Keystone logo
© Carrianna Field
ISMET - Formación en salud y terapias naturales

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

Įvadas

"Jei jums patinka sveikatos sektorių, padėti žmonėms išvengti ir gydyti ligas, mokslinių tyrimų arba bet kokią veiklą, susijusią su gamtos terapija, turite išmokyti jus į mokyklą, kuri siūlo tvirtą pagrindą savo profesinės ateities."

Istorija

ismet(Aukštasis institutas Tradicinė medicina) buvo įkurta 1992 metais, José Luis Badrena ranką ir iškilmingai iš tradicinės kinų medicinos fakulteto Pekine dekanas. Ismet gimė su suteikiant mokymus gamtos terapija tikslu, kad studentai gali tapti geriausia visų specialistų srityse mokome natūropatas ir homeopatija, MedicinaTradicional Kinija ir akupunktūra, techniniai vadovai, osteopatija, Sveikatos ir fizinių estetika, mokymo ir sveikatos , asmeninio augimo ir energijos terapija. Nuo tada iki šiol Ismet toliau vystytis ir plėstis savo pasiūlymą, be to, įtraukti kasdienį patyrimą, įgytą per metus, tiek absolventų, magistro ir tęstinio mokymo ir klinikinė praktika naujų studentų.

Daugiau nei dvidešimt metų patirties, kurie praėjo daug studentų ir daugiau kaip tūkstantį aktyviose studentams už mus. Lygiagrečiai su mokyklos kūrimo taip pat pradėjo terapijos centras, su dvejopo tikslo prisidėti prie mokslinių tyrimų apie metodus studijavo įgyvendinimą ir tarnauja kaip esminis papildymas į savo studentų mokymą.

Ismet metu bendradarbiauja su UCC-UVic (Central University Katalonijos - University of Vic) centro ir UCAM (katalikų universitetas, San Antonio Mursijos).

mokykla

Kodėl studijuoti pas mus

 • Mes turime lanksčius tvarkaraščius ir studijų metodikas (iš asmens ar internetu), prisitaikyti prie savo darbo ir šeimos gyvenimą.
 • Absolventas programas buvo sukurta remiantis mokymo vadovus IES (Institut d'Estudis Sveikata - sveikatos departamentas Generalitat de Catalunya).
 • Mes Jums siūlome mokymo komanda daugiau nei 100 specialistų, kurie apjungti mokomoji su savo klinikinėje praktikoje
 • Kiekvienais metais mes atlikome apie 250 seminarą ir bylą, ar įvadinė arba specializacijos
 • Mes teikiame profesinį tobulėjimą per klinikinės praktikos su realių pacientų ir praktikos visuose sporto renginiuose. Kiekvienais metais apie 18000 apsilankymų gaminami
 • Susitarimai su nacionaliniais ir tarptautiniais universitetų patys gauti aukštąjį išsilavinimą, per gamtos terapijos srityje
 • Per darbo rinkoje kasmet daugiau nei 200 darbo angos judėti ... pažiūrėtų į Instagram išvaizdą, mes rašyti juos čia!
 • ISMETalumni, Alumni asociacija Ismet, siūlo nuolaidas ir specialias kainas įvairiais išskirtines paslaugas buvusiems studentams Ismet ... visiškai nemokama paslauga
 • Mes esame vienintelė centras rajone esančiame į daugiau kaip 2000m2 pastato kairėje Eixample.

Galiausiai, Bendrijos Ismet siūlo nemokamą paskaitų ir seminarų, ekskursijos, tęstinio mokymo, informacijos pramonės ir kitų užklasinę veiklą.

mokykla

Prisijungę režimas

"Šis režimas leidžia jums studijuoti mokymo programas, be tvarkaraščių ir be poslinkio"

Pagrindinės funkcijos online režimu:

 • Didaktinė medžiaga pateikta skyriuose ir temas papildo medžiagos vertinimo: pratimai, užduotys, egzaminai, vertinimo ir automatinis - vertinimo testai, diskusijos dirbti. Visa tai užtikrinti mokymo ir mokymosi dinamiką, kuri palengvintų supratimą ir skatina mokymąsi.
 • Asmeninės konsultavimo mokytojų specializuojasi šioje srityje, kad skatinti mokymąsi ir vadovas studentams. Interaktyvus miesteliu bendruomenė skatina bendravimą tarp mokytojų ir mokinių, ir leidžia studentui pagal savo galimybes evoliuciją.
 • Skatina mokinių dalyvavimą. Studentas yra nuolat palaiko ryšius su savo klasiokais ir jo mokytojas. Be to, nuolatinis vertinimas (forumai, diskusijos, grupinės užduotys, e) skatina mokymosi motyvaciją. Visi klasiokai ir mokytojai dalyvauti mokymo (dalijimosi klausimai, idėjos ir paaiškinimai), ir tokiu būdu sukuria grįžtamosios įtakos abiejų pusių.
 • Tai yra lankstesnis, nes ten yra ne tvarkaraščiai ar ribotą laiką. Studentas pasirenka, kada mokytis ir kaip ilgai. Tai leidžia jums pritaikyti kursą kiekvienu konkrečiu poreikiu.
 • Su bendrabučiu fakultetas lieka aktyvus nuo rugsėjo iki liepos. Per rugpjūčio mėnesį studentas vis dar turi priėjimą prie Campus peržiūrėti pamokos arba pasivyti klausimais, kad eiti vėlai.
 • Nuolatinis vertinimas. Studentas yra vertinamas atsižvelgiant į jų evoliucinis procesas visą kursą. Taigi, kadangi kursas prasideda iki jo pabaigos, jis bus vertinamas naudojant skirtingus procesus: pratimai, testai, egzaminai, darbą, dalyvavimas forumuose ir tt, ir visų šių bandymų sumą lems galutinio pažymio žinoma. Studentų rezultatai tiriamas akademinės komitetui tolesniam patvirtinimo.
 • mokymąsi stebint. Prisijungę mokymo sistema Ismet, leidžia studentams patikrinti savo pažangą per visą jų mokymosi procesą. Šia prasme, studentas puikiai žino visuose jūsų dabartinės akademinės statuso laikais, todėl galima pritaikyti savo lygį tyrimo su kiekviena akimirka poreikius. Įveikti medžiagos nebūtų padaryta (šiuo metu laukiama ir reglamentuoja administracijos) Proctored egzaminus.

techniniai reikalavimai:

 • Prietaisas naršyklė, kuri gali žaisti Flash turinį
 • Minimalus ekrano raiška 1024 × 768
 • Interneto ryšys ir greičio rekomenduojama 20MBs
 • "Mozilla Firefox interneto naršyklė yra rekomenduojama. "Android tabletė, jei Delfinų naršyklė. Jei Ipad, The Puffin interneto naršyklė
 • Įskiepis "Flash Player 6, mažiausiai. Rekomenduojama, kad ji gražiai atnaujintas
 • Patartina turėti elementarių naudojimosi kompiuteriu įgūdžių vartotojo lygmeniu.

Siunčiama

Virtualus miestelis Ismet gimė visiems tiems žmonėms, kurie dėl darbo, asmeninių ar net geografiniai priežasčių, jie negali reguliariai lankyti klases.

Šis mokymas yra skirtas tiek žmonių be ankstesnės patirties, kurie nori mokyti pirmą kartą šiose srityse, kaip specialistams, kurie nori papildyti savo mokymo ar perdirbtos šios žinios, ar terapeutai specializuojasi šiose srityse arba kitomis papildomomis (chiromasseurs, BC ir tt), taip pat sveikatos priežiūros darbuotojai nori papildyti savo mokymą šioje srityje (gydytojai, psichologai, fizioterapeutai, rinkliavų ir pan.)

Tikslai

Esminis tikslas mūsų interneto tyrimų yra suteikti visapusišką mokymą natūralių gydymo srityje, todėl, kad studentai gali įgyti žinių, reikalingų vykdyti šią profesinę. Taigi, studentas išmoks atlikti funkcijas praktinio gamtos terapija ir mokys su reikiamos patirties gydymo su natūraliais metodais.

Mokytojai ir medžiagos

Su teikti tvirtą išsilavinimą ir kokybę, siekiant, turime specializuotų mokytojų įvairių sričių portfelį. Taigi vykdant savo indėlį žinių, mokytojai turi didelę profesinę patirtį, kad neišvengiamai praturtina internetinių kursų kokybę toliau. Be to, mokytojai buvo apmokyti siūlome dinamišką ir dabartinį mokymą, atitinkamą šio tipo mokymo ir koordinuoja švietimo planavimo sistema.

Studentas turi konsultantas / a kiekvieno kurso, kuris lydės jos raidą visą kursą. Kita vertus, yra koordinatoriaus skaičius eilutėje, kurių pagrindinė funkcija yra koordinuoti tarp studentų ir mokytojų sąveiką, įvertinti pedagoginius procesus ir užtikrinti ir skatinti campus.El mokymo medžiagų, reikalingų vykdyti kursus kultūrą, ji pateikiama per interneto miesteliu. Akademinė programa buvo sukurta ekspertų šioje srityje.

atsidavimas

Campus mokymosi sistema Ismet internete siūlo didelį lankstumą dėl klasės tvarkaraščius. Taip, kad leidžia jums prisijungti prie miesteliu, jei norite ir valandų norite, kaip ilgai, kaip jūs einate, apimantis pagal dalyko mokytojo nustatytus tikslus.

Pasibaigus kurso pradžioje, mokytojas planuoja turinį dalį, taip, kad studentas žinos nuo pat pradžių, kada ir kokios temos bus mokytis kiekvieną savaitę. Tarp kreditų ir valandų atsidavimą santykiai yra 1 kreditas = 10 valandų naudojimo. Bendras skaičius kreditų (valandų panaudojimo) nurodo laiką, praleistą vykdant veiklą ir vertinimus, o ne į prijungimo metu.

sertifikuota

Baigę kursą / s monografija / S registruotas, o kai praėjo vertinimo bandymus ir žinoti, mokėjimo pažyma diplomas bus pristatytas studijavo plotą. Šis sertifikatas studentas duomenimis, valandų skaičius (kreditai) kursai imtasi, datą ir numerį, registracijos pažymėjimas diploma.El išsamių internetinius kursus yra uždaromos dokumentą ir registruojami mokyklos. Jis atsiuntė teikiamos saugomose PDF formatu universiteto paštu, kad jis gali būti manipuliuojama, pagal galiojančius teisės aktus Ispanijoje galiojimo skaitmeninių dokumentų.

Karjeros perspektyvos

Kabinetas arba privati ​​konsultacija ir praktiškas Naturist kriterijus, kriterijus patogus ar praktinių Homeopatiniai terapija tradicinė kinų. Bendradarbiavimas: sveikatos centrai ir gydymo, grožio salonai, SPA, SPA ir miesto gydyklos, sveiko maisto parduotuvėse, sporto salėse ar centrai deportivos.Se neabejotinai profesija su aukšto socialinio poreikio, todėl su dideliu ateities ,

Tarptautinis

Nori studijuoti ne iš Ispanijos? Jūs galite patekti mokymo internetu iš bet kurios pasaulio šalies ir laiko, kuris tinka jums, klasės turi pradžios ir pabaigos datą laikytis siekiant išlaikyti tinkamą tempą, galite prieiti prie kartų, kiek norite per šį laikotarpį laikas yra neribotas, kaip ilgai, kaip jūs galite likti miestelyje, tokiu būdu jūs galite pamatyti sustiprinti pamokas jums reikia daugiau kartų.

Vietos

 • Barcelona

  Carrer de Floridablanca, 18-20 , 08015, Barcelona

 • Spain Online

  Spain Online, Ispanija

  Klausimai