Keystone logo
Loma Linda University

Loma Linda University

Loma Linda University

Įvadas

Loma Linda University yra Septintosios dienos adventistų organizacija, turinti daugiau nei 4400 studentų, įsikūrusi Pietų Kalifornijoje. Universiteto organizaciją sudaro aštuonios mokyklos.

Mes dalijamės savo miesteliu su šešiomis ligoninėmis, kuriose studentai mokomi praktiškai. Sąjungininkų sveikatos profesijų, elgesio sveikatos, odontologijos, medicinos, slaugos, farmacijos, visuomenės sveikatos ir religijos mokyklos siūlo daugiau nei 100 programų. Siūlomos įvairios programos: nuo baigimo pažymėjimų ir mokslo laipsnių iki filosofijos daktaro ir profesinių daktaro laipsnių. Be to, Loma Linda University taip pat siūlo keletą nuotolinio mokymo programų.

Loma Linda University studentų organizacijoje atstovauja studentai iš daugiau nei 80 pasaulio šalių ir praktiškai kiekvienos tautos.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Loma Linda

    Campus Street,11175, 92350, Loma Linda

    Klausimai