Keystone logo
Lithuanian University of Health Sciences

Lithuanian University of Health Sciences

Lithuanian University of Health Sciences

Įvadas

Šiandienis universitetas

Lithuanian University of Health Sciences (LSMU, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) yra didžiausia biomedicinos mokslų aukštoji mokykla Lietuvoje, sėkmingai integruojanti studijas, mokslinius tyrimus ir klinikinę praktiką. LSMU sudaro dvi pagrindinės akademijos: ir .

Medicinos, odontologijos ir slaugos studentai praktinius įgūdžius įgyja LSMU ligoninėje Kauno klinikose , kuri yra didžiausia sveikatos priežiūros įstaiga Baltijos šalių regione. Kasmet LSMU ligoninėje daugiau nei 1 200 aukštos kvalifikacijos gydytojų ir 2 400 slaugos darbuotojų prižiūri per 78 000 pacientų. Visas medicinos personalas vertina inovatyvius ir progresyvius, pasaulinius standartus atitinkančius gydymo ir diagnostikos metodus.

Farmacijos studentai praktinių įgūdžių įgyja Universiteto vaistinėje, kuri teikia paslaugas ne tik vietos bendruomenei, bet yra ir Farmacijos fakulteto mokymo įstaiga, suteikianti studentams platų praktinių žinių ir įgūdžių spektrą, suteikianti jiems tiesioginės darbo patirties. . Veterinarijos studentai savo klinikinius įgūdžius tobulina didelių ir smulkių gyvūnų klinikose. Kineziterapijos ir ergoterapijos studentai praktinių įgūdžių įgyja Kulautuvos reabilitacijos ligoninėje ir Neurologijos instituto Palangos klinikoje.

LSMU yra aktyvus mainų programos ERASMUS+ dalyvis. Studentai gali studijuoti užsienio universitetuose arba išvykti praktikai į užsienį iki vienerių metų. Akademinių mainų sutartys pasirašytos su 49 šalių universitetais. Dauguma ERASMUS+ partnerių yra Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Suomijoje ir kitose ES valstybėse narėse.

128626_dr-2157993_1920.jpg

Mūsų vizija

Pirmaujantis Europos sveikatos mokslų universitetas, skirtas visuomenės gerovei. Visos bendruomenės pastangomis sieksime tapti vienu iš 701 geriausių universitetų QS World University Rankings.

Mūsų misija

Vizija bus vykdoma per mūsų MISIJĄ - kurti, kaupti, sisteminti ir skleisti mokslo žinias bei naujausius studijų ir mokslo pasiekimus, mokyti ir ugdyti kūrybingą, sąžiningą, iniciatyvą rodančią, išsilavinusią, savarankišką ir iniciatyvią asmenybę, puoselėti demokratiją ir gerovę, ugdyti sveiką ir išsilavinusią visuomenę. Esminis LSMU vaidmuo šiame ugdymo procese yra sveikos visuomenės siekimas, kuris garantuoja socialinę ir ekonominę šalies pažangą, jos civilizacijos identitetą, taip pat nacionalinių ir globalių kultūros tradicijų kūrimą, palaikymą ir plėtrą. Gyvūnų pasaulio sveikata ir gerovė yra neatsiejama šio tikslo dalis.

Novatoriška aplinka

Universiteto bibliotekų ir informacijos centras yra viena moderniausių ES bibliotekų, priklausanti Europos mokslinių bibliotekų asociacijai LIBER, pagrindiniam Europos mokslinių tyrimų bibliotekų tinklui. Bibliotekoje yra tiek virtualios, tiek RFID technologijos, ji yra labai populiari tarp tyrinėtojų ir studentų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse dėl savo unikalios architektūros ir informacinių sistemų.

LSMU dalyvauja kuriant projektus, kurių rezultatas – naujos technologijos, išplėsti moksliniai tyrimai ir plėtra bei atnaujinta ir modernizuota Universiteto infrastruktūra.

Pasirinkimas užsienio studentams

Nuo 1990 m. LSMU yra daugelio tarptautinių studentų Alma Mater ir šiuo metu čia studijuoja daugiau nei 1600 nuolatinių užsienio studentų iš 87 šalių (daugiausia iš Švedijos, Izraelio, Vokietijos, Ispanijos, Jungtinės Karalystės, Libano, Indijos, Pietų Korėjos). . Jį sudarė beveik 26% visų LSMU studentų.

Tarptautinių studijų skaičius kasmet auga. Tarp LSMU studentų populiariausios „Erasmus“ partnerės yra Vokietija, Italija, Prancūzija, Turkija, Čekija, Suomija ir Norvegija. Užsienio studentai, pasirinkę studijas LSMU, dažniausiai būna iš Ispanijos, Italijos, Latvijos, Belgijos ir Lenkijos.

128627_medicine-91754_1920.jpg

Tarptautinė patirtis ir pripažinimas

Studijų ir mokslinių tyrimų tikslais LSMU bendradarbiauja su daugiau nei 140 Europos, Amerikos ir Azijos universitetų.

Universitetas yra daugelio tarptautinių organizacijų, tokių kaip Europos universitetų asociacija (EUA), Europos regiono visuomenės sveikatos mokyklų asociacija (ASPHER), Europos medicinos mokyklų asociacija (AMSE), Europos medicinos mokymo asociacija, narys. (AMEE), Baltijos jūros regiono universitetų tinklas (BSRUN), doktorantūros organizacija Išsilavinimas biomedicinos ir sveikatos mokslų srityje Europos sistemoje (ORPHEUS), Europos veterinarinio mokymo įstaigų asociacija (EAEVE), Pasaulio veterinarijos asociacija ir kt.

LSMU taip pat yra Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) narė, kuriai tenka bendradarbiavimo centro, atliekančio tyrimų ir mokymo epidemiologijoje, taip pat širdies ir kraujagyslių bei kitų lėtinių neužkrečiamųjų ligų prevencijai, vaidmuo.

LSMU studijų programos atitinka ES šalyse taikomus universitetinio išsilavinimo standartus, o absolventai gali laikyti Jungtinių Valstijų medicinos licencijavimo egzaminą (USMLE) ir Jungtinės Karalystės bendrosios medicinos tarybos PLAB egzaminą.

Studijos LSMU

LSMU priima tarptautinius studentus šiose studijų programose:

Programa Trukmė Kalba Laipsnis ir kvalifikacija
Apdovanotas
Integruotosios studijos
Vaistas 6 metai Anglų Sveikatos mokslų magistras, medicinos daktaras
Odontologija (odontologija) 5 metai Anglų Sveikatos mokslų magistras, gydytojas odontologas
vaistinė 5 metai LT Sveikatos mokslų magistras, vaistininkas
Veterinarinė medicina 6 metai LT Veterinarijos mokslų magistras, veterinarijos gydytojas
Bakalauro studijos
Slauga 4 metai Anglų Sveikatos mokslų bakalauras, bendrosios praktikos slaugytoja
Ergoterapija 4 metai Anglų Sveikatos mokslų bakalauras, ergoterapeutas
Sveikatos psichologija 4 metai Anglų Socialinių mokslų bakalauras
Fizioterapija 4 metai Anglų Sveikatos mokslų bakalauras, kineziterapeutas
Medicininė ir veterinarinė genetika 3,5 metų Anglų Sveikatos mokslų bakalauras, biomedicinos technologas
Dantų higiena 4 metai Anglų Sveikatos mokslų bakalauras ir dantų higienisto kvalifikacija
Magistrantūros studijos
Klinikinė sveikatos psichologija 2 metai Anglų Socialinių mokslų magistras
Laboratorinės medicinos biologija 2 metai Anglų Sveikatos mokslų magistras
Medicininė chemija 2 metai Anglų fizinių mokslų magistras
Taikomoji visuomenės sveikata 2 metai Anglų Sveikatos mokslų magistras
Gyvenimo būdo medicina
(Sumaišytas)
2 metai Anglų Sveikatos mokslų magistras
Išplėstinė slaugos praktika 2 metai Anglų Sveikatos mokslų magistras, pažangiosios praktikos slaugytoja
Maisto mokslas 2 metai Anglų Žemės ūkio mokslų magistras
Gyvūnų mokslas 2 metai Anglų Žemės ūkio mokslų magistras
Gyvūnų ir žmonių sąveika 2 metai Anglų Žemės ūkio mokslų magistras
Trumpi kursai
Kursas prieš medikus 10 savaičių Anglų
Magistrantūros stipendijos Anglų

Vietos

  • Kaunas

    A. Mickevičiaus g. 9, LT 44307 Kaunas, , Kaunas

Klausimai