Keystone logo
University of London International Programmes Magistrantūros Klinikinių tyrimų
University of London International Programmes

Magistrantūros Klinikinių tyrimų

UK Online, Jungtinė Karalystė

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2023

GBP 13 000 / per year

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Prestižinė magistro klinikinių tyrimų metu nuotolinio mokymosi

Šis laipsnis yra skirtas patyrusiems specialistams, kurie nori praplėsti savo vaidmenį projektavimo, valdymo, analizės ir ataskaitų teikimo klinikinių tyrimų metu. Ji taip pat bus naudinga visiems, norinčiam suprasti daugiau apie tyrimų prieš pereinant į šį lauką.

Programa siekiama:

  • tobulinti savo žinias ir supratimą apie pagrindinių sprendimų aplinkinių projektavimą, pristatymą bei vertinimą klinikinių tyrimų;
  • skatinti kritines ir vertinamuosius įgūdžių, kurie padės jums pasiekti nepriklausomą mokslinį vertinimą;
  • išmokyti jus, kaip taikyti konceptualius ir praktinius įrankius, reikalingus inicijuoti klinikinius tyrimus;
  • skatinti savarankišką vystymąsi sukuriant aplinką, jums praktikuoti įgūdžius atrankos, asimiliacijos ir komunikacijos.

Programos duomenys

Kursas sukurtas pagal London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM), Europoje pirmaujančios magistrantūros medicinos įstaigos visuomenės sveikatos ir atogrąžų medicinos temomis.

Individualūs moduliai

Studijavimas atskirus modulius ant savarankiškas yra idealus pasirinkimas, jei norite atnaujinti savo profesines žinias ar paragauti programą. Mokestis yra 1900 £ vienam moduliui.

taikyti

Kaip jums mokytis

Kursas leidžia jums mokytis savarankiškai, tuo metu ir tokiu tempu, kad Jums tinka (atsižvelgiant į kai kurių kursų konkrečių terminų). Kaip nuotolinio mokymosi studentas, jūs gausite:

Išsami mokymosi medžiaga

Jūsų medžiagos su sąlyga, naudojantis specialia virtualios mokymosi aplinkos. Jie apima:

  • Studijų vadovų, vadovėlių, studentų vadovėliai.
  • Papildoma kompiuterių programinė įranga, kai to reikalaujama (pvz Stata).
  • Energingas grafika, plius interaktyvios diagramos ir lentelės.
  • Prieiga prie praeities egzaminų ir egzaminuotojų ataskaitas.
  • Prieiga prie mokyklos savo interneto bibliotekos išteklius.
  • Išskirtinis pamoka parama

Jūs galite dalyvauti akademiniuose diskusijų su kuratoriais ir kolegoms internetinę portalo. Dėstytojai yra skiriamos kiekvienam moduliui ir yra prieinami užklausų ir diskusijų per mokslo metus.

Mišraus mokymosi galimybės

Jei sėkmingai užbaigti keletą pagrindinių modulių skaičių, jums gali tapti tinkama mokytis iki dviejų modulių Londone. Išsami informacija yra siunčiami į visus nuotolinio mokymosi studentams liepos kiekvienais metais.

Vėlyvas paraiškos mokestis

Pareiškėjai, kurie pateikia paraiškas 2017 birželio 1 d po reikės sumokėti paraiškos mokestį £ 100 per pateikimo taško, kuris bus išskaičiuojamos iš mokėtinos nuo registracijos mokesčių balansą. Jei paraiška nėra sukelti registracijos paraiškos mokestis nebus grąžinamas. Ne paraiškos mokestis bus taikomas paraiškoms, pateiktoms iki 2017 m gegužės dieną arba iki 31.

Stipendijos

Londono Mokykla turi partnerystę su minėto fondo, kuris siūlo finansavimo galimybių į Sirijos, Libano, Jordanijos ar Palestinos piliečių.

Struktūra ir programa

11 moduliai (4 Privalomojo core, 5 pasirinktiniai plius du privalomi moduliai)

Pastaba: MSC ir antrosios pakopos diplomą Klinikiniai bandymai, už pasirenkamuosius modulius, bent jau trys moduliai turi būti paimti iš atrankos grupės CTM2. Likusi modulis (-ai) gali būti pasirinktas iš kitų CTM2 modulių, arba atrankos grupių EPM3, IDM2, IDM3, IDM5 arba PHM2 atrankos grupių.

KREIPTIS ŠIANDIEN čia

Apie Mokyklą

Klausimai