Keystone logo
Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Įvadas

Pasiruošę formuoti savo ateitį? Nėra geresnės vietos pradėti.

MCPHS yra privatus, pelno nesiekiantis, į sveikatos priežiūrą orientuotas universitetas, turintis visą spektrą sveikatos priežiūros programų. Kaip mokymo institucija, mes aistringai vertiname savo studentus ir jie taip pat aistringai siekia karjeros gyvybiškai svarbioje pramonėje. Nors beveik neįmanoma įkainoti savo gyvenimo kūrimo pagal savo aistrą, manome, kad pastebėsite, kad MCPHS yra nepaprasta, visapusiška vertė už tai, ką gaunate mainais.

Misija

MCPHS rengia absolventus tobulinti sveikatą visame pasaulyje pasitelkiant meistriškumą, naujoves ir bendradarbiavimą mokymo, praktikos, stipendijų ir tyrimų srityse bei pakeisti bendruomenes, kurioms jie tarnaus.

Vizija

MCPHS yra sveikatos ir profesinio švietimo novatorius, rengiantis ateities pasaulio lyderių kartas ir propaguojantis visuomenės sveikatos gerinimo sistemas.

 • Studentų sėkmė: mūsų absolventai yra pasirengę pasiekti aukšto lygio sėkmę tiek pasirinktoje karjeroje, tiek gyvenime.
 • Studentų patirtis: Mūsų studentai yra aktyvūs mokymosi dalyviai, jaučia stiprų ryšį su universiteto bendruomene ir jaučiasi įgalinti siekti savo asmeninių ir profesinių tikslų.
 • Fakulteto ir darbuotojų sėkmė: mūsų dėstytojai ir darbuotojai yra pripažinti aukštojo mokslo lyderiais dėl nuolatinių pastangų tobulėti profesionaliai ir bendradarbiauti kaip bendruomenė.
 • Infrastruktūra ir technologijos: mūsų intelektinė, fizinė ir skaitmeninė aplinka skatina įsitraukti, tobulinti mokymąsi, priimti naujoves, skatinti bendradarbiavimą ir palaikyti kokybę visame, ką darome.

Statistika

MCPHS yra skirta kiekvieno studento sėkmei.

MCPHS studentai yra profesionaliai susitelkę ir orientuoti bei atstovauja beveik visoms JAV valstijoms ir dešimtims užsienio šalių. MCPHS ne tik turi didelę mūsų studentų įvairovę, bet ir siūlo didelę sveikatos priežiūros programų įvairovę, lygiagrečią tarpdisciplininį komandinį požiūrį šiuolaikinėse sveikatos priežiūros įstaigose.

 • 80% studentų grįžta po pirmo kurso.
 • 72% studentų baigia studijas per 6 metus.
 • 100 ir daugiau programų, siūlomų mūsų trijuose miesteliuose ir internete, visos skirtos parengti naujos kartos sveikatos priežiūros lyderius.

Studentai įgyja patirties kai kuriose iš geriausių pasaulio sveikatos priežiūros įstaigų.

Mūsų studentai turi prieigą prie geidžiamiausių stažuočių, klinikinių vietų ir mokslinių tyrimų galimybių savo kieme. Nuo pirmaujančių ligoninių centrinėje Masačusetso ir Naujojo Hampšyro iki Bostono pasaulinės klasės Longvudo medicinos ir akademinės srities mūsų studentai įgyja vertingos, realios patirties institucijose, įskaitant pirmąją šalies vaikų ligoninę ir aukščiausio lygio vėžio gydymą Naujojoje Anglijoje. centras, kad būtų galima paminėti keletą.

 • 7500 Vidutinis laisvų darbo vietų skaičius Longwood medicinos ir akademinės srities institucijose kiekvienais metais.
 • 5 Vietos klinikos ir centrai, kuriuose studentai įgyja praktinės patirties su tikrais pacientais.
 • 22 643 pacientai, kuriuos per vienerius akademinius metus aplankė mūsų šeimos slaugytojų studentai Mančesteryje, Vusteryje ir internetinėse programose.

Kaip mokymo institucija, mūsų fakultetas yra orientuotas į mūsų studentus.

Skirtingai nei mokslinių tyrimų institucijos, mūsų fakultetas yra orientuotas į vieną dalyką: mokymą. Mūsų išskirtiniai dieniniai dėstytojai yra nacionalinių akademijų nariai ir yra nacionalinių profesinių asociacijų prezidentai. Jie yra medicinos žurnalų redaktoriai, federalinių tyrimų projektų tyrėjai ir verslo lyderiai. Visų pirma, jie yra mūsų studentų mentoriai, labai prieinami ir palaikantys.

 • 826 MCPHS fakulteto nariai.
 • 90% visą darbo dieną dirbantys fakulteto nariai, turintys galutinius laipsnius.
 • 13:1 studentų ir dėstytojų santykis.

Ugdykite studentų patirtį gyvoje bendruomenėje.

Neatsitiktinai MCPHS yra Bostone, Vusteryje ir Mančesteryje. Šios vietos suteikia mūsų studentams prieigą prie kai kurių prestižiškiausių sveikatos priežiūros įstaigų Naujojoje Anglijoje. Be to, mūsų miesteliai šurmuliuoja nuo studentų aktyvumo. Turėdami užklasines ir bendradarbiavimo galimybes, mūsų studentai gali maksimaliai išnaudoti savo universiteto patirtį.

 • Mūsų studentams prieinama daugiau nei 100 klubų, organizacijų ir vidaus sporto šakų.
 • Daugiau nei 35 000 koledžo studentų gyvena gyvybingame Vusterio mieste, MA.
 • Daugiau nei 30 profesionalių organizacijų ir klubų yra mūsų Mančesterio miestelyje, NH.

  Universiteto ypatybės

  Susidraugauti. Užmegzkite ryšius. Padaryk skirtumą.

  MCPHS galite užmegzti tiesioginius ryšius su kitais studentais ir darbuotojais, kurie taip pat aistringai žiūri į sveikatos priežiūrą, kaip ir jūs. Štai koks grožis yra paniręs į bendruomenę, visiškai atsidavusią sveikatos mokslams. Dalyvaukite daugybės klubų ir organizacijų veikloje, vidiniame sporte, universiteto miestelio kultūros renginiuose ir daugelyje dalykų, kurie siūlomi už mūsų durų. Ir maksimaliai išnaudokite savo patirtį čia, MCPHS.

  Bostonas, Masačusetsas

  Pajuskite energiją sveikatos priežiūros centre.

  Nors esame seniausia Bostono aukštojo mokslo institucija, mūsų miestelis yra pats šiuolaikinių inovacijų apibrėžimas. Įsikūręs visame pasaulyje žinomame Longvudo medicinos ir akademiniame rajone, viskas, ką Bostonas gali pasiūlyti, yra prie pat mūsų durų. Ši dinamiška aplinka suteikia studentams galimybę įgyti akademinės ir klinikinės patirties kai kuriose prestižiškiausiose medicinos ir tyrimų institucijose pasaulyje.

  Vusteris, Masačusetsas

  Gyvenkite ir mokykitės miesto galimybių centre. Įsikūręs 40 mylių į vakarus nuo Bostono, Masačusetso centre, Vusteris yra sveikatos priežiūros ir švietimo centras. Antrame pagal dydį Naujosios Anglijos mieste gyvena daugiau nei 30 000 studentų, penkiolika aukštųjų mokyklų, dešimtys klinikų ir kelios pagrindinės ligoninės. Mūsų gyvybingame miesto centre prisijungsite prie įvairios atsidavusių profesionalų grupės, kuri siekia pagerinti dabartinę karjerą arba pradėti naują.

  Mančesteris, Naujasis Hampšyras

  Klestėkite glaudžiai susietoje bendruomenėje. Tik maždaug 50 mylių nuo Bostono, mūsų Mančesterio miestelis yra patogioje vietoje, pačiame miesto centre. Jis siūlo puikų modernių patogumų ir energingos studentų populiacijos derinį bei mažesnio Naujosios Anglijos miesto valdymą. Mėgaukitės ramia atmosfera, parduotuvėmis, restoranais, istorine architektūra ir klasikiniu Naujosios Anglijos žavesiu.

   Stipendijos ir finansavimas

   MCPHS pranašumų stipendija

   Sėkmingai baigkite bet kurį dieninio MCPHS laipsnį ir turite teisę gauti 50% studijų stipendiją vienam iš šešių internetinių, neakivaizdinių magistro laipsnių, įskaitant sveikatos priežiūros valdymo MBA!

   Kadangi rimtai žiūrime į savo studentų švietimo, profesinius ir finansinius poreikius, investuojame į jų tolesnį akademinį tobulėjimą. Kiekvienam MCPHS studentui, sėkmingai baigusiam bet kurį dieninio MCPHS laipsnį, suteiksime studijų stipendiją vienai iš šių šešių neakivaizdinių internetinių magistro programų:

   • MBA sveikatos priežiūros srityje
   • Visuomenės sveikatos magistras
   • Reguliavimo reikalų ir sveikatos politikos mokslų magistras
   • sveikatos mokslų magistras
   • Klinikinių tyrimų magistras
   • Klinikinės vadybos mokslų magistras

   MCPHS Advantage stipendija ne tik palengvina finansinę antrojo ar aukštesniojo laipsnio uždirbimo naštą, bet ir padeda greitai pasiekti sėkmę įvairiose sveikatos priežiūros srityse. Mūsų tarpdisciplininis, komandinis požiūris yra skirtas išplėsti jūsų mokymosi ir profesines galimybes.

   Reitingai

   1 universitetas JAV, siekiant uždirbti galią

   „Wall Street Journal“ / „Times Higher Education College“ reitinguose 2018 m. MCPHS absolventai yra pirmoje vietoje.

   AA Standard and Poor's (S&P) finansinis kredito reitingas

   MCPHS gavo aukščiausią finansinio stiprumo ir stabilumo įvertinimą iš „Standard and Poor's“ (S&P).

   # 4 labiausiai transformuojantis koledžas JAV

   Money Magazine 2020 m. labiausiai transformuojančių koledžų sąraše MCPHS užima ketvirtą vietą šalyje.

   Vietos

   • Boston

    179 Longwood Ave Boston, 02115, Boston

    • Worcester

     19 Foster St., 01608, Worcester

     • Manchester

      1260 Elm St., 03101, Manchester

      Klausimai