Keystone logo
Indiana University Kokomo Meistras slaugos (MSN)
Indiana University Kokomo

Meistras slaugos (MSN)

Kokomo, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Magistras Slaugos (MSN) ne TV Kokomas yra skirta parengti registruotas slaugytojų su šiuolaikine praktika slaugos žinių ir praktikos dvidešimt pirmajame amžiuje į slaugos švietimo, slaugos administracija, arba šeimos seselė srityse.

Dėl prieinamą priežiūros įstatymo, Pažangiosios praktikos slaugytojų paklausa smarkiai išaugs. Šiuo metu tik 13% slaugytojų šalyje uždirbo magistro ar daktaro laipsnius, todėl trūksta kvalifikuotų pažangių praktikos slaugytojų suteikia puikias galimybes mūsų absolventai. Pradėkite savo kelionę su TV Kokomas MSN programą!

Laipsnis Dainos

Studentai pradeda savo tyrimą su ekvivalentas pagrindu didaktinių kursai hibridinių formatu, statybos teorines ir kontekstinė fone, būtiną Išplėstinė praktikos slauga.

Studentai turės pereiti į konkrečius kursus vienoje iš mūsų trijų laipsnių takelius: The Slaugos Švietimas takelis, Slaugos administracija takelis, arba Šeimos Suaugusiems Sveikata takelis.

Visi studentai kreipiasi į bet kurią TV Kokomo Slaugos programa turi pateikti nusikalstamos fone tikrinti, kaip paraiškos dalis ir vieną kartą pripažino, privalo laikytis visų skiepų ir patikros procedūras.

Programos Mokymosi pasiekimai

IU Kokomas MSN absolventas susitiks programos mokymosi rezultatus ir įkūnija juos savo profesinėje praktikoje kaip slaugytoja, kurie:

  • modelis kompetencijos slaugos vadovavimo siekiant pagerinti slaugos praktika per sveikatos apsaugos sistemą.
  • funkcija per etikos-teisinę sistemą.
  • sintetinti žinias iš slaugos, biologinių, elgesio, socialinės, administracinės, švietimo ir komunikacijos mokslų Taikymo srities specialybę.
  • įrodyti mokslinį tyrimą ir svarstymus, kad yra pavyzdys klinikinių samprotavimus, kritiškas, kūrybingi, ir sisteminį mąstymą.
  • karkasiniai problemos, dizaino intervencijos, nurodykite rezultatus ir išlaikyti kokybę, kartu išlaikydamos pusiausvyrą žmogaus, mokesčių, ir materialinius išteklius.
  • naudotis informacinėmis technologijomis ir žiniomis pagrįstą išteklius informuoti praktiką.
  • artikuliuoti kultūros, įvairovę, vertybes ir globalizacijos padarinius projektavimo, pristatymo, ir vertinant sveikatos priežiūros paslaugas.
  • įsitraukti į mokymosi visą gyvenimą veiklą, kuri prisideda prie profesinės slaugos plėtrą ir pažangą slaugos profesiją.

MSN Gyvenimo

Mūsų MSN programa siūlo tris studijų takelius pasirinkti: Slaugos Švietimas, slaugos administracija, ir šeimos seselė. Naršyti kiekvieno takelio čia programas.

Slaugos Švietimas ir slaugos administracija

Ši mokymo programa susideda iš šešių semestrų lygus 39 kredito valandos. Studentai bus du kursus per semestrą su vieno semestro reikalaujama tris kursus išimtis.

Pagrindinių klasių bus planuojama ketvirtadieniais nuo 3 val iki 10 val, tačiau keli kursai gali būti siūloma internete. Visi studentai dalyvauja rankų PRACTICA per savo galutinio semestro. Abiejose sudaryti su baigiamą projektą / slaugos studijų ir praktikumo dalyvauja 225 kontaktinės valandos. Tęstinis vertinimas studentų mokymosi rezultatus užtikrina, kad studentai pasiekė nustatytas kompetencijas, atitinkančias profesinių standartų.

Šeimos Suaugusiems Sveikata

Ši mokymo programa susideda iš septynių semestrų lygus 42 kredito valandos.

Studentai pradeda savo tyrimą su ekvivalentas pagrindu didaktinių kursai hibridinių formatu, statybos teorines ir kontekstinė fone, būtiną Išplėstinė slaugos praktika. Studentai bus progresuoti į didaktinių kursų klinikinių komponentų įtraukti 75 praktikos valandų per semestrą. Pastaba: Finalinis didaktinis klinikinė eiga apima 375 privalomus praktikos valandas, kaip pirminės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas. Klasės bus planuojama ketvirtadieniais nuo 3 val iki 10 val klinikinėje praktikoje valandas bus planuojama remiantis prieinamumo praktikos vietų.

Kokios darbo galiu gauti su šio laipsnio?

Slaugos mokslo kūrinį:

Ligoninės ir bet kuri kita sveikatos priežiūros aplinka, kurioje sveikatos mokymas vyksta mokyklos slaugos (kai reikės daktaro, bet leis jums pradėti su MSN).

Slaugos administracija įrašas:

bet slaugytoja vadovai / administratoriai dirba (iš parametrai pvz stacionare ūminis ir lėtinis apsauga, Poliklinikos, K-12, bendruomenės sveikatos, namų sveikatos, korporacijos, kurios naudoja medicinos seserų profesinės sveikatos tarnybų minia).

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai