Keystone logo
James Lind Institute - Switzerland Visuomenės sveikatos vadybos magistras (MPH – infekcinės ligos)
James Lind Institute - Switzerland

Visuomenės sveikatos vadybos magistras (MPH – infekcinės ligos)

Geneva, Šveicarija

18 Months

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 5 500 / per semester *

Nuotolinis mokymasis

* Pagalbos už mokslą ir įmokų mokėjimo planai galimi kandidatams iš mažas pajamas gaunančių šalių

Įvadas

COVID 19 pandemija išryškino poreikį stiprinti gebėjimus kovoti su infekcinėmis ligomis ne tik besivystančiame pasaulyje, bet ir išsivysčiusiose šalyse. Sveikatos priežiūros infrastruktūrą visame pasaulyje užklupo staigmena ir ji stengiasi neatsilikti nuo greito užkrato. Infekcinių ligų specialistai tiek tretinio lygio, tiek visuomenės sveikatos lygmeniu yra svarbūs gydant ir kontroliuojant infekcines ligas.

Visame pasaulyje yra didžiulis infekcinių ligų specialistų poreikis. Be to, labai svarbus nuolatinis sveikatos priežiūros specialistų mokymas, padedantis jiems sužinoti apie besikeičiančią geriausią praktiką naujų ir atsirandančių infekcinių ligų valdymo srityje.

MPH Infekcinių ligų programa suteikia koncentruotą supratimą apie infekcines ligas, įskaitant mikrobiologijos principus, visuomenės sveikatą, hospitalines infekcijas, epidemiologiją, biostatistiką, mitybą, imunologiją, tyrimų metodiką, priežiūrą ir vaistų kūrimą.

Tai išsami programa, skirta studentams įgyti pažangų supratimą apie įvairias infekcines ligas, įskaitant jų diagnozę, gydymą, kontrolę ir epidemiologiją. Studentai baigia projektą, vadovaujami eksperto infekcinių ligų specialisto. Mentoriai padeda studentams rasti tokias tyrimo galimybes.

Visuomenės sveikatos magistro (MPH) – infekcinių ligų programa buvo sukurta pagal labai išsamią mokymo programą, siekiant užtikrinti, kad visuomenės sveikatos praktikoje įgytumėte tvirtų žinių ir įgūdžių, ypatingą dėmesį skiriant infekcinėms ligoms.

Tai intensyvi programa, kurią sudaro 138 ECTS kreditai, kurie turi būti baigti per 18–24 mėnesių trukmę.

Pirmiausia baigsite pagrindinius MPH kursus (90 ECTS kreditų), po to turėsite specializaciją infekcinių ligų srityje (48 ECTS kreditai).

Jūs mokysitės baigę savarankiškus kursus naudodami garso ir vaizdo turinį, interaktyvius dokumentus, vaizdo įrašus, internetines transliacijas ir kitą daugialypės terpės turinį. Kitos sąveikos apima tiesiogines internetines pamokas, diskusijas su kolegomis studentais, dėstytojais ir mentoriais studijų portale, el. paštu ir kt.

Žemiau žiūrėkite išsamų vaizdo įrašą apie mūsų internetinio mokymosi metodiką:

Kursinis darbas:

Po kiekvieno kurso yra egzaminas ir užduotis. Norėdami pereiti į kitą kursą, turėsite išlaikyti egzaminą. Mūsų fakultetas taip pat gali jus įvertinti pagal jūsų dalyvavimą diskusijose, diskusijose ir tyrimuose.

Projektas ir projekto ataskaitos:

 • Po pagrindinių MPH kursų: 1 projekto ataskaita (10 000 žodžių)
 • Po specializacijos kursų: 2 projekto ataskaita (10 000 žodžių)

Projektai bus vykdomi vadovaujant jūsų fakultetui ir mentoriui. Tai gali būti individualus projektas arba komandinis projektas.

Visuomenės sveikatos (MPH) – infekcinių ligų magistras yra Šveicarijos laipsnis, suteiktas James Lind Institute, Šveicarija. James Lind Institute yra patvirtinta aukštojo mokslo įstaiga, turinti teisę teikti privačius laipsnius Šveicarijoje. Institutas įregistruotas Ženevos kantone, Šveicarijoje, UID CHE-255.747.977. James Lind institutas turi įvairias akreditacijas, sertifikatus ir tarptautines narystes.

Ši programa taip pat prieinama kaip dviejų laipsnių parinktis. Tai leidžia uždirbti 2 magistro laipsnius su minimaliomis papildomomis išlaidomis ir pastangomis. Dvigubo laipsnio programoje įgysite papildomus 48 ECTS kreditus mokydamiesi internetu Tarptautiniame telematikos universitete UNINETTUNO, Romoje, Italijoje (Università Telematica Internazionale UniNettuno „UTIU“). Baigę universitetas jums suteiks visuomenės sveikatos vadybos magistro laipsnį.

Todėl, baigę dvigubo studijų programą, gausite šiuos laipsnius:

 • MPH – Infectious Diseases (iš James Lind instituto, Šveicarija); &
 • Visuomenės sveikatos vadybos magistras (Tarptautiniame telematikos universitete UNINETTUNO, Roma, Italija)

Už dvigubo laipsnio pasirinkimą taikomas papildomas mokestis, nurodytas mūsų svetainėje.

 • Paprastai norint kreiptis, reikalingas bakalauro laipsnis arba lygiavertis pripažintas akademinis vardas. Jei neturite, susisiekite su mumis ir aptarsime jūsų atvejį. Visą tinkamumo kriterijų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
 • Gali prireikti anglų kalbos testo balų (TOEFL, IELTS, PTE ar lygiaverčių), išlaikytų per pastaruosius 2 metus. Galite būti atleistas nuo mokesčio, jei esate gimtoji anglų kalba, jei baigėte anglų kalbos išsilavinimą / ankstesnį laipsnį arba bent dvejus metus dirbote aplinkoje, kurioje anglų kalba yra pagrindinė vartojama kalba.

Mūsų programa yra labai paprasta:

1 veiksmas: užpildykite paraiškos formą

2 veiksmas: įsitikinkite, kad pateikti visi prašomi dokumentai

3 veiksmas: sumokėkite mokestį, jei paraiška bus patvirtinta

 • Aukščiausios kvalifikacijos (pvz., laipsnio pažymėjimo) kopija
 • Nuorašų / pažymių lapų kopijos
 • Asmens tapatybę / pilietybę patvirtinantis dokumentas, pvz., paso arba nacionalinės asmens tapatybės kortelės kopija
 • Nuskenuota paso dydžio nuotrauka
 • anglų kalbos testo rezultatai (jei reikia)

Rezultatai

Infekcinių ligų MPH palaiko James Lind instituto misiją siekiant užpildyti visuomenės sveikatos ir klinikinių tyrimų įgūdžių ir poreikių atotrūkį. Infekcinių ligų specializacija visuomenės sveikatos specialistams siūlo įvairias naudingas karjeros galimybes. Infekcinių ligų mokymas ir įgūdžiai leidžia jums tinkamai atlikti įvairius visuomenės sveikatos vaidmenis. Programa suteikia kryptingą supratimą apie užkrečiamas ligas ir stiprina jūsų įgūdžius kuriant jų gydymo, priežiūros ir kontrolės politiką ir strategijas. MPH infekcinių ligų programa JLI padės aprūpinti apmokytą darbo jėgą visuomenės sveikatos sistemoms. Be visuomenės sveikatos praktikos, studentai, sėkmingai baigę šią programą, taip pat galės tyrinėti karjerą akademikų ir mokymo, bendruomenės švietimo, konsultavimo, pacientų gynimo, politikos kūrimo, ligoninių infekcijų kontrolės ir NVO operacijų srityse.

Darbo perspektyva

Puikiai.

Karjeros galimybės

Su infekcinėmis ligomis susijusių darbų rinka ir toliau auga daug greičiau nei rinkos vidurkis. Darbo statistikos biuro (BLS) duomenimis, per ateinančius 10 metų infekcinių ligų specialistų darbo perspektyvos padidės 24 proc.

Pasirinkę visuomenės sveikatos vadybos magistrą (MPH), galite:

 • Sukurti patikimumą
 • Mokykitės savo tempu
 • Būkite aktualūs ir aktualūs

Studijų programa

Priėmimai

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai