Keystone logo
Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Įvadas

„Istituto Stomatologico Toscano“, geriausia vieta mokytis

Istituto Stomatologico Toscano“ , odontologijos klinikinio, mokslinių tyrimų ir pažangiojo mokymo fondas, skirtas odontologams ir dantų higienistams, stomatologų praktikų padėjėjams ir paramedikams mokyti dantų prevencijos ir gydymo specialistus.

Visiems, dirbantiems sveikatos sektoriuje, visą gyvenimą trunkantis mokymasis yra neatsiejamas nuo technologijos pažangos ir efektyvesnių bei mažiau invazinių gydymo būdų kūrimo. Būtent tai yra pagrindinė „Istituto Stomatologico Toscano“ misija, kurios profesionalai perduoda studentams ir specialistams, norintiems toliau tobulinti savo įgūdžius.

Mokytojų patirtis ir aukštas lygis Mokslinė svarba

Specialios ugdymo įstaigos Strateginė vieta

„Istituto Stomatologico Toscano“ iš Lido di Camaiore, Lucca provincijoje, užsiima odontologų, dantų higienistų ir dantų padėjėjų mokymo ir tobulinimo programomis.

Aukštoji mokykla skirta tiek studentams, įgijusiems trejų metų laipsnį, tiek tiems, kurie įgijo specialisto ar senosios mokyklos magistro laipsnį, taip pat specialistams, norintiems grįžti į žaidimą, pagilinti savo įgūdžius ir tobulėti. paslaugų, kurias jie siūlo savo pacientams, kokybę.

Atsiųsdami pranešimą galite paprašyti informacijos apie pradinius kursus, priėmimo procedūras ir registracijos išlaidas. Vienas iš mūsų darbuotojų susisieks su jumis ir pateiks visą jums reikalingą informaciją.

20Formavimo metai

150Pateikti kursai

3000Dalyviai

Instituto partneris

Nuo pat įkūrimo instituto edukacinė veikla buvo vykdoma ir organizuojama bendradarbiaujant su daugybe Italijos ir užsienio universitetų ir šiandien yra paremta vyraujančiu bendradarbiavimu su Romoje esančiu Saint Camillus tarptautiniu sveikatos ir medicinos mokslų universitetu („UniCamillus“).

„UniCamillus“ yra naujas universitetas, skirtas tik medicinos ir sveikatos mokslams. Jos pašaukimas yra tarptautinis, skirtas italų, europiečių ir ne ES šalių studentams, žiūrintiems į medicinos profesiją ir mediciną, turinčią globalią prasmę.

Didaktinis pasiūlymas yra labai platus ir apima praktinius pacientų mokymo kursus, aukštesnio lygio mokymo kursus, specializacijos kursus ir I ar II lygio magistrus, trunkančius vienerius ar daugiau mokslo metų.

138680_pexels-photo-305565.jpeg

IST veikla

Istituto Stomatologico Toscano“ iš esmės atstovauja odontologijos aspirantūrą ir organizuoja I ir II lygio universitetų magistrantūros kursus, specializacijos kursus, praktinius pacientų mokymo kursus, taip pat pažengusiųjų mokymo kursus.

Visi specialistai turi ilgą ir kvalifikuotą patirtį organizuojant ir vykdant universitetinius kursus, kurie garantuoja aukštą mokymo kokybę.

Temos, nagrinėjamos IST kursuose

Pažangiosios odontologijos mokymo kursų didaktinė programa daro įtaką visoms odontologijos disciplinoms, dalyvaujant aukštos kvalifikacijos dėstytojams - tiek Italijos, tiek tarptautiniams.

Paliečiamos visos įdomiausios šiuolaikinės odontologijos temos, tarp jų implantologija, burnos chirurgija, periodontologija, ortodontija, kosmetinė odontologija, teisinė odontologija, konservatorius, implantologijos lazeris, burnos higiena, specialus paciento gydymas, kompiuterinė implantologija, kompiuterinė implantologija. , regeneracinė ir rekonstrukcinė dantų chirurgija bei tyrimų metodika.

Tęstinis odontologų mokymas

Kiekvienas sveikatos priežiūros sektoriuje dirbantis asmuo privalo nuolat atnaujinti kvalifikacijos kėlimo kursus. Šie tyrimai suteikia specialistams galimybę nuolat atnaujinti savo žinias, atrasti naujausias technologijos naujoves ir pasiūlyti geresnes paslaugas visiems savo pacientams.

Odontologijos srityje IST daugiau nei dešimt metų siūlo mūsų aukštos kvalifikacijos mokymo specialistų įgūdžius ir patirtį. Norėdami paprašyti papildomos informacijos, susisiekite su IST naudodami kontaktinę formą.

doctor, medical, medicine

Saint Camillus tarptautinis sveikatos ir medicinos mokslų universitetas Romoje („UniCamillus“)

Universitetas, skirtas tik sveikatos ir medicinos mokslams

Saint Camillus tarptautinis sveikatos ir medicinos mokslų universitetas („UniCamillus“) - universitetas, skirtas tik sveikatos ir medicinos mokslams. CUN (Italijos nacionalinė universiteto taryba) 2017 m. Birželio 20 d. „UniCamillus“ patvirtino Universiteto nuostatus ir švietimo potvarkius, o 2017 m. Rugsėjo 5 d. - ANVUR (Italijos nacionalinė universiteto ir tyrimų vertinimo agentūra) akreditaciją.

2017 m. Lapkričio 28 d. Švietimo, universiteto ir tyrimų ministerija pasirašė dekretą, kuriuo buvo įsteigtas universitetas, vėliau įregistruotas Audito Rūmuose ir paskelbtas Italijos įstatymų oficialiajame leidinyje Nr. 3, 2018 m. Sausio 4 d.

Misija

Sent Kamilio tarptautinis sveikatos ir medicinos mokslų universitetas („UniCamillus“) priima studentus iš viso pasaulio ir moko juos tapti įvairiapusiais gydytojais ar sveikatos specialistais ir sutelkti dėmesį į nepalankių sąlygų turinčias šalis.

Dėl šios priežasties universitetas yra skirtas ypač ES ir ne ES studentams, kurie rodo humanitarinį, mokslinį ir profesinį susidomėjimą sveikatos problemomis, turinčiomis įtakos ypač besivystančioms šalims. „UniCamillus“ absolventai visada turės omenyje studijų metu įgytas humanitarines vertybes, ypač paciento, kuris laikomas savo jautrumu, orumą. Universitetas yra pasaulietinis ir priima visų tikėjimų studentus.

Universiteto misiją įkvėpė Camillus De Lellis: XVI amžiaus pabaigoje jis daug prisidėjo apibrėždamas veiksmingos sveikatos priežiūros sistemos kriterijus ir organizavimą, parengdamas ir įgyvendindamas pirmąją šiuolaikinę ligoninės priežiūros procedūrą, nustatydamas pagrindinius pagrindus. paciento pagarbos ir orumo principai.

Švietimo tikslai

Švietimo programa siekiama išmokyti gydytojus ir sveikatos priežiūros specialistus, galinčius veikti pasaulio mastu, kad būtų patenkinti ir neprivilegijuotų šalių sveikatos poreikiai. Vadovaujantis „UniCamillus“ humanitarine misija, studijų metu pabrėžiamas pagrindinių ir klinikinių mokslų turinio tarpusavio ryšys, ypatingą dėmesį skiriant medicinos tarpdiscipliniškumui.

Atsižvelgiant į universiteto tarptautinę dimensiją, daugelis laipsnio kursų yra dėstomi anglų kalba. Yra mokomosios priemonės ir palaikymo programos, kurios padeda studentams tobulinti anglų kalbos žinias kursų metu, kol jie pasiekia reikiamą lygį, kad galėtų naudoti savo kvalifikaciją daugelyje pasaulio šalių be jokių kalbos kliūčių.

Vietos

  • Lido di Camaiore

    Lido di Camaiore, Camaiore, Lucca, Tuscany (Italy), , Lido di Camaiore

  • La Spezia

    La Spezia, Italija

    Klausimai