Keystone logo
Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Įvadas

Sveiki atvykę į internetinį mokymą. Sveiki atvykę į ICEP Europe .

ICEP Europe yra patikimas šaltinis tęstiniam mokymui ir profesiniam tobulinimui pedagogų ir panašių specialistų, dirbančių su vaikais ir jaunimu, tobulinimui. Specializuojasi psichologijos ir specialiųjų poreikių, mūsų kursai yra parengti ir mokomi pirmaujančių specialistų savo srityse. Mūsų tikslas, kaip organizacija, yra padėti visiems vaikams pasiekti visą savo potencialą aukščiausios kokybės nuolatinio profesinio tobulėjimo.

Visi mūsų kursai pristatomi naudojant patogias ir pažangiausias technologijas, leidžiančias jums kontroliuoti, kada ir kur jūs pasirenkate mokytis. Mūsų kursai turi praktinį dėmesį ir sprendžia realias problemas, su kuriomis susiduria pedagogai. Naudodamiesi naujausiais tyrimais, paspartiname naujausią informaciją į klasę. ICEP Europe yra įsipareigojusi siekti pažangos švietimo srityje; mūsų specialistai ir naujoviška internetinė mokymosi aplinka leidžia mums suteikti kokybišką išsilavinimą, kuris daro įtaką.

Mūsų universiteto kursai turi pasaulinio lygio mokymą, stiprią akreditaciją ir bendradarbiavimą bei suteiks jums specialistų kvalifikaciją specialiose ugdymo poreikiams. Sukurkite savo kompetencijos gilumą, savo pasitikėjimą ir kompetenciją vienu iš mūsų kursų, bendradarbiaudami su Dublino miesto universitetu, Rytų Londono universitetu ir Leeds Becketto universitetu.

Įsivaizduokite, kad užsiregistravote klasėje, kuri atitinka jūsų tvarkaraštį ir tinka jūsų užimtiems, laiko spaudžiamiems gyvenimo būdams. Įsivaizduokite, kad turite prieigą ne tik į didžiulį dabartinių tyrimų ir mąstymo rezervą savo dalyko srityje, bet ir turintį dėstytoją, kuris padės jums suprasti, kaip išmokti, ko jums reikia mokytis savo tempu. Dabar įsivaizduokite, kad tai vyksta jūsų namuose, biure ar bet kurioje vietoje su interneto prieiga.

ICEP Europe siūlo lanksčius mokymosi internetu sprendimus, pritaikytus individualiems poreikiams tiems, kurie šiandien susiduria su darbo su vaikais ir jaunuoliais iššūkiais. ICEP Europe kursai" išreiškia, bet išlieka ištikimi, naujausiems šios srities mokslams ir siūlo praktinius ir tinkamus sprendimus. Jos yra sukurtos tiems, kurie turi išmokti patikrintas metodikas, skirtas spręsti individualias situacijas jų darbo ar namų situacijoje.

Vietos

  • ICEP Europe, Unit 4K Maynooth Business Campus, , Kildare

Klausimai