Keystone logo
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Įvadas

Johns Hopkins Bloomberg visuomenės sveikatos mokykla (BSPH), pirmaujanti visuomenės sveikatos mokykla pasaulyje, skirta visų žmonių sveikatos gerinimui ir įvairios pasaulinės mokslininkų, visuomenės sveikatos specialistų bendruomenės švietimui, ir kiti, galintys gerinti visuomenės sveikatą.

Mūsų studentai, dėstytojai ir mokslininkai kasdien gelbsti gyvybes. BSPH mokysitės kartu su lyderiais, kurie nepaprastai prisideda prie visuomenės sveikatos vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

Vadovaujami žinomų ekspertų, aktyviai dirbančių šioje srityje, siūlome asmeninius ir internetinius magistro, doktorantūros laipsnius ir sertifikatų programas, skirtas dirbantiems profesionalams.

BSPH turi daugiau nei 80 centrų ir institutų, todėl studentai turi daugybę galimybių išeiti iš klasės ir patekti į bendruomenę, kad galėtų įgyvendinti visuomenės sveikatos sprendimus.

Johns Hopkins Bloomberg visuomenės sveikatos mokykla yra vieta, kur įgysite žinių apie realų pasaulį ir kursite savo aistrą gerinti sveikatą visais gyvenimo etapais, užtikrindami, kad aplinkybės nelemtų sveikatos likimo.

Prisijunkite prie mūsų, saugodami sveikatą ir gelbėdami gyvybes – milijonus vienu metu. Prašykite informacijos apie mūsų laipsnius šiandien.

Studentų atsiliepimai

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • USA Online

  USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos

  • Baltimore

   North Wolfe Street,615, 21205, Baltimore

   Klausimai