Keystone logo
University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

Įvadas

Medicinos ir odontologijos mokslų kolegijoje formuojame sveikatos ir medicinos ateitį teikdami naujovišką švietimą ir išskirtinius mokslinius tyrimus, kuriuos teikia pasaulyje pirmaujantys akademikai ir remia įvairūs atsidavę ir našūs profesionalių paslaugų darbuotojai.

Jau daugiau nei šimtmetį Birmingamo universitetas siekė ir dalijasi žiniomis, mokydamas išskirtinį mokymą ir atlikdamas pirmaujančius pasaulyje tyrimus. Esame originalus „raudonų plytų“ universitetas, prestižinės „Russell Group“ dalis; mūsų klesti studentų populiacija naudojasi daugybe kursų ir išskirtinių universiteto miestelių bei mokslinių tyrimų galimybių.

10 Nobelio premijos laureatų, kuriuos laikome tarp savo darbuotojų ir absolventų, prisidėjo prie kai kurių didžiausių mokslo atradimų, įskaitant pastaruoju metu Higgso bozoną ir gravitacines bangas. Mūsų tyrimai pateikia novatoriškus iššūkius, su kuriais susiduriame savo mieste, regione ir visame pasaulyje, sprendimus. Skatiname ir įgaliname žmones idėjas paversti realybe ir įgyvendinti svarbius dalykus.

Vietos

  • Birmingham

    College of Medical and Dental Sciences University of Birmingham Edgbaston , B15 2TT , Birmingham

    Klausimai