Keystone logo
JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

Įvadas

Sveiki atvykę į JAMK

Centrinėje Suomijoje įsikūręs mūsų taikomųjų mokslų universitetas yra dalis didesnio žinių centro, kuris kuria žingsnius geresniam rytojui. JAMK absolventų paklausa yra: jie turi žinių, tinkamo požiūrio ir didžiuojasi savo profesiniais įgūdžiais. Profesionalas suteikia daugiau pasirinkimų gyvenime ir karjeroje.

Įkraukite savo kūrybiškumą – čia JAMK . Jūsų ateitis prasideda čia!

Pasirinkite savo kelią iš šešių studijų krypčių

Įgykite praktiškai orientuoto bakalauro laipsnį ir pradėkite savo tarptautinę karjerą Jyväskylä, Suomijoje. Bakalauro laipsnius sudaro 210–240 kreditų, o standartinis jų baigimo laikas svyruoja nuo 3,5 iki 4 metų.

Kandidatūra į bakalauro studijų programas, vykdomas anglų kalba, yra 2023 m. sausio 4–18 d. Mūsų studijų sritys yra verslo administravimas , IRT , turizmas ir svetingumas , socialinės paslaugos ir sveikatos priežiūros paslaugos bei sveikatos priežiūra,technologijos ir transportas bei profesinis mokytojų rengimas . .

Jyväskylä miestas

Jyväskylä turi keturis gražius metų laikus – nuo šiltų žalių vasarų iki traškių baltų žiemų. Miestas yra centrinėje Suomijoje ir yra apsuptas daugybės nuostabių ežerų ir vaizdingos gamtos. Ir Suomija, ir Jyväskylä yra saugios vietos mokytis ir gyventi. Jyväskylä yra labai dinamiška. Pažvelkite į sporto ir kultūros veiklą, jau nekalbant apie restoranus ir kavines!

Pasinerkite į Jyväskylä siūlomas galimybes visitjyvaskyla.fi! !

2 priėmimo parinktis

Vizų reikalavimai

Vietos

  • Main campus: Rajakatu JAMK University of Applied Sciences Rajakatu 35 40200 Jyväskylä, 40200, Jyväskylä

Klausimai