Keystone logo
National University of Ireland Galway School of Humanities

National University of Ireland Galway School of Humanities

National University of Ireland Galway School of Humanities

Įvadas

Humanitarinių Mokykla skatina susidomėjimą ir tyrimus daugelyje įvairių sričių vietovėse su programomis, nuo Kultūros ir Kolonializmas Airijos studijų, anglų, istorijos, filosofijos ar senas airių filmų ir skaitmeninės žiniasklaidos. Kritiškai analizuoti, spręsti problemas ir kitų perleidžiamų įgūdžių įgūdžiai yra pasiekiamas per mūsų naujoviškų mokymo programų. Taigi absolventai yra įrengta tapti atsakingais piliečiais ir vertinami visuomenės nariais.

Apie universitetą

Su daugiau nei 17.000 studentų ir daugiau kaip 2400 darbuotojų, NUI Galway turi išskirti reputaciją mokymo ir mokslinių tyrimų kompetenciją.

Mūsų reputacija

NUI Galway pelnė nacionalinį ir tarptautinį pripažinimą kaip mokslinių tyrimų vadovaujamos universiteto su įsipareigojimu aukščiausios kokybės teaching.

Mūsų apgyvendinimu

Mūsų universitete buvo transformuota per pastarąjį dešimtmetį mūsų 400 milijonų eurų kapitalo programą. Su daugiau nei 90 pastatų 105 hektarų žemės, universitetas yra teisinga Golvėjaus miesto širdyje.

Kaip Mes Unikalus

Nuo mūsų poziciją pačiame Europos pakraštyje, mes pasiekti, kad pasaulyje, ir mes turime labiausiai įvairios studentų organizacijos Airijoje. Airių kalba ir kultūra, taip pat savanorystė ir bendruomenės informavimo atlikti svarbų vaidmenį studentų patirties čia.

Airių kalba

Kalba turi unikalią poziciją universiteto, daugiausia dėl savo artumo prie Connemara gėlų - didžiausių Airijos kalbančių regione Airijoje.

Mūsų istorija

Nuo Karalienės College National University of Ireland, Universiteto praeitis susipina su Galway ir Ireland. istorijos

Bakalaurams Be tradicinių dalykų, pavyzdžiui, anglų, istorijos ir filosofijos, studentai humanitarinių taip pat numatyta galimybė sukurti interesų sritis, kaip antai Airijos studijų, Žurnalistika, kūrybinio rašymo, kino ar dramos ir teatro studijų. Mūsų asortimentas bakalauro programas sujungti tradicinių menų dalykai su šių specializacijų tokiu būdu suteikiant papildomą elementą į studentų kvalifikacija.

Magistrantams Mūsų mokykla turi gyvą studentas mokslinių tyrimų bendruomenę su daugiau nei 120 doktorantų. Studentai yra suderinta su jų interesų sritis vadovui ir turėti priėjimą prie didžiųjų archyvas išteklių ir plačiu mokslinių tyrimų bendruomenę. Daugelis interaktyvios konferencijos, bendradarbiavimo ir iniciatyvos vyksta kiekvieną semestrą puoselėti dinamišką bendruomenę mokslininkai.

Be to, humanitariniai turi dvidešimt vienas skirtingas mokoma magistro programas siūlo daug tiltą į doktorantūros mokslinių tyrimų arba, ypač ilgiau profesionaliai nukreipti programas, gerinti jų galimybes įsidarbinti. Daugelis iš mūsų MA programas siūlomi arba visą laiką arba ne visą darbo dieną pagrindu.

Tarptautinė studentų Mūsų anglų, Istorija ir filosofija kursai yra populiarus su tarptautinių studentų, kurių keli šimtai kasmet atsižvelgiant klases. Mūsų mažų grupių užsiėmimai leidžia keistis idėjomis ir dalytis skirtingų kultūrų. Dauguma mūsų mokė magistrantūros programose turi tarptautinių studentų kohortos, kuri sukuria įdomų dinamišką ir derinys perspektyvas klasės grupes.

Vietos

  • c/o School of Humanities, Galway, University Road, , Galway

Klausimai