Keystone logo
Louisiana State University

Louisiana State University

Louisiana State University

Įvadas

Mes mokome ir mokome naujos kartos sveikatos priežiūros specialistus ir mokslininkus, kurie tęs didžiuojamą novatoriškos ir gyvybiškai svarbios sveikatos priežiūros ir pažangiausių medicinos tyrimų palikimą. Kaip vienas iš šimto keturiasdešimt akademinių medicinos centrų (AMC) tautoje, LSU sveikatos šreveportas yra gerbiamas bendruomenės, kuri dešimtmečius kovojo dėl jos sukūrimo, lobis.

Mūsų pagrindinės mokymo ligoninės yra Šreveporte ir Monroje. Joms vadovauja Ochsner LSU sveikatos šreveportas. Papildomos mokymo vietos yra Overton Brooks VA medicinos centras, Shrinerio vaikų ligoninė, Willis-Knighton medicinos centras, CHRISTUS sveikatos ir Rapides medicinos centras.

Pagrindinė Louisiana State University Sveikatos Šreveporto misija yra MOKYTI, GYDYTI ir ATRASTI, kad būtų sustiprinta gerovė regione ir už jos ribų. LSU sveikatos šreveportas apima medicinos, magistro studijų ir sąjungininkų sveikatos profesijas Šreveporte.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Shreveport

    University Place,One, 71115, Shreveport

    Klausimai