Keystone logo
International School Of Economics

International School Of Economics

International School Of Economics

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinės ekonomikos mokykla buvo įkurta Tbilisis valstybinis universitetas 2006 metais, per unikalų bendradarbiavimo pastangos Pasaulio bankas, BP, Atviros visuomenės institutas, Vyriausybių Gruzija, Vokietija, Švedija ir Norvegija.

iset siūlo Dvejų metų magistrantūros programa ekonomika, Programa laikosi tarptautinių akademinių standartų anglų kalbos mokymas apsilankę ir gyventojo tarptautinę Kandidatas fakultetas. Iš daugiau nei 100 absolventų iki šiol, daugiau nei trečdalis užima analitinius pozicijas su ekonominės politikos agentūrų visose trijose šalyse Pietų Kaukazo regione. Apie 10% tęsti mokslus prestižiškiausių Kandidatas programos į Europa ir Šiaurės Amerika, toks kaip Stanfordo, Čikagos ir Pensilvanija universitetai.

Iset politikos institutas buvo įkurta 2011 m gegužės papildyti švietėjišką misiją iset. Iset-PI teikia nepriklausomas politikos Tyrimai ir mokymas, ir pasiekia su platesniais akademinių, politinių ir verslo bendruomenių Pietų Kaukazas, Tai vienas iš pirmųjų universitetų pagrindu Think-tankų regione, palaikoma nuo pradžios, padarytais Atviros visuomenės instituto galvoti tankas fondas. Iset-PI Taip pat yra narys Stokholmo institutas pereinamojo laikotarpio ekonomikos (vietoje) tinklas.

Vietos

 • Tbilisi

  International School Of Economics, 16, Zandukeli St., 0108, Tbilisi

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai