Keystone logo
Leiden University Gyventojų sveikatos vadyba (MSc)
Leiden University

Gyventojų sveikatos vadyba (MSc)

The Hague, Olandija

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 209

Stovykloje

Įvadas

Šiandieninė sveikatos priežiūros sistema susiduria su daugybe iššūkių. Naujas tarpdisciplininis dvejų metų magistrantūros studijų kursas išmokys jus prisidėti prie labiau integruotos sveikatos priežiūros sistemos.

Ką reiškia ši magistrantūros programa?

Sveikatos priežiūra susiduria su gyventojų senėjimu, didėjančiomis sveikatos priežiūros išlaidomis, susiskaidžiusiu sveikatos priežiūros paslaugų teikimu ir tobulėjančiomis medicinos technologijomis bei IT sistemomis. Norint įveikti šiuos iššūkius dabartinėje sveikatos priežiūros sistemoje, sveikatos priežiūros specialistams reikės naujų kompetencijų. Gyventojų sveikatos valdymo tikslas – spręsti šiuos iššūkius plačiąja prasme ir tapo svarbia sveikatos priežiūros strategija visame pasaulyje.

Priežastys, kodėl verta rinktis Gyventojų sveikatos valdymą adresu Leiden University

  • Magistrantūros studijų programoje epidemiologijos, duomenų analizės sveikatos priežiūros, medicinos, viešojo administravimo ir elgsenos mokslų žinios sujungiamos į pasauliniu mastu unikalią tarpdisciplininę programą.
  • Jūsų mokymas tapti PHM ekspertu yra tvirtai susijęs su sritimi: įgytos žinios ir įžvalgos yra tiesiogiai pritaikomos su praktika susijusiems atvejams.
  • Įvairių sluoksnių studentai dirba kartu internetu ir intensyviai studijuodami miesteliu.

Studijų programa

Priėmimai

KARJEROS GALIMYBĖS

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai