Keystone logo
University of London International Programmes MSC infekcinių ligų
University of London International Programmes

MSC infekcinių ligų

UK Online, Jungtinė Karalystė

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 13 000 / per year

Nuotolinis mokymasis

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Įgyti prestižinį magistro Infekcinių ligų nuotolinio mokymosi

Šis atstumas mokymosi programa suteikia platų supratimą apie infekcinių ligų per pagrindinius modulius biostatistiką ir epidemiologija, ir biologiją ir kontroliuoti infekcinių ligų, kurios ėmėsi visų mokinių, kartu su vėlesniais galimybes specializuotos studijų srityse paties studento pasirinkimas ,

Graduate Management Admission Test arba Infekcinių ligų programa remiasi į mokyklos tradicijas klinikinių ir epidemiologinių aspektų infekcinėmis ir tropinių ligų tyrimas. Teikti platų supratimą apie infekcines ligas, kartu su strategijų jų kontrolės ir gydymo programa bus ypač aktualus in-paslaugų sveikatos priežiūros specialistų, pavyzdžiui, gydytojų ar laboratorijų darbuotojų, kurie arba nori įgyti naujų žinių infekcinių ligų ar atnaujinimo jų dabartinė patirtis. Šie kursai yra skirti tiek absolventams, kurie nori tęsti aukštesnės pakopos, ir žmonių, kurie ėmėsi savo pirmąjį mokymus prieš kurį laiką ir nori atnaujinti savo žinias šioje sparčiai besivystančioje srityje arba kurie nori pakeisti karjeros kryptį.

programos tikslai

Šia programa siekiama suteikti:

 • išsamų supratimą apie biologijos infekcinių agentų ir šeimininkų vaidmenį nuo infekcijos rezultatus
 • šios žinių panaudojimas, kartu su epidemiologiniais ir visuomenės sveikatos metodų, kurti racionalius strategijas kontrolės ir infekcijai gydyti.

Individualūs moduliai

Studijavimas atskirus modulius ant savarankiškas yra idealus pasirinkimas, jei norite atnaujinti savo profesines žinias ar paragauti programą. Mokestis yra 1900 £ vienam moduliui.

taikyti

Prestižas

Londono mokyklos higienos ir tropinės medicinos (LSHTM) yra pirmaujanti pakopos medicinos įstaiga Europoje visuomenės sveikatos ir atogrąžų medicinos temomis. Jis buvo karūnuotas "University of the Year" ne Times Higher Education Awards 2016 jo "ypatingojo" atsako į Ebolos krizės.

puikus parama

Išsamūs tyrimo medžiagos yra rodmenis ir pratybas, ir CD-ROM (kai moduliai). Yra pamoka paramos ir grupines diskusijas per žiniatinklio konferencijų įranga.

Vėlyvas paraiškos mokestis

Pareiškėjai, kurie pateikia paraiškas 2017 birželio 1 d po reikės sumokėti paraiškos mokestį £ 100 per pateikimo taško, kuris bus išskaičiuojamos iš mokėtinos nuo registracijos mokesčių balansą. Jei paraiška nėra sukelti registracijos paraiškos mokestis nebus grąžinamas. Ne paraiškos mokestis bus taikomas paraiškoms, pateiktoms iki 2017 m gegužės dieną arba iki 31.

Stipendijos

London School of Hygiene & Tropical Medicine turi partnerystę su minėto fondo, kuris siūlo finansavimo galimybių į Sirijos, Libano, Jordanijos ar Palestinos piliečių. Sužinokite daugiau apie mūsų Finansavimas jūsų Studijų puslapį.

Struktūra ir programa

MSC: arba 12 moduliai (4 Privalomojo core ir 8 planinė) arba 9 moduliai (4 privaloma ir penkių planinė) ir projekto ataskaitos

akademiniai reikalavimai

Jūs patenkinti akademinės įėjimas reikalavimą, jei turite arba:

 • bakalauro laipsnį (pvz bakalauro), kuris yra laikomas mažiausiai panaši į JK antros klasės pagyrimu laipsnis, iš institucijos į universiteto priimtina, vienoje iš šių mokslo dalykų: biologijos, medicinos, slaugos, stomatologijos, veterinarijos mokslo ar vaistinėje; arba
 • mokslinis laipsnis tema pirmiau neišvardyti kuris Universiteto nuomone įtraukti tinkamą išankstinį mokymą ir yra laikomas mažiausiai panaši į JK antros klasės pagyrimu laipsnis, iš institucijos į universiteto priimtina.

Atkreipkite dėmesį, mes priimame kvalifikaciją iš viso pasaulio.

KREIPTIS ŠIANDIEN čia

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Epidemiologijos, biostatistikos ir sveikatos tyrimų magistras
  • Lisbon, Portugalija
 • Pasaulinis sveikatos pristatymo internetinis trumpas kursas
  • Cambridge, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Visuomenės sveikatos vadybos magistras (MPH – infekcinės ligos)
  • Geneva, Šveicarija