Keystone logo
Loma Linda University School of Medicine

Loma Linda University School of Medicine

Loma Linda University School of Medicine

Įvadas

Nuo atidarymo 1909 m. Loma Lindos universiteto medicinos mokykla rengia kvalifikuotus medicinos specialistus, įsipareigojusius tarnauti krikščionims. Mokykla visada stengėsi sujungti geriausius medicinos mokslus su rūpestingumu, krikščioniška atjauta. „Loma Linda“ studentai mokomi tokioje aplinkoje, kurioje pabrėžiami paciento poreikiai ir prevencinė pagalba, siekiant kompensuoti būsimą ligą.

Medicinos studentai pirmuosius dvejus metus studijuoja sunkiųjų mokslų programą, subalansuotą pagal žmogaus elgesio, religijos ir etikos užsiėmimus. Būdami jaunesni, studentai praleidžia laiką klinikinėse pamainose ir šeimos medicinos, ginekologijos ir akušerijos, medicinos, pediatrijos, psichiatrijos, radiologijos ir chirurgijos srityse. Senjorai keičiasi tobulindami medicinos ir chirurgijos kursus ir baigia keturių mėnesių pasirenkamuosius dalykus.

„Loma Linda“ medicinos studentai turi unikalią galimybę panaudoti savo įgūdžius tobulinant žmones. Dauguma medicinos studentų dalyvauja dviejose labai populiariose universiteto programose: Socialinės veiklos bendruomenės sveikatos sistema ir Tarptautinės misijos tarnybos studentai. Kiekvienoje iš jų jie teikia medicininę priežiūrą mažesnes pajamas gaunantiems žmonėms ir kitiems asmenims, neturintiems galimybės naudotis pagrindine medicinine priežiūra.

Vietos

  • Loma Linda

    Campus Street,11175, 92350, Loma Linda

    Klausimai