.

Domina jūrų biologijos? MC studentai gali imtis platų jūrų biologijos kursus ir net studijuoti jūrų gyvenimą gamtoje, ačiū, kad partnerystė tarp Misisipės College departamento biologijos mokslų ir Persijos įlankos pakrantės tyrimų laboratorija, Pietų Misisipės instituto jūrų mokslų universitete.

Norėdami sužinoti mokslas yra padaryti mokslą, o tai reiškia išmokti daryti tyrimus. Mes turime fakulteto mokslininkų, kurie mėgsta turėti jums jų Lab priėmimo įdomių naujų atradimų komandą. Sužinosite, kaip tai yra rašyti mokslinius straipsnius, eikite į mokslinius susitikimus ir pristatyti savo mokslinių tyrimų duomenis.

MC2

Paslaugos

Naujas 20.000 kvadratinių pėdų Hederman Medicina pratęsimo atidarytas 2013 yra šlapias lavonas laboratoriją, kuri yra prieinama studentus per bendruoju anatomijos kursą. Vietoj darbo su plastikuota arba kompiuterizuotomis modelių, MC studentai turi galimybę studijuoti realus dalykas - yra bakalauro studijų retenybė.

Rezultatai

Biologijos mokslų katedra siunčia beveik 100 absolventų medicinos mokykloje ir dantų mokykloje kiekvienais metais.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Biomokslų ir sveikatos politikos magistras
  • Houston, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Individualizuotos genomikos ir sveikatos magistras
  • Online USA
 • BSc (Hons) Biomedical Science
  • Lincoln, Jungtinė Karalystė