Keystone logo
Mercy Hospital College Of Nursing

Mercy Hospital College Of Nursing

Mercy Hospital College Of Nursing

Įvadas

„HCA Healthcare“ mus skatina viena misija: Visų pirma esame pasiryžę rūpintis ir gerinti žmogaus gyvenimą.

„HCA Healthcare“ skirta žmonėms suteikti sveikesnį rytojų. Kaip vieną iš pirmaujančių šalies sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų, „HCA Healthcare“ sudaro daugiau nei 180 ligoninių ir daugiau nei 2 000 priežiūros vietų 21 valstijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Be ligoninių, priežiūros vietose yra chirurgijos centrai, atskirai veikiantys ER, skubios pagalbos centrai, diagnostikos ir vaizdavimo centrai, klinikos ir gydytojų klinikos.

Daugybė dalykų HCA Healthcare išskiria iš kitų sveikatos priežiūros organizacijų; tačiau pagrindinė mūsų stiprybė yra žmonės.

Kiekvieną dieną maždaug 280 000 kolegų eina į darbą sutelkdami dėmesį: mūsų pacientai. Mūsų dėmesys teigiamai veikia priežiūros patirtį prie lovos ir už jos ribų.

Kaip besimokanti sveikatos sistema, HCA Healthcare analizuoja duomenis apie maždaug 35 milijonus pacientų kasmet. Šie duomenys padeda plėtoti pacientų priežiūrą gerinančias technologijas ir geriausią praktiką. Mes taip pat dalijamės savo patirtimi su platesne sveikatos priežiūros bendruomene ir vyriausybės agentūromis, kad visur būtų galima pagerinti priežiūrą.

Mes didžiuojamės poveikiu, kurį turime savo bendruomenėse per užimtumą, investicijas ir labdarą.

2019 m. Išleidome 4,2 mlrd. USD kapitalo investicijoms į žemę, pastatus ir įrangą. Be to, „HCA Healthcare“ moka didelius mokesčius, kurie padeda atgaivinti bendruomenes.

Mes taip pat teikėme labdaros paslaugas, neapdraustas nuolaidas ir kitą nekompensuotą priežiūrą, kurios numatoma kaina 3,7 mlrd. USD 2019 m.

„HCA Healthcare“ mus džiugina medicinos ateitis. Manome, kad esame unikalūs, kad atliktume pagrindinį vaidmenį pertvarkant globą.

Vietos

  • Miami

    3663 S Miami Ave Miami, FL 33133, , Miami

    Klausimai