Keystone logo
© Elisava
International University of Catalonia

International University of Catalonia

International University of Catalonia

Įvadas

Universiteto dvasia

Kvietimas mokytis ir pakeisti pasaulį

Universitetas apima žinias, mokslinius tyrimus ir žinių perdavimą. Tačiau mes siekiame daugiau.
Mes esame žmonės, kurie savo laiką ir pastangas skiria mokytis, kad pakeistų pasaulį. Šią ambiciją galite pamatyti UIC Barselonos veikloje. Tai yra mūsų DNR.

Turėkite universiteto patirtį, kurią visada svajojote

Kiekvieno studento išsidėstymas visko širdyje reiškia, kad esate „UIC Barcelona“ veikėjas.

Tai yra mūsų įsipareigojimas jums, kurį atspindi individualus dėmesys, mažų klasių grupės, draugiška mokymo įstaiga, palaikomosios paslaugos ir viskas, ko reikia norint pagerinti savo įgūdžius.

Tiltų su profesine realybe kūrimas

Mes esame susiję su visuomene ir įmonėmis. Klasių praktikuoja ir moko aktyvūs specialistai. Juos papildo darbo praktikos programa. Dėl visų šių priežasčių UIC Barselona turi vieną geriausių galimybių įsidarbinti Katalonijos universitetų sistemoje.

Barselonoje ir pasaulyje

Daugiakultūrė Barselona suteikia pagrindinį talentų ir žinių pagrindą.
Mes taip pat turime tarptautinius susitarimus ir mainų programas su užsienio universitetais. Kai kurios studijų programos yra mokomos iš dalies anglų kalba; netgi galite perimti visą studijų programą šioje kalboje.

Akreditacija

Katalonijos universiteto nacionalinis universitetas oficialiai pradėjo savo veiklą 1997 m. Spalio mėn. Ekologinis įstatymas Nr. gebėjimus suteikti oficialius diplomus. „Fundación Familiar Catalana“ (Katalonų šeimos fondas) prisiėmė visą atsakomybę už šio akademinio projekto įgyvendinimą.

Pagrindinės priežastys, kodėl studentas turėtų apsvarstyti studijas UIC Barselonoje

 1. Tarptautinė patirtis viename iš įdomiausių pasaulio miestų: Barselona
 2. Aukštos kvalifikacijos dėstytojai ir profesionalai, kurie mėgsta mokyti tarptautiniu požiūriu
 3. Oficialūs laipsniai ir praktinis mokymas
 4. Tarptautinės stažuotės
 5. Didelis užimtumo lygis
 6. Optimalus būdas pagerinti kalbos įgūdžius
 7. Asmeninis instruktavimas ir patarimai visoms programoms ir visiems studentams
 8. Tinklai ir kontaktai
 9. Lyderystės ir verslumo įgūdžių ugdymas
 10. Tęsti mokymą: magistro, antrosios pakopos ir doktorantūros. programas

Paslaugos

Apgyvendinimas: jei reikalingas apgyvendinimas universiteto metu, galėsite kreiptis dėl studentų rezidencijų, apartamentų ir kambarių, kurie buvo specialiai sukurti jūsų poreikiams.

Sportas: mokymasis UIC Barselonoje reiškia, kad apskritai vystosi kaip asmuo. Mes skatiname mokinius dalyvauti sporto ir fizinėje veikloje. Universitetas skatina ir organizuoja sportinę veiklą, varžybas ir teikia nuolaidas bei kitus privalumus studentams, kad jie galėtų naudotis kitomis Barselonos įstaigomis ir organizacijomis.

Treniravimas ir konsultavimas: konsultavimo ir instruktavimo paslaugos, skirtos studentams, norintiems pasiekti asmeninius ir profesinius iššūkius.

Studentų gyvenimas

Studentų paslaugos: padeda pasiekti tai, kas svarbiausia: asmeninius tikslus.

Ji organizuoja platų kultūros, sporto, socialinės ir akademinės veiklos spektrą. Ši tarnyba teikia informaciją ir konsultacijas apie akademinius, administracinius ir tarpdalykinius klausimus universitete.

UIC Studentų tarnyba yra atsakinga už universiteto studentų informavimą ir konsultavimą apie tai, kaip tvarkyti jų dokumentus ir kitus neišmokamus klausimus.

Alumni: UIC Barselona savo akademinę filosofiją persiunčia visuomenei per 12 000 absolventų bendruomenę. Ši filosofija yra meistriškumas darbe, žmogus yra visų centre, noras tarnauti ir nuolatinė tiesos paieška.

Vietos

 • Barcelona

  Barcelona campus Inmaculada, 22, 08017, Barcelona

 • Turin

  Turin, Italija

Klausimai