Keystone logo
IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

Įvadas

Sveiki atvykę į mūsų verslo mokyklą, IEBS IEBS , Verslo inovacijų ir verslumo mokyklą, gimusį pasaulinės krizės metu, siekiant pateikti tikrą alternatyvą tradicinėms mokymo modelio alternatyvoms. Įvairių institucijų paramos dėka siūlome naują ugdymo modelį, pagrįstą tvirtomis vertybėmis, kurie formuoja atsakingesnius žmones vadovauti verslumo dvasios projektams iš inovacijų, etikos ir tvarumo. Naujoviškos koncepcijos verslo mokykla Mes mokome specialistus, gebančius vadovauti inovacijoms ir verslumui, žmones, kurie prideda pridėtinės vertės savo įmonėms, savo darbuotojams ir visai visuomenei, naudodami naują verslo būdą.

Apie

IEBS pasirinkite IEBS , kuriame:

 • Naujų technologijų ir inovacijų naudojimas mokantis yra mokymo pagrindas.
 • Atvejų analizės ir modeliavimo naudojimas yra švietimo pagrindas, paruošiantis studentus susidurti su realiuoju pasauliu.
 • Oficialus mokymasis klasėje kartu su neformaliu mokymu internetu moko, kaip mokytis ir skatinti mokymąsi bendradarbiaujant.
 • naujausias tendencijas ir naujoves, įtrauktas į kiekvieną žinių sritį.
 • Mūsų mokytojai tampa jūsų mentoriais, kurie visada padeda ir padeda mokiniui, ir tampa aktyvia mokinio mokymo proceso dalimi.

Studentas dalyvauja, reiškia savo nuomonę ir mokosi analizuoti bei priimti savo sprendimus.

Misija ir vizija

Mes norime būti kitokia verslo mokykla, orientuota į mokymus, pagrįstus inovacijomis ir verslumu. Mūsų misija yra mokyti būsimus verslininkus, verslininkus ir įmonių vadovus vadovauti pokyčiams ir pertvarkoms savo organizacijose pasitelkiant inovacijas, verslumą, etiką ir tvarumą. Savo vizija norime būti kitokia verslo mokykla, orientuota į mokymus, pagrįstus inovacijomis ir verslumu. Mūsų tikslas yra perduoti studentams gebėjimą diegti naujoves ir įsipareigoti remti savo projektus nuo pradžios iki pabaigos.

Mūsų vertybės

Inovacijos, verslumas, etika ir tvarumas IEBS yra keturi ramsčiai, kurie, mūsų manymu, turėtų paremti įmonių valdymą ateinančiais dešimtmečiais:

 • Inovacijos: mes esame atsidavę profesionalai ir novatoriškos įmonės, teikiančios didesnę naudą visuomenei.
 • Verslumas: parama verslininkams ir inovacijos yra mūsų įkūrimo misijos dalis. Todėl visi magistrų ir verslininkų programų studentai gali dalyvauti miestelyje, kuriame teikiama parama ir finansavimas geriausiems projektams.
 • Etika: esame pasiryžę pasauliui, kuriame atsistato tradicinės pasitikėjimo, sąžiningumo ir abipusės naudos vertybės.
 • Tvarumas: mes tikime ilgalaikiu verslu, kuris teikia naudos įmonei, darbuotojams ir visuomenei, taip pat yra tvarus aplinkai.

Socialinė atsakomybė

IEBS mes elgiamės vadovaudamiesi savo principais ir vertybėmis ir taikome verslo mokyklos valdymą.

 • IEBS vadovaujasi darnaus vystymosi filosofija, pakeisdama popieriaus naudojimą elektroniniu formatu, įtraukdama „e-Reader“ arba „eBook“. Studentai gali atsisiųsti turinį tiesiai į šį įrenginį.
 • IEBS magistro programose siūlo visapusišką stipendijų bendradarbiavimą, siekiant skatinti verslumą ir inovacijas, daugiausia besivystančiose Lotynų Amerikos šalyse.
 • IEBS dalį savo pelno skiria bendradarbiavimui ir švietimo plėtrai besivystančiose šalyse.

Klausimai