Keystone logo
Kursk State Medical University

Kursk State Medical University

Kursk State Medical University

Įvadas

Pirmasis regione, lyderis Rusijoje, pripažintas pasaulyje

Kursk State Medical University ( KSMU ) yra viena iš pagrindinių medicinos mokslo įstaigų Rusijoje. Savo 83 metų egzistavimą buvo apmokyti daugiau kaip 40 tūkstančių gydytojų, vaistininkų ir kitų sveikatos specialistų.

Universiteto veikla vykdoma vadovaujantis Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo asociacijos kokybės, valdymo ir kokybės vadybos standartų bei tarptautinių standartų reikalavimais.

Nepriklausoma viešoji taryba "Europos kokybė" išvardijo KSMU tarp šimtų geriausių Rusijos universitetų. Kasmet KSMU įrodo savo efektyvumą, kurį atspindi Rusijos Federacijos švietimo ir mokslo ministerijos stebėsenos rezultatai. Pasiektas aukštas pareigas Rusijos ir tarptautiniuose universiteto reitinguose, tokiuose kaip; Apskrito universiteto reitingas (RUR), kurį atlieka Europos mokslo ir pramonės taryba, Tarptautinis reitingas ARES, Reitingų agentūra RAEX (Expert RA), Nacionalinio universiteto reitingas ir kt.

Nuo 2016 m. KSMU aktyviai dirba trijų akademinių medicinos grupių - Vakarų Europos, stomatologijos ir chemikofarmacijos - veikloje.

Šiandien universitete studijuoja devyniolika tūkstančių (19000) žmonių: septynis tūkstančius (7000) studentų gauna aukštąjį išsilavinimą, apie devynis šimtus (900) studentų - vidurinį profesinį išsilavinimą, daugiau nei 600 gyventojų ir magistrantų, daugiau nei dešimt tūkstančių (10 000 ) visuomenės sveikatos ir aukštojo mokslo specialistai. Tarp pagrindinių aukštojo mokslo specialybių, dėstomų anglų kalba, yra: Bendrosios medicinos, stomatologijos, farmacijos, ekonomikos, vadybos, socialinio darbo ir biotechnologijų srityse.

KSMU turi devynius (9) mokomuosius pastatus / universitetus, kuriuose įrengta šiuolaikinė įranga. Mokymas specialybių aukštojo ir tęstinio profesinio mokymo vyksta dvylika (12) universiteto fakultetai, įskaitant šešiasdešimt penkis (65) departamentai. Klinikiniai padaliniai, įsikūrę medicinos įstaigų pagrindu. KSMU Medicinos ir farmacijos kolegija vykdo vidurinio profesinio mokymo programas. Edukaciniame procese ir akademiniame tyrime dalyvauja 132 gydytojai ir 408 mokslų kandidatai.

Sprendžiant esamas problemas, susijusias su sveikatos priežiūros sistemos aprūpinimu kvalifikuotu darbuotojais, personalo trūkumo ir disbalanso naikinimui medicinos organizacijose, teikiančiose pirminę sveikatos priežiūrą, universitetas taiko novatoriškas švietimo technologijas, tokias kaip; sveikatos priežiūros specialistų tęstinio švietimo sistemos diegimas, ypač interaktyvių mokymo modulių kūrimo ir specialistų akreditavimo pagrindu.

84074_KSMU01.jpg

Svarbiausias dalykas yra nuolatinis profesinių žinių ir įgūdžių tobulinimas per visą gyvenimą, nuolatinis profesinis tobulėjimas ir sveikatos specialistų kvalifikacijos didinimas skiriamas aukštojo mokslo švietimo programų realizavimui - rezidentūros programoms, papildomoms profesinio perkvalifikavimo ir profesinio tobulėjimo programoms.

KSMU rengiami 35 specialybės rezidentūros, 350 profesinio perkvalifikavimo ir profesinio tobulinimo programų. Universiteto tinklalapyje yra portalas "Nuolatinis medicinos išsilavinimas". 2017 ir 2018 m. Buvo parengti 794 KSMU absolventai, kurie atvyko į mus mokyti iš 20 Rusijos Federacijos teritorinių vienetų. Visi jie sėkmingai išlaikė pirminių specialistų akreditavimo procedūrą pagal profesinius standartus "Bendrasis vietinis gydytojas" ir "Bendras pediatrinis gydytojas".

Universitete rengiami imitaciniai mokymai. Akreditavimo ir simuliacinio mokymo centras aprūpintas 13 laboratorijomis, turinčiomis I-VI realistinio lygio įrankius.

Akademinis tyrimo darbas, kuris yra neatskiriama universiteto veiklos dalis, yra skirtas medicinos, mokslo, dėstytojų ir kitų pagrindinių teorinių bei klinikinių biomedicinių problemų fundamentinių ir taikomųjų tyrimų organizavimui.

Vadovaujantys moksliniai projektai rengiami remiantis KSMU eksperimentinės-biologinės klinikos ir keturiais tyrimų institutais: genetinės ir molekulinės epidemiologijos tyrimų institutu, eksperimentinės medicinos mokslinių tyrimų institutu, bendrosios patologijos tyrimų institutu, fiziologijos tyrimų institutu su modernia įranga. . Biologinių bankų pavyzdžiai (kraujas, DNR, audiniai) yra prieinami daugiau kaip 10 000 pacientų, sergančių skirtingomis ligomis, genetikos ir molekulinės epidemiologijos instituto fonde.

Tai suteikia galimybę atlikti pasaulinio lygio mokslinius tyrimus, taip pat bendradarbiaujant su švietimo ir mokslo organizacijomis Rusijoje ir užsienio šalyse.

KSMU reguliariai inicijuoja ir organizuoja visos Rusijos ir tarptautines konferencijas apie aktualias medicinos, farmacijos, psichologijos problemas ir pedagoginių technologijų įgyvendinimą medicinos švietime.

Universitetas daug dėmesio skyrė moksliniam tarptautinio bendradarbiavimo komponentui: departamentų pasiekimai tarptautinėse mokslinių tyrimų programose su švietimo, mokslo ir medicinos organizacijomis Austrijoje, Kipre, Lenkijoje, Moldovoje, Baltarusijoje ir kt.

KSMU reguliariai patvirtina aukštosios tarptautinės reputacijos universiteto statusą. Pagrindinės tarptautinio bendradarbiavimo sritys yra švietimo paslaugų eksportas, studentų ir akademinio personalo akademinio mobilumo plėtojimas, užsienio universiteto edukacinių programų akreditavimas, KSMU įvaizdžio tobulėjimas pasaulinėje švietimo paslaugų rinkoje ir kt. Universitetas bendradarbiauja su 50 švietimo, mokslo įstaigų ir medicinos klinikų.

KSMU švietimo programos yra akredituoti 15 užsienio šalių. Universitetas yra pirmasis Rusijoje atidaręs atstovybę Malaizijoje (Kvala Lumpūras).

84076_47581_Screen_Shot_2016-07-28_at_17.19.26.png

Šiandien KSMU mokosi apie 2600 užsienio studentų iš 47 pasaulio šalių. Užsienio studentų skaičius viršija 30% studentų skaičiaus sumetimais.

KSMU yra Tarptautinės universitetų asociacijos narys, Rusijos ir Kinijos medicinos universitetų asociacija ir Tarptautinė Europos stomatologinio švietimo asociacija.

Skirtingi užsienio dėstytojai ir mokslininkai dalyvavo universiteto edukacinėje veikloje akademinio mobilumo forma.

2016 m. KSMU Rusijos Federacijos prezidento dekretu apdovanotas rektorius KSMU profesorius V. A. Лазаренко "Draugystės ordinas", pripažįstant sveikatos plėtrą, medicinos mokslą ir sąžiningo darbo metus.

Bendra informacija

 • Įsteigimo metai: 1935 m. Vasario 7 d
 • Institucijos rūšis: Valstybė (finansuojama iš federalinės vyriausybės biudžeto)
 • Mokymo kalba: rusų vidurkis arba anglų kalba
 • Bendras studentų skaičius: apie 19000 piliečių, kuriuos sudaro vietos ir tarptautiniai studentai, studentai ir magistrantūros studentai.
 • Tarptautiniai studentai: 2600 tarptautinių studentų iš 47 šalių
 • Pripažinta / išvardyta: PSO, GMC, JPA, MMC ir kitų tarptautinių medicinos tarybų
 • Mokestis už mokslą: nustatytas visą programos trukmę.
 • Tyrimo trukmė: ikimokyklinis (priešmokyklinis) kursas - nuo 7 iki 12 mėnesių, medicinos programa - 6 metai, farmacijos ir odontologijos programos - 5 metai, ekonomikos, vadybos, socialinio darbo ir biotechnologijos - 4 metai.
 • Įėjimo datos: rugsėjo / spalio mėnesio suvartojimas, vasario-kovo mėn. Suvartojimas


Vibrantis universitetas

KSMU įsikūręs Kursko miesto širdyje, kuris visas galimybes teikia tarptautiniams studentams pėsčiomis. KSMU yra puiki vieta mokytis, susirasti naujų draugų, dalyvauti sporto ir kultūrinėse renginiuose ar tiesiog atsipalaiduoti į įvairią ir jaukią aplinką.

Studentų parama ir paslaugos

Nuo imigracijos procedūrų iki saugos klausimų KSMU administracija padės užtikrinti, kad jūsų mokymosi ir gyvenimo patirtis Kurske būtų kuo daugiau nemokama.

Sveikatos draudimas

Visiems tarptautiniams studentams bus suteiktas tinkamas sveikatos draudimas, galiojantis Rusijoje.

Apgyvendinimas

Pateikta visiems KSMU studentams.

Airport Pick up Service

Viena iš administracijos darbuotojų bus Maskvos oro uoste, kur susitiks su naujais moksleiviais ir lydės juos KSMU .

Universiteto atstovas

Trans Rusijos Co - tarptautinis oficialus atstovas KSMU nuo 1994 metų.

Tarptautinių studentų kursai

KSMU buvo pirmasis Rusijos universitetas, kuris siūlo visą medicininį išsilavinimą anglų kalba. Pagal anglų kalbą KSMU turi teisę rengti ikimokyklinio (ikimokyklinio) kursų specialistus, medicinos, stomatologijos ir farmacijos (MD / bakalauro) bei aukštojo mokslo laipsnį.

Įprasto lygio studentas (ar bet koks lygiavertis)

KSMU suteikia galimybę studentams, turintiems KSMU O lygio arba A lygio, pereiti prie bakalauro programos, KSMU ) kursą, kartu su JK suteikiančia institucija PRE-U fondo studijose. Kurso trukmė nuo 7 iki 12 mėnesių, jis paruoš jus tolesnėms studijoms KSMU .

Dalykas, kurį reikia ištirti "Pre-medical course English Medium":

 1. Rusų kalba
 2. Matematika
 3. Biologija
 4. Chemija
 5. Fizika

Ankstyvojo lygio studentas (ar jo atitikmuo)

Pareiškėjai, turintys A lygio išsilavinimo pažymėjimą, gali įgyti medicinos, farmacijos ar odontologijos laipsnį anglų kalba.

Apsilankykite KSMU Youtube kanale

https://www.youtube.com/channel/UCY7FEDN3YgCRmYuSznwNoEA/videos

Vietos

 • Russia Online

  Kursk State Medical University C/O Mohammed Chahine Karl Marx No.3, Main Campus, office 127 Kursk city, index: 305041, , Russia Online

  • Kursk

   Ulitsa Karla Marksa, д.3, 305000, Kursk

   Klausimai