Keystone logo
James Madison University Psy.D. klinikinėje ir mokyklinėje psichologijoje
James Madison University

Psy.D. klinikinėje ir mokyklinėje psichologijoje

Harrisonburg, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

JMU seniausia doktorantūros programa, klinikinė ir mokyklinė psichologija, kuria pirmaujančius profesionalius psichologus, kurie yra plačiai apmokyti psichologijos mokslo ir praktikos srityse.

Klinikinės ir mokyklinės psichologijos (Psy.D.) doktorantūros programos misija – parengti pirmaujančius profesionalius psichologus, kurie būtų plačiai išsilavinę psichologijos moksle ir praktikoje, aktyviai save atspindintys ir optimaliai pasirengę dirbti įvairiose aplinkose. su įvairia klientų ratu ir akivaizdžiai įsipareigojusi laikytis asmeninės atsakomybės, socialinio sąmoningumo ir pasaulinio įsitraukimo.

Kombinuotas ir integruotas mokymas yra novatoriška koncepcija, sujungianti tradicines profesines klinikines, konsultavimo ir mokyklos psichologijos sritis į bendrą požiūrį, suteikiantį studentams platų pagrindą, kuriuo remiantis galima dirbti. Bendroji orientacija atveria Pathways , kad būtų galima pasinaudoti kiekviena iš trijų praktikos sričių taip, kad jos būtų viena kitą papildančios ir sinergetiškos. KI mokymas pagrįstas tuo, kad: a) trijų specialiųjų sričių – klinikinės, konsultavimo ir mokyklos psichologijos – pagrindinis mokymas labai sutampa; b) reikia apibrėžti pagrindines profesionalių psichologų kompetencijas ir c) ryškėja tendencijos siekti didesnės vienybės šioje srityje.

Kalbant apie mokymo tikslus, dirbame su diplomuotais psichologais, kurie gali būti bendrosios praktikos gydytojai, pirminės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai ir sveikatos paslaugų psichologai, kurie gali:

  • Suprasti ir integruoti indėlius ir perspektyvas iš trijų pagrindinių taikomosios veiklos sričių mūsų didesnėje srityje (ty klinikinės, konsultavimo ir mokyklos psichologijos);
  • Plėtoti žmogaus elgesio konceptualizacijas, kurios integruoja biologinius, psichologinius ir socialinius analizės aspektus;
  • Integruoti įvairias teorines perspektyvas į nuoseklią visumą; ir
  • Efektyviai dirbkite tarpprofesiniame kontekste.

Kiekvienais metais priimamas ribotas skaičius nuolatinių studijų studentų. Visi studentai gauna visą darbo dieną mokytojo arba absolventų asistentą, įskaitant mokslą.

Klinikinės ir mokyklos psichologijos (Psy.D.) doktorantūros programa rodo tvirtą įsipareigojimą įvairovei:

  • Reikalingas kursas, skirtas daugiakultūrėms problemoms spręsti
  • Daugiakultūrės / lyčių problemos, įtrauktos kursiniuose darbuose visoje mokymo programoje
  • Praktinė patirtis su klientais iš įvairių kultūrų ir sluoksnių
  • Fakultetas, besidomintis tarptautiniais klausimais

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai