Keystone logo
University of London International Programmes Magistrantūros Epidemiologija
University of London International Programmes

Magistrantūros Epidemiologija

UK Online, Jungtinė Karalystė

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2023

GBP 13 000 / per year

Nuotolinis mokymasis

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Įgyti prestižinį magistro epidemiologijos nuotolinio mokymosi

Epidemiologijos studijos yra raktas drausmės pagrindinės medicinos mokslinius tyrimus, visuomenės sveikatos praktiką ir sveikatos priežiūros vertinimą. Jos principų ir praktikos supratimas yra labai svarbus tiems, kurie dalyvauja projektuojant epidemiologinių tyrimų ir programų vertinimo arba įvertinimo. Epidemiologiniai metodai taip pat naudojamas apibūdinti dydį ir pobūdį sveikatos problemų, ištirti konkrečių ligų etiologija ir vertinti intervencijų poveikį gydant ir užkertant kelią sveikatos sutrikimų.

Šios programos teikia epidemiologijos mokymo specialistų akademinių padalinių, mokslinių tyrimų vienetų arba į sveikatos priežiūros paslaugas. Jie tinka tiems, siekiame epidemiologijos tyrimų, mokslininkai kitų sveikatos srityse ir kitų sveikatos priežiūros specialistų karjerą. Programos taip pat yra įdomūs žmonės, kuriems reikia epidemiologijos supratimas, pavyzdžiui, medicinos žurnalistų ir mokslo pareigūnams vyriausybės ir pramonės.

programos tikslai

Šios programos tikslas yra suteikti:

 • plėtoti žinias ir supratimą apie pagrindinių įgūdžių, reikalingų tapti kompetentingi epidemiologijos;
 • padėti studentams suprasti pokyčius epidemiologijos srityje;
 • Skatinti nepriklausomus kritinių ir vertinamuosius įgūdžių, kurie gali būti naudojami taikyti nepriklausomą mokslinį vertinimą;
 • mokyti studentus, kaip taikyti konceptualius ir praktinius įrankius, reikalingus inicijuoti mokslinius tyrimus;
 • palengvinti savarankišką vystymąsi į profesionaliai organizuotos ir interaktyvūs asmenų praktikuojančių įgūdžius atrankos, asimiliacijos ir komunikacijos.

taikyti

Prestižas

Londono mokyklos higienos ir tropinės medicinos (LSHTM) yra pirmaujanti pakopos medicinos įstaiga Europoje visuomenės sveikatos ir atogrąžų medicinos temomis. Jis buvo karūnuotas "University of the Year" ne Times Higher Education Awards 2016 jo "ypatingojo" atsako į Ebolos krizės.

puikus parama

Epidemiologijos moduliai yra pristatomi daugiausia per interaktyvius mokymosi medžiagos (CD-ROM arba atsisiųsti internetu), palaikomas praktinių darbaknyges ir vadovėlių. Studentai aktyviai skatinami dalyvauti interneto diskusijų forumuose per mokyklą internetinėje mokymosi svetainėje Moodle. Asmeninės atsiliepimai teikiama studentams užduotis ir mokiniams, atliekantiems projektą yra priskirta asmeninius prižiūrėtojus. Mokymai taip pat pateikiama statistinės programinės įrangos naudojimo.

Vėlyvas paraiškos mokestis

Pareiškėjai, kurie pateikia paraiškas 2017 birželio 1 d po reikės sumokėti paraiškos mokestį £ 100 per pateikimo taško, kuris bus išskaičiuojamos iš mokėtinos nuo registracijos mokesčių balansą. Jei paraiška nėra sukelti registracijos paraiškos mokestis nebus grąžinamas. Ne paraiškos mokestis bus taikomas paraiškoms, pateiktoms iki 2017 m gegužės dieną arba iki 31.

Stipendijos

London School of Hygiene & Tropical Medicine turi partnerystę su minėto fondo, kuris siūlo finansavimo galimybių į Sirijos, Libano, Jordanijos ar Palestinos piliečių. Sužinokite daugiau apie mūsų Finansavimas jūsų Studijų puslapį.

Struktūra ir programa

MSC: 9 moduliai plius privalomas projekto ataskaita ir kvalifikacinį egzaminą popieriaus

akademiniai reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis (pvz bakalauro), kuris yra laikomas mažiausiai panaši į JK antros klasės pagyrimu laipsnis, iš institucijos priimtina universiteto, jeigu laipsnis yra sveikatos susijusių drausmės, statistikos, arba kitą tinkamą objektą. Darbo patirtis sveikatos mokslas / sveikatos priežiūros aplinkoje yra pageidautina, bet ne būtina; arba
 • Tinkama sveikatos susiję profesinės ar techninės kvalifikacijos, kuri yra laikoma Universiteto kaip bent lygiavertis antros klasės pagyrimu laipsnis kartu su ne mažiau kaip trejų metų atitinkamą darbo patirtį. Visos šios kategorijos prašymai svarstomi individualiai.

KREIPTIS ŠIANDIEN čia

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Pasaulinės sveikatos ir infekcinių ligų magistras, PgDip, PgCert, PgProfDev (mokymasis internetu)
  • Online
 • Epidemiologijos diplomas
  • Lisle, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Visuomenės sveikatos magistras - epidemiologija
  • Lisle, Jungtinės Amerikos Valstijos