Keystone logo
MGH Institute of Health Professions

MGH Institute of Health Professions

MGH Institute of Health Professions

Įvadas

MGH Institute of Health Professions yra naujoviška, tarpprofesinė magistrantūros mokykla Bostone, rengianti pirmaujančius sveikatos priežiūros specialistus genetikos konsultavimo, komunikacijos mokslų ir sutrikimų, sveikatos profesijų švietimo, slaugos, ergoterapijos, kineziterapijos, gydytojo padėjėjo studijų, reabilitacijos mokslų srityse. Tai suteikia neprilygstamas galimybes dėstytojams ir studentams mokytis ir dirbti kartu su praktikuojančiais specialistais įvairiose ligoninių, klinikų, švietimo ir bendruomenės aplinkose.

Integruodamas mokymąsi klasėje su moksliniais tyrimais ir klinikine patirtimi, Institutas suteikia daktaro, magistro laipsnius, suteikia pažangių studijų sertifikatus ir siūlo tęsti mokymą praktikuojantiems specialistams, taip pat bakalaureato išsilavinimą įgijusiems asmenims, pradedantiems sveikatos apsaugą iš kitos srities.

Naujosios Anglijos aukštojo mokslo komisijos (NECHE) akredituotame MGH institute mokosi daugiau nei 1500 nuolatinių ir neakivaizdinių studijų studentų.

IHP yra vienintelis laipsnius suteikiantis partneris „Partners HealthCare“, didžiausiame Naujosios Anglijos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjuje, kurį įkūrė Masačusetso bendroji ligoninė ir Brighamo bei moterų ligoninė, įskaitant Spauldingo reabilitacijos ligoninę, Niutono-Veleslio ligoninę ir Šiaurės kranto medicinos centrą. Ši priklausomybė suteikia studentams neprilygstamas galimybes mokytis ir dirbti kartu su praktikuojančiais specialistais įvairiose ligoninių, klinikų ir bendruomenės aplinkose.

MGH institutas mano, kad žinios prasideda atradimais, atliekant tyrimus. Instituto dėstytojai atlieka originalius klinikinius tyrimus, kurių didžioji dalis yra bendradarbiaujantys ir tarpprofesiniai, kad galų gale pagerintų žmogaus sutrikimų ir negalių prevenciją, diagnostiką ir gydymą.

Visos akademinės programos skatina tarpprofesinį komandinį darbą per unikalų mokyklos „IMPACT Practice“ modulį ir siūlo asmeninį dėmesį griežtoje, bendradarbiaujančioje mokymosi aplinkoje, kurią lemia mūsų fakulteto profesinė patirtis ir moksliniai pasiekimai. Akademinę patirtį dar labiau praturtina mūsų studentų aplinkos ir gyvenimo patirties įvairovė.

Nesvarbu, ar esate tik baigęs studijas, besikeičiantis karjerą, ar praktikuojantis gydytojas, norintis patekti į priekį savo karjeroje, MGH institutas turi jums tinkantį laipsnį ar pažymėjimų programą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Boston

    1st Avenue,36, 02129, Boston

    Klausimai