Keystone logo
International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

Įvadas

154822_1.jpg


Apie IMC

Tarptautinis medicinos koledžas IMC® yra įsteigta Vokietijos universitete įsteigta institucija, skirta magistrantūros tarptautiniams magistrantūros ir tęstiniams mokymams, naudojant mišraus mokymosi koncepciją, siekiant kuo puikiausių žinių odontologijos, medicinos ir medicinos technologijų srityje.

IMC priklauso Duisburgo-Eseno universitetui, kuris yra vienas aukščiausių universitetų Vokietijoje, Europoje ir tarptautiniu mastu. (https://www.uni-due.de/med/en/index.php/www.uni-due.de/med/en/index.php). Mokslo magistro laipsnius kartu suteiks Duisburgo-Eseno universitetas ir IMC®. Įstaigos savininkas yra MIB GmbH Miunsteryje, Vokietijoje.

IMC magistrantūros programos yra sėkmingai akredituotos pagal Bolonijos deklaraciją Vokietijos akreditavimo taryboje (Aukštojo mokslo ministerijoje).
Joje yra daugiau nei 1.200 absolventų iš 43 šalių.

154824_3.png

154825_4.png

IMC® partnerių universitetai

IMC® magistrantūros programos vykdomos bendradarbiaujant su gerai žinomais IMC® partnerių universitetais


Siūlomi magistro kursai

visi magistro kursai siūlomi anglų ir vokiečių kalbomis (išskyrus magistro laipsnį, pažangią bendrą dantų praktiką - tik anglų kalba)

neakivaizdinis: 60 ECTS 3 semestras ARBA 90 ECTS 4 semestras:
– magistras Implantologija ir dantų chirurgija
– magistras Restauracinė ir estetinė odontologija
– magistras Periodontologija
– magistras Specializuota ortodontija

neakivaizdinis: 90 ECTS 4 semestras:
– M.Sc. Išplėstinė bendroji odontologijos praktika

Mūsų koncepcija

Dėl šiuolaikinių mišraus mokymosi koncepcijų neakivaizdinės magistrantūros mokymo ir lavinimo programos tampa prieinamos net tiems, kurie jau yra įsitraukę į kasdienę kliniką ar praktiką. IMC® koncepcija yra specialiai sukurtas didaktinis požiūris, apjungiantis e-mokymosi modulius, tiesiogines internetines paskaitas ir praktinio mokymo blokus.

Šiose mokymo programose daugiausia dėmesio skiriama naujausių tyrimų rezultatų ir rezultatų perdavimui, taip pat dalyvių žinioms apie atitinkamas specialybes. Bendradarbiavimas tarp universitetų ir atitinkamų tarptautinių mokymo ir švietimo įstaigų, taip pat specialiai sukurta mokymo programa ir integruota programa leidžia tokį požiūrį.

Nepaisant visų nacionalinių, politinių, kultūrinių ir religinių skirtumų, dalyviai iš įvairių šalių gali diskutuoti specialiomis ir mokslinėmis temomis internete.

Šią plėtrą reikalauja ir vertina Vokietijos federalinės vyriausybės Mokslo ir humanitarinių mokslų taryba (Wissenschaftsrat), siekdama remti mokslinius tyrimus ir aukštąjį mokslą dantų gydyme. (Wissenschaftsrat, 2005)

154715_5.jpg


Mokymo priemonės

„MIB GmbH“ turi daugiau nei 1000 m² mokymo ir mokymo patalpų dabartinėje vietoje, kur jau vyksta kursai, paskaitos, seminarai ir praktiniai užsiėmimai. Pagal bendradarbiavimo sutartis su universitetais ir bendradarbiaujančiomis klinikomis bei institutais galime vykdyti klinikines stažuotes ir seminarus (7 universitetinės ligoninės, 5 mokymo ligoninės).


Toliau bendradarbiaujančios institucijos

Fakultetas

Direktorius:
https://www.med-college.de/faculty-1/direktor

Garbės profesoriai:
https://www.med-college.de/faculty-1/honorary-professors

Vizituojantys profesoriai:
https://www.med-college.de/faculty-1/visiting-professors

Wissenschaftlicher Beirat:
https://www.med-college.de/faculty-1/wissenschaftlicher-beirat

Prüfungsausschuss:
https://www.med-college.de/faculty-1/pruefungsausschuss

Dozenten:
https://www.med-college.de/faculty-1/dozenten

Vietos

  • Münster

    MIB GmbH Gartenstraße 21 48147 Münster, , Münster

Klausimai