Keystone logo
Joyce University of Nursing and Health Sciences

Joyce University of Nursing and Health Sciences

Joyce University of Nursing and Health Sciences

Įvadas

Mes ruošiame savo studentus priimti dinamiškos, prasmingos karjeros iššūkius , apsiginklavusius pasitikėjimu ir užuojauta, kad padarytų ilgalaikį poveikį savo pacientams ir jų bendruomenėms.

Mūsų misija

Parengti žmones dirbti kaip kompetentingus specialistus, siekti karjeros ir mokytis visą gyvenimą.

Instituciniai mokymosi rezultatai

Visi absolventai yra apmokyti:

  • Praktiškai naudokite įrodymais pagrįstus tyrimus
  • Aptarnauti įvairias bendruomenes ir suinteresuotąsias šalis
  • Parodykite mokymosi visą gyvenimą įgūdžius
  • Dirbkite kaip kompetentingi specialistai

Mūsų vizija

Siekiame sukurti mokymosi aplinką, kuri pakeistų žmonių, kuriems tarnaujame, gyvenimus ir sudarytų jiems galimybę daryti didesnį teigiamą poveikį savo bendruomenėms.

Slauga ir sveikatos priežiūra yra tai, ką mes darome

Joyce'as geriausiai žinomas dėl slaugos išsilavinimo. Siūlome slaugą prieš ir po licencijos gavimo Pathways , skirtą padėti studentams, neatsižvelgiant į jų vietą ir ankstesnę patirtį koledže. Nesvarbu, ar esate naujokas slaugytojo srityje, ar ketinate tobulinti savo slaugytojo karjerą, mes galime padėti jums pasiekti savo tikslus.

Mūsų įsipareigojimas sveikatos mokslams apima ne tik slaugą. Naudodami ergoterapijos asistento programą remiame studentus, ieškančius prasmingos karjeros ergoterapijos srityje.

Joyce yra klestinti įstaiga, turinti gyvybingą mokymosi bendruomenę, kurią sudaro puikūs studentai, patyrę absolventai ir puikūs dėstytojai, kurie yra atitinkamų sričių ekspertai – visi įsipareigoję rūpintis studentais, pacientais ir vieni kitais.

Kaip Joyce studentas, turėtumėte tikėtis, kad būsite iššūkis, praturtėsite ir pasikeis. Mes iššūkį savo studentams, nes jų siekiamoms profesijoms reikalingi asmenys, verti didelio pasitikėjimo. Mes praturtiname savo studentus, kad jie, būdami absolventai, galėtų praturtinti savo bendruomenes. Galiausiai, ištikimai Joyce'ui, turėtumėte tikėtis judėti greitai, niekada neprarasti kokybės ir būti standartu tarp savo bendraamžių.

Vietos

  • Draper

    12257 Business Park Dr, Draper, UT 84020, 84020, Draper

    Klausimai