Keystone logo
University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences Dantų medžiagų mokslo magistro laipsnis
University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

Dantų medžiagų mokslo magistro laipsnis

Birmingham, Jungtinė Karalystė

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Oct 2024

GBP 29 340 / per year *

Stovykloje

* užsienio studentams I £10 530 JK studentams

Įvadas

Ši programa suteikia pagrindus pagrindiniams medžiagų mokslo principams ir mokymo įgūdžiams, reikalingiems sėkmingiems moksliniams tyrimams ir publikavimui bei naujos kartos medžiagų ir procesų kūrimui.

Yra labai nedaug odontologijos aspektų, kurie nebūtų susiję su medžiagomis, o odontologinių medžiagų mokslas, ko gero, yra svarbiausias dalykas, kurį turėtų išmanyti gydytojas odontologas, giminingas mokytojas ar mokslininkas. Odontologinių medžiagų rinka taip pat sparčiai vystosi ir pasižymi greita gaminių kaita. Tolesnis dantų medžiagų mokslo išsilavinimas bus naudingas kasdienėje klinikinėje praktikoje, o sėkmingai baigus šią programą atsiras daugiau galimybių įsidarbinti odontologinėje praktikoje ir pretenduojant į podiplominius mokslinius tyrimus.

Vienerių metų dieninės (ir dvejų metų neakivaizdinės) magistrantūros studijų programoje gali studijuoti įvairių specialybių studentai - nuo klinikinių praktikų ir dantų technikų, kurie turi dėstyti šį dalyką, iki siekiančių karjeros susijusioje mokslinių tyrimų srityje, įgijusių klinikinį ar neklinikinį bakalauro išsilavinimą ir atvykusių iš Jungtinės Karalystės ar užsienio.

Kodėl studijuoti šį kursą?

  • Pasaulinio lygio klinikinių ir mokslo sričių specialistų mokymas.
  • Specialiai pastatyta integruota Birmingemo odontologijos ligoninė ir odontologijos mokykla (pirmoji, pastatyta Jungtinėje Karalystėje per beveik 40 metų), kurioje daugiau nei 600 studentų ir stažuotojų galės naudotis pasaulinio lygio mokslinių tyrimų infrastruktūra ir modernia mokymosi aplinka.
  • Mokymas apie pagrindinius medžiagų biologinės sąveikos aspektus.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai