Keystone logo
Mayo Clinic College of Medicine and Science

Mayo Clinic College of Medicine and Science

Mayo Clinic College of Medicine and Science

Įvadas

Mayo Clinic College of Medicine and Science paverčia tiek pacientų, tiek visuomenės sveikatos priežiūrą tobulindamasis švietimu, atradimais, naujovėmis, komandiniu darbu ir lyderyste.

Kolegijos misija yra ugdyti ir įkvėpti įvairią sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų, gydytojų ir mokslininkų darbo jėgą per medicinos išsilavinimo, mokslinių tyrimų ir klinikinės priežiūros kompetenciją; Palengvinti žmonių kančias teikiant atjautą ir kultūriškai jautrią priežiūrą; Tobulinkite biomedicinos mokslus atradimų ir naujovių dėka, o nacionalinės sveikatos priežiūros sistemą skatinkite per gyventojų mokslą ir lyderystę.

Kadangi „Mayo“ klinika buvo įkurta daugiau nei prieš 150 metų, mūsų tikslas buvo suteikti išskirtinę pagalbą pacientams ir pasiūlyti aukščiausio lygio edukacines programas, kurios užtikrintų naujos kartos medicinos, mokslo ir giminingų sveikatos specialistų sėkmę.

Tiesą sakant, net mūsų vardas - „Mayo Clinic“ - kilo iš šios idėjos. Nuo pat pradžių daktaras Williamas Worrallas Mayo ir jo sūnūs daktaras Williamas J. Mayo ir daktaras Charlesas H. Mayo pakvietė gydytojus ir studentus apsilankyti Ročesteryje (Minesota) ir sužinoti apie jų naujovišką medicinos ir chirurgijos praktiką. Stebėti atvykę lankytojai nurodė lankytis „Mayos“ klinikoje.

Tuo pačiu metu broliai Mayo ir jų kolegos buvo išskirtiniai mokslininkai, kurie keliavo po pasaulį, norėdami mokytis iš kitų ir sugrąžinti naujausius medicinos pasiekimus, kuriuos būtų galima įtraukti į jų pačių praktiką. Didėjant Mayo klinikos integruotai medicinos praktikai, švietimo svarba ir toliau buvo pagrindinis dalykas.

Vietos

  • Rochester

    1st Street Southwest,200, 55905, Rochester

    Klausimai