Keystone logo
Hungkuang University

Hungkuang University

Hungkuang University

Įvadas

1967 m. Gegužės 7 d. „Hungkuang“ įkūrėjas dr. Yu Linas Wangas įkūrė „Hungkuang“ slaugos kolegiją, perduodamas savo tėvo palikimą medicinos tarnyboje. Tų pačių metų liepos 12 d., Remus ir ratifikavus Švietimo ministeriją, daktaras Yu Linas Wangas tapo pirmuoju mokyklos prezidentu.

Remiantis mokyklos šūkiu „Pradėk nuo savęs, skleisk geranoriškumą visiems“, „Hungkuang“ tęsė švietimo misijos plėtrą ir atidarė naujus Maisto mokslo ir mitybos, Pramonės saugos ir sveikatos bei Sveikatos priežiūros administravimo skyrius. 1991 m. Mokykla buvo pertvarkyta į Hungkuango medicinos ir slaugos technologijos institutą, o dieninės ir naktinės mokyklos skyriuose buvo įkurti Vaikų priežiūros, švietimo ir kosmetologijos skyriai.

Šiuo metu yra 4 kolegijos: Slaugos kolegija, Medicinos ir sveikatos priežiūros kolegija, Žmogaus mokslo ir socialinių inovacijų kolegija ir Pažangiųjų technologijų kolegija. Šie keturi kolegijos palaiko 22 katedras, 9 absolventų institutus ir 1 doktorantūros programą. Universitete yra 12 102 studentų. Universitetas yra pripažįstamas Taivano lyderiu ne tik sveikatos ir žmonių gerovės požiūriu, bet ir turi susijusią pagyvenusių žmonių ligoninę ir tris susijusias ikimokyklines įstaigas.

Vietos

  • Taichung

    No. 1018, Sec. 6, Taiwan Boulevard, Shalu, 43302,, Taichung

    Klausimai