Keystone logo
Kaunas University of Technology

Kaunas University of Technology

Kaunas University of Technology

Įvadas

Aukšta reputacija

Kaunas University of Technology susikūręs 1922 m., Sukūrė didelį studijų ir tyrimų potencialą ir lieka lyderiu inovacijose ir technologijose Baltijos šalių regione. KTU, siekianti 10 500 studentų ir 1000 akademinio personalo, siekia sutelkti labai talentingus studentus (remiamus universitetų ir užsienio stipendijas), mokslininkus ir akademikus, kad atliktų pažangiausius mokslinius tyrimus, teiktų aukščiausios kokybės švietimą ir teiktų mokslinių tyrimų ir plėtros paslaugas plačiajai visuomenei. įmonių įvairovė.

Tarptautinis bendradarbiavimas

KTU didina savo tarptautinį matomumą dalyvaudamas tarptautiniame mokslinių tyrimų bendradarbiavime, steigdamas tarptautines studijų programas, bendradarbiaudamas su tarptautiniais partneriais kurdamas bendras studijų programas ir skatindamas studentų bei akademinių bendruomenių dalyvavimą tarptautiniuose mainuose. Šiuo metu tarptautiniai studentai gali rinktis iš 37 bakalauro ir antrosios pakopos studijų programų ir 19 doktorantūros programų anglų kalba technologijos, fizikos, biomedicinos ir socialinių mokslų, humanitarinių mokslų ir kūrybinio meno ir dizaino srityse.

Augantys talentai

KTU investuoja į savo dabartinius studentus, tobulindama jų studijų aplinką ir kokybę, suteikiant galimybes aktyviai dalyvauti sporto, menų, studentų asociacijose ir stiprindami jų pasitikėjimą, nes tai yra investicija į visuomenės ateitį vietos ir pasaulio mastu. terminai. Mūsų studentai sudaro didžiąją dalį aktyvios studentų bendruomenės Kaune, antrame pagal dydį Lietuvos mieste.

KTU

  • Tarp 5 proc. Geriausių pasaulio universitetų: KTU vienija labai talentingus studentus, tyrėjus ir akademikus.
  • Lyderis bendradarbiaujant su verslu: nuo studijų programų kūrimo iki atvejo analizės iki technologijų perdavimo.
  • Platus paslaugų spektras studentams: mainų programos, stažuotės, paleidimo erdvė, sportas ir kt.

Vietos

  • Kaunas

    Donelaicio St. 73,, 44249, Kaunas

Klausimai